Ekocallcenter Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Ekocallcenter Sp. z o.o.

Bob

Kolejna firma po Ikarze która szuka naiwnych na pseudo-taxi. Przy takich stawkach jakie ta korporacja proponuje to ciężko by było rower zamortyzować a co dopiero samochód. Było już wielu takich co myślało że w Ikarze dorobią się niezłych pieniędzy ale po 1-2 latach przekonali się że przy takich stawkach zajeżdżają samochody za śmieszne pieniądze a zarobki na czysto bardzo marne. W tej firmie będzie podobnie. No ale przynajmniej klienci taxi będą wielce zadowoleni. W końcu ich oczekiwania sprowadzają się do tego żeby pojechać za pół darmo a najlepiej to w ogóle za darmo. przekonają sami na wle za darmo. A kierowcy?....... A kto by się nimi przejmował? Niech się sami przekonają jakie to kokosy są w stanie zarobić

Zostaw opinię o Ekocallcenter Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekocallcenter Sp. z o.o.