Stowarzyszenie AIESEC Polska

Rzeszów

Stowarzyszenie AIESEC Polska

Opinie o Stowarzyszenie AIESEC Polska

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Stowarzyszenie AIESEC Polska o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

igorek

szok i mocne niedowierzanie :) logiczne, że to stowarzyszenie non-profit, nie wiem po co i komu trzeba to tłumaczyć. Chciałbym z nimi współpracować, tak dla rozwoju

Były AIESECer

AIESEC to organizacja pozarządowa. Ludzie są świetni i można się dużo nauczyć (choć trzeba w to włożyć dużo pracy) ale w AIESEC się nie zarabia, to stowarzyszenie studenckie, nie wiem skąd takie informacje

aligaotr

odświeżam temat :) jak jest teraz ? niech piszą osoby zadowolone i niezadowolone. chętnie poczytam obu typów opinii. pozdrawiam :

Zostaw opinię o Stowarzyszenie AIESEC Polska - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie AIESEC Polska