Opinie o Add-Art Studio Joanna Bień w Radom

Add-Art Studio Joanna Bień
3 14 14 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Czy pracodawca Add-Art Studio Joanna Bień motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Grzegorz Nowy wpis

Add-Art Studio ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników?

Urszula

@Filip,czyli ogólnie Twoje wrażenia na temat atmosfery w pracy są pozytywne? A mógłbyś jeszcze dodać na jaka umowę można liczyć ? Czy ktoś z Was jeszcze mógłby opisać Add-Art Studio Joanna Bieńjako jako pracodawcę, odnosząc się do własnego doświadczenia?

Filip Nowy wpis
@Urszula

Oczywiście wspominam atmosferę pozytywnie. Ale wszystko zależy od człowieka - oczywiście... Bylem na umowie o pracę. Uprzednio bylem na stazu, gdyż sam tak chciałem ;) ze wszystkim da się dogadać, ale oczywiście w granicach rozsądku.

Tak7Nie

Filip Nowy wpis
@Filip

Oczywiście szkoda było dla Pani Joanny że musiałem odejść, ale siła wyższa. Oczywiście na siłę mnie nie trzymała, ale Add-Art zawsze stoi dla mnie otworem i chętnie mnie przyjmą (jeżeli coś w życiu mi się opóźnienia i wrócę do Radomia, aczkolwiek nie planuje tego, bo już się zagniezdzilem na pomorzu z narzeczona)

Tak4Nie

Bartek

dwa lata już chyba szukają pracownika i nadal nikogo nie zatrudnili. Ani ja ani nikt z moich znajomych nie dostał tam pracy mimo że niektórzy mają naprawdę duże i porządne doświadczenie wydaje mi się że Aśka chce mieć porobione za darmo kilka zleceń. Baba oszust i tyle. Nie polecam!

Tak6Nie

Filip
@Bartek

Przez dwa lata pracy byłem świadkiem jak przychodzili "Ci" pracownicy. Większość na przymus z urzędu pracy, część niepotrafiaca nic robić, byli i tacy co przychodzili na rozmowę po wpływem alkoholu...

Tak8Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Filip

Pracowałem w Add-Art przez 2 lata na dwoch stanowiskach - Pracownika ds. Technicznych oraz Grafik Komputerowy. Niestety przeprowadzka zmusiła mnie na pożegnanie się z tą firmą. To były bardzo dobrze przepracowane lata. Wiele się nauczyłem i poznałem dużo ciekawych ludzi. Narzedzi do pracy nie brakuje, czy to komputer z oprogranowaniem graficznym, czy tez elektronarzedzi na warsztacie. Pani Joanna oraz kierownik Jarek dbaja o to, zeby pracownik mial jak i czym pracowac. W firmie panuje atmosfera rodzinna/domowa. Bardzo jest przyjaźnie :) Liczne spotkania z pracownikami, wyjazdy, imprezy integracyjne - a to wszystko organizuje Pani Joanna ;) oczywiście dla pracowników.

Tak10Nie

Zechciałby ktoś z Was podzielić się swoim doświadczeniem, które zdobył w firmie Add-Art Studio Joanna Bień?

Maria Curie

Polecam firmę dla ludzi którzy chcą pracować w fajnej ekipie i robić fajne rzeczy. Ja pracowałem tam 3 lata i zawsze będę miał dobrą opinię o tej firmie. Odszedłem tylko dlatego, że miałem prywatne powody. Niestety iluzja anonimowości w internecie pozwala słabym i przeciętnym byłym pracownikom wypisywać bzdury. Ja polecam Add-Art!!!

Tak12Nie

stara wdowa

KOSZMAR

Karolina

Jednym słowem żenada, a nie firma. 'Wielka' korporacja na ogółem 3 pracowników. Przychodząc na rozmowę o pracę na staż wszystko wydaje się pięknie i ładnie, wszyscy mili, uprzejmi. Jednak jeśli nie chce się przyjąć ich rzekomo( jak PANI SZEFOWA określiła) życiowej szansy zatrudnienia, wychodzi szydło z worka - traktują człowieka jak śmiecia. Zresztą, do tego jest im potrzebny pracownik, by robił dużo i szybko z zyskiem dla firmy, by inni mieli miej. Szukają osła do pracy by odciążyć własny tyłek, za marne grosze, plus najlepiej gdyby jeszcze parzyć kawę, odbierać telefony i może jeszcze posprzątać, a one mają niezły ubaw. Nie polecam nikomu pracy w takiej atmosferze i przy takim traktowaniu człowieka! Żal nic poza tym..

Tak6Nie

Gal Anonim

powiem tylko jedno: pensja dla pracownika z 5 letnim doświadczeniem w pracy agencyjnej 1400zł... trochę słabo

Tak5Nie

Monika

Beznadziejna firma, kupiła jedno zdjęcie i sprzedaje je ciagle dalej pakujac w każdy możliwy projekt. Ponadto niby Pani właścicielka szuka pracownika a jak poszłam na rozmowe okazało się że na staż a jak się zgodziłam że staż też byłby dobrym rozwiązaniem okazało się że musze przyjść z własnym komputerem, internetem i ORYGINALNYM jak podkreśliła oprogramowaniem, Pani mi użyczy jedynie krzesła cud że prądu sama nie musiałam przynosić. Nie idzcie tam skąpa i wredna oszustka, która wali kosmiczne ceny za beznadziejne projekty!Wystarczy spojrzeć na ich firmowy baner, który jest tandety i nic sobą nie reprezetuje tak jak wizytówka! Zrobiła sobie ładne biuro (którego nawet sama nie umiała zaprojektować). Zreszta nikt tego bapsztyla nie lubi nawet pracownicy wykorzystywaczka!

Tak9Nie

Zostaw opinię o Add-Art Studio Joanna Bień - Radom

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie