Tesso Sp.j.

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Tesso Sp.j.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Jak w Tesso Sp.j. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

bolo Nowy wpis
Kandydat

Czy to prawda, że wynagrodzenie jest minimalne na umowie a reszta do koperty lub działalność??

Pytanie Nowy wpis

Czy w Tesso Sp.j. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Gogol

Dziwna sprawa ale ja słyszałem, że firma ma o[pinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Byly Nowy wpis
@Gogol

No właśnie- dziwna sprawa

Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tesso Sp.j.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Agata

Zaciekawiła mnie praca w Tesso. Najważniejsza jest dla mnie dobra atmosfera. Dobrze się tam pracuje pod tym względem?

Pracodawca

@Agata

Atmosfera w Tesso jest jak najbardziej przyjazna. :) Zachęcamy do śledzenia aktualnych ofert pracy w naszej firmie.

Jak długo trwa proces awansu w Tesso Sp.j.?

Pracodawca

@Pytanie

Długość procesu awansu nie jest ściśle określony i zależy od wielu czynników, m.in. od zajmowanego przez danego pracownika stanowiska, jego zaangażowania w pracę, dotychczasowego doświadczenia, jak również zapotrzebowania kadrowego.

Zniesmaczona

Szanowni Ludzie, nauczcie się, proszę, pisać poprawnie po polsku: używajcie przecinków, kropek, średników; zaczynajcie nowe zdanie od dużej litery. Tego bełkotu nie idzie czytać!!! Moja refleksja tyczy się wszystkich postów i wszystkich możliwych portali... z poważaniem, Zniesmaczona

nono
@Zniesmaczona

Czepisza sie....Jak rozmawiasz z kims, tez zwracasz uwage na przecinki i duza litere???Ogarnij sie to forum nie sprawdzian z Polskiego. Jak nie pasuje to nie czytaj, musu nie ma

gość
@Zniesmaczona

Dokładnie! Co kurczę miał na myśli autor pisząc "co prawda hale mają ciężko kierowcy"

cobra

omijajcie

@cobra

Twoja wypowiedź niewiele mówi osobom zainteresowanym podjęciem pracy w Tesso. Zawsze warto podawać jakieś argumenty - wtedy komentarz jest bardziej wiarygodny i przedstawia nieco jaśniej sytuację w danej firmie. Jesteś obecnie zatrudniony w Tesso, czy nie jesteś już związany z tym pracodawcą? Co więcej możesz o nim powiedzieć?

Kac

Nie wiecie dlaczego zamknęli Gdynię,pracowała tam fajna (usunięte przez administratora)

Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną w Tesso Sp.j.?

Daniel

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Agata

@@ktoś to czemu oni się zgadzają na takie zatrudnienie? I czy Ukraińcy w Polsce mogą pracować bez umowy? Czyli uważasz, że różnie są traktowani pracownicy w firmie Tesso Sp.j. Firma Handlowa Andrzej Kowalczyk Dorota Kowalczyk Biuro?

Agata

@Monika nikogo nie wybielam. Chcę, żeby tylko wszystko zostało udowodnione i uargumentowane na temat firmy Tesso Sp.j. Firma Handlowa Andrzej Kowalczyk Dorota Kowalczyk Biuro, by można byłoby stwierdzić, że są prawdziwe.

Monika

Nie widzisz tego że opinia jest jednoznaczna nikt nie poleca tej firmy każdy wie co się tam dzieje (usunięte przez administratora)

Agata

@Marta ale użytkownicy chcą tutaj dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy w firmie Tesso Sp.j. Firma Handlowa Andrzej Kowalczyk Dorota Kowalczyk Biuro, a nie szukać informacji w Google. Musimy wspólnie stworzyć tutaj bazę informacji, by ułatwić wielu osobom szybkość znalezienia informacji. @Sylwia czy da się coś z tym zrobić?

Agata

@Mała nie jestem pracownikiem firmy Tesso Sp.j. Firma Handlowa Andrzej Kowalczyk Dorota Kowalczyk Biuro i nikogo nie wybielam. Ja chcę się dowiedzieć jaki reportaż i jaki to związek z firmą. Pamiętajcie, że forum ma pomagać w zdobywaniu informacji, a jak Wy piszecie niejasno i mało merytorycznie to użytkownicy nie są w stanie nic z tego się dowiedzieć na temat firmy.

Marta
@Agata

Z tą firmą związane jest wiele Google nie boli poszukaj brak słów na tą firmę mobbing i nekanie taka prawda

Agata

@Rudy nie rozumiem części Twojej wypowiedzi. Jaki reportaż? W telewizji? Jaki ma z tym związek z jałmużną, którą ofiarowuje firma Tesso Sp.j. Firma Handlowa Andrzej Kowalczyk Dorota Kowalczyk Biuro? Możesz napisać na spokojnie, co miałeś na myśli?

Agata

Nie wiem czy wszyscy zainteresowani pracą w Tesso lub jej pracownicy znają historię jak powstała ta działalność. W aktualnościach firmy możecie znaleźć wywiad z prezesem na temat działalności i historii firmy. Dowiecie się również o działaniach charytatywnych, w które angażuje się firma Tesso. Zachęcam do przeczytania: http://tesso.pl/?1,pl_wywiad-z-prezesem-jak-to-sie-wszystko-zaczelo-

Agata

@MIKI wiesz, że mobbing oznacza spełnienie tych przesłanek: poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny, wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników? Czy takie zdarzenia dotyczyły Ciebie? Na forum powinniśmy pamiętać o jak najbardziej wiarygodnych i rzetelnych opiniach, tak żeby firma mogła być przedstawiona w świetle w jakim jest w rzeczywistości.

pocałuj

@ Matti - a w jaki konkretnie sposób cie oszukali?

ZBUJU
@pocałuj

Zależy na jakiej posadzie pracujesz. Nie jest źle jak na tą firmę co prawda hale mają ciężko kierowcy, przeceniający i biuro mają super ale pracowałem tam w wakacje parę razy i jak byłem na hali parę razy to nie widziałem płaczu przeciwnie dziewczyny gadały sobie śmiały się podczas pracy itp. Pani Janina co prawda jest ostra ale taka jej praca i nic nikt na to nie poradzi. Moja opinia jest taka: Kierowcy w skali od 1 do 10 mają 8, hale 4 biuro 6 taka jest moja opinia pracowałem jako pomocnik kierowcy a jak skończę szkołę idę tam na kierowcę kat. B lub C

Zostaw merytoryczną opinię o Tesso Sp.j. - Pruszcz Gdański

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Tesso Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Tesso Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tesso Sp.j.