Tesso Sp.j.

Opinie o Tesso Sp.j.

pocałuj

@ Matti - a w jaki konkretnie sposób cie oszukali?

ZBUJU
@pocałuj

Zależy na jakiej posadzie pracujesz. Nie jest źle jak na tą firmę co prawda hale mają ciężko kierowcy, przeceniający i biuro mają super ale pracowałem tam w wakacje parę razy i jak byłem na hali parę razy to nie widziałem płaczu przeciwnie dziewczyny gadały sobie śmiały się podczas pracy itp. Pani Janina co prawda jest ostra ale taka jej praca i nic nikt na to nie poradzi. Moja opinia jest taka: Kierowcy w skali od 1 do 10 mają 8, hale 4 biuro 6 taka jest moja opinia pracowałem jako pomocnik kierowcy a jak skończę szkołę idę tam na kierowcę kat. B lub C

ultras

Racja żenada nie firma powinna jakaś inspekcja sie zając teraz nawet Ukrainców zatrudniaja za grosze hehe śmieszne

Matti

he he he , ale te pierwsze wypowiedzi to chyba szefostwo pisało,żeby pozytywnie zareklamowac się albo pani Janeczka. Pracowałemkiedyś w tej firmie, i oszukują na pensjach jak cholerę.

makanaki

Ale co to pani Janina ma sie polozyc wraz z pracownikami i ogladac MTV? Przeciez od tego jest , by dbac o interesy firmy. Dzieki temu , ze Ona i jeszcze pare osob dba tak jak nalezy , to macie pensje na czas i w calosci wyplacana. Sorry, ale znam troche ta firme i pozwolilem sobie na wyrazenie swojej opinii.Pozdrawiam malkontentow!

NIepoważne podejście do rektrutacji. Zapominają o terminach, godzinach, przeciągają, zero potwierdzenia na mailu czy SMS, nie odzywają się po zakończeniu rekrutacji. Cała rozmowa (jak już do niej doszło) trwała 35 minut z czego 15 mi czekaliśmy na 'szefa'. Nie polecam jak ktoś ceni swój czas.

O powody odejścia z poprzednich firm, o inne mało istotne rzeczy a o rzeczy związane ze stanowiskiem wcale - jakby osoba rekrutująca miała zerowe pojecie na jakie stanowisko rekrutuje.

buhaha

Pracuję w tej firmie i jest mega presja ze strony Pani Janiny. Cały czas poganianie

haha

tak ja pracuje w tesso ludzie co wy wypisujecie to brednie super firma tak chyba w mobingu który prowadzi pani Janina jak Hitler dziewczyny chodza i płaczą po kątach nikt raczej nie cieszy sie z tej pracy pracują bo muszą najnisza krajowa oczywiscie i na czarno albo pół etatu lub zlecenie i uczucie batu na plecach tylko szybko szybko i wyzwiska ludzi i przycinki wypłat pani Janiny, wypłaty sa na czas jedyna prawda tak nic poza tym

Gruby

Fakt. Jak ktoś szuka roboty w Pruszczu to w Tesso najlepiej. Jest spoko tak że walcie śmiało.

MałaMi

Ja nie mam ciężkiej pracy, więc trudno mi się wypowiadać o tym, jak się pracuje np. w sortowni Tesso, ale mogę napisać o biurze. Ludzie są fajni, a to chyba najważniejsze. Nie wiem, może to ja jestem ugodowa, ale inni chyba też, bo można porozmawiać, pośmiać się i nikt nikomu nie wkłada noża w plecy. Mam normalną umowę, kończę pracę i wracam w spokoju do domu :-)

Czarny

Jest git. Jak to mówią szanuj szefa swego możesz mieć gorszego. Ja miałem to wiem co mówie. A jak ktoś szuka roboty to mogę śmialo polecić Tesso. Rynek niepewny a firma nie zginela jak inne. Robota caly czas i widac ze bedzie dalej bo to nie jakas pierwsza lepsza firma krzak tylko porzadny pracodawca. Chyba u nas wiekszego i kepszego nie ma.

Praca to praca ale nie wszędzie są uczciwi pracodawcy. Ja musiałam się kiedyś sądzić z takim jednym co to uważał że nie musi wypłacać całej pensji. W Tesso płacą i nikt nie próbuje mnie oszukać. A ja mam dzieci na utrzymaniu i wreszcie mam spokojną głowę.

wawa32

Na Tesso nie moge powiedziec zlego slowa. Robota jak wszedzie, traktuja czlowieka z szacunem, jest dobrze.

Tesso jest w porządku, pracuję i mam na chleb. I na masełko :-). A poważnie to normalna firma, jakich dzisiaj coraz mniej. Pracuję, dostaję wypłatę, nikt mnie nie nęka, ludzie bardzo ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Tesso Sp.j. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Tesso Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Tesso Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tesso Sp.j.?

Kandydaci do pracy w Tesso Sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tesso Sp.j.