Stowarzyszenie AIESEC Polska
counter
Byłamisiezmylam Nowy wpis

Super organizacja ale w tym Krakowskim oddziale to mają niezły (usunięte przez administratora) W dodatku są tam niekompetentne osoby. Może trzeba by złożyć profil AISEC Kraków żeby ludzie się mogli w tej sprawie podzielać i napisać o kilku przykrych osobach i sytuacjach?

Administrator Nowy wpis

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Stowarzyszenie AIESEC Polska o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

igorek Nowy wpis

szok i mocne niedowierzanie :) logiczne, że to stowarzyszenie non-profit, nie wiem po co i komu trzeba to tłumaczyć. Chciałbym z nimi współpracować, tak dla rozwoju

Były AIESECer Nowy wpis

AIESEC to organizacja pozarządowa. Ludzie są świetni i można się dużo nauczyć (choć trzeba w to włożyć dużo pracy) ale w AIESEC się nie zarabia, to stowarzyszenie studenckie, nie wiem skąd takie informacje

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

aligaotr

odświeżam temat :) jak jest teraz ? niech piszą osoby zadowolone i niezadowolone. chętnie poczytam obu typów opinii. pozdrawiam :

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie AIESEC Polska - Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Stowarzyszenie AIESEC Polska