Opinie o EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA w Ochmanów

EKOFOL rozpoczął działalność w branży tworzyw sztucznych w 1998 roku jako firma rodzinna. Od 2002 roku EKOFOL jest spółką jawną. Odbiorcami granulatów są firmy z województwa małopolskiego – producenci wyrobów z tworzyw sztucznych.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA w Ochmanów

Czy do teraz tak jest, że „za dużo kobiet pracuje”? W jaki sposób należy rozumieć takie stwierdzenie? Nastąpiły może przy tym jakieś zmiany w kierownictwie lub czymkolwiek? Nikt niczego nie pisze i nie mam pojęcia czy warunki są dobre czy wręcz przeciwnie? Nie potrzeba jeszcze jednej Pani do kolekcji? Nie widziałam ofert…

Czy na hali pracuje dużo kobiet ?

Facet z Tomry Nowy wpis
@Marta

Zdecydowanie za dużo kobiet tam pracuje. A jedna lepsza od drugiej.. same kierowniczki.

Magdalena Nowy wpis

Rzuciła mi się w oczy jak czytałam komentarze informacja, że te nadgodziny nie są wypłacane tutaj. A oddawane jako dni wolne? Czy w ogóle ta kwestia jest jakoś rozwiązana?

Czy istnieje możliwość rozwoju w EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA?

Tadek Nowy wpis

Tak, jeżeli masz znajomości. Tutaj jak wszędzie rządzą układy. Niestety. Nawet przydział stanowiska i obowiązków ma tutaj odzwierciedlenie w układach. Jak ich nie masz to zapier...sz na najgorszym stanowisku a co najgorsze to na takim stanowisku, gdzie powinno być więcej niż 1 pracownik często jesteś sam a reszta wali w (usunięte przez administratora) Zastanów się 100 razy czy chcesz tam pracować? Mimo iż kierownictwo jest w porządku to brygadziści przynajmniej Ci którzy tam byli w 2016 to skur...y - cwaniaczki z Krakowa. Opisuję stan z 2016r Z tego co wiem dzisiaj niewiele się zmieniło. Niestety.

logo firmy Asystent projektu
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
No no no

Nie polecam tej firmy. Kierownik Janusz do niego czego sie nie nadaje widac ze koles ledwo jakies technikum kiedys skonczyl. Nie raz kazują ci zostać po godzinach zeby jeszcze posprzatac a za to juz niemasz płacone. Wyplaty to najnizsza krajowa na konto a reszta do koperty. Na sortowni zarobki 2500 netto albo 2700 jezeli przerobisz caly miesiac bez dnia urlopu. Urlop płatny 50 zl za jeden dzien haha smiechu warte. Robota w (usunięte przez administratora) w smrodzie i z ukraincami. Nie polecam i wolałabym za kare isc do wiezienia niz tam.

????

Pracuje w tej firmie dosc długo i moge powiedzieć tak Wypłaty co miesiąc na czas Premie również System pracy Sortownia -3zm po 8 h (jak wszędzie) Erema -dniówka nocka dzień wolny itd Kierownicy superowi i bardzo wyrozumiali. Zapach nie zafajny na halach ale do tego idzie się przyzwyczaić Potrzebna tylko chęć do pracy????

Automatyk Z zawodu jestem automatykiem czy warto się zastanawiać nad pracą w tym zakładzie ?. Mógł by się wypowiedzieć jakiś automatyk?.

nikt nie wazny
@anonymous

Kierownik bez specjalistycznej wiedzy z automatyki, mechamicy cwaniaczki, ilość mechaników znacząco większa niż elektryków. Czy warto się meczyć?.

Tadek

Mam w planie zatrudnić się do tej firmy czy ktoś może Cos napisać na temat tej firmy na jakie wynagrodzenie można liczyć bo na rozmowie dokładnie nie powiedzą

Sara

Witam jak wyglada praca na foliach na nowej hali prosze o odpowiedź

Wiktor

@pracownik 12 godzin? A nie da się pracować po 8?

Na czym polega praca operatora maszyn do przerobu tw sztucznych?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA?

Linia produkcyjna system 12 godzin

Sortownia

Na sortowni 3 zmiany 22,14 i 6 i tak w kółko

Ola

@Pracownik a jedna zmiana ta 12 h czy są dwie?

@Ola

Dwie zmiany . Dzień i noc . Dniówka 12 h Wolne 24 h Nocka 12 h Wolne 24 h I tak cały miesiąc

Mati

Witam czy można się dowiedzieć jak wygląda praca tak mniej więcej na tym zakładzie ? Czy jest możliwość nadgodzin ? I jak z dojazdem z Tychów ? Pozdrawiam

Filipek

Jaką macie atmosferę w pracy? Może coś więcej o pracy się dowiem?

Aneta

@Zainteresowany, jesteś zainteresowany pracą w EKOFOL BUGAJ? Składałeś już swoją aplikację? Jeśli tak i byłeś już na rozmowie, to podziel się tym jak przebiegała oraz efektem. @Opinia, z Twojego wpisu wynika, że firma się rozwija oraz potrzebuje ludzi do pracy. Zatem na jakie stanowiska obecnie prowadzona jest rekrutacja oraz w jaki sposób przebiega? Może ktoś napisze na temat możliwości rozwoju zawodowego w firmie? Wszelkie informacje będą przydatne dla kandydatów.

Opinia

Firma nie ma żadnych kłopotów po prostu się rozwija i potrzebni są pracownicy praca jest ludzi do pracy brakuje.

Czy firma ma jakieś kłopoty? Czy przyjmują pracowników?

Wiktor

Bardzo dziwna to sytuacja, że od dawna nikt nie pisze na forum. Generalnie jak jest dobrze to nikomu nie chce się pisać.

Aneta

@kangurto ważne, żeby praca w firmie zapewniała poczucie bezpieczeństwa. A jakie są według Ciebie największe plusy pracy w EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA

Zostaw merytoryczną opinię o EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA - Ochmanów

• Jak się pracuje w EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA?

Kandydaci do pracy w EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA