MC-Bauchemie Sp. z o.o.

1.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MC-Bauchemie Sp. z o.o.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w MC-Bauchemie Sp. z o.o.?

@Pytanie

oczywiście, że tak. dobra atmosfera, fajni ludzie i kupa roboty..nie do przerobienia:) jeszcze jak zapłacą godziwie to można pracować.

Nowa
@konik

jedno wielkie (usunięte przez administratora) w tej firmie a zwlaszcza na magazynie nowym!

@Nowa

W imieniu firmy MC-Bauchemie Sp. z o.o. dziękujemy za wpis. Nie zgadzamy się jednak z przesłaną opinią i jej wulgarną formą. Każdą merytoryczną wiadomość, opinię, uwagę można przesłać na adres: opinie@mc-bauchemie.pl Pozdrawiamy Zespół MC

Wake up
@MC-Bauchemie Sp. z o.o.

Co było w tej formie "wulgarnego"? To,że płacicie psie pieniądze i żaden młody nie chce przyjść do pracy i zostali Ci tak zwani "przyspawani" co boją się,że pracy innej nie znajdą. Wszystkie Średzkie firmy na dzień dobry dla pracownika fizycznego proponują minimum 4.300brutto podstawy, a Wy....3200 śmiech na sali

Ela
@Wake up

Czarno byl i tania siła robocza jak za czasach Gierka,dziadki tam robią bo nikt z młodych nie przyjdzie do tej firmy!

Xxx
@Wake up

Jak jesteś na emeryturze to siedź w domu a nie zajmuje miejsce mlodym

DELFIN
@konik

CZY SA W FIRMIE ZWIĄZKI ZAWODOWE ?

nikX Nowy wpis
@Wake up

Normalny polak za takie pieniądze nigdy nie przyjdzie pracować!!!

Antoni Nowy wpis
@nikX

Podnieśli już Wam podstawę z tym 3200 brutto? W ogóle słabo u nich podobno z dodatkowymi świadczeniami? Nie ma prywatnej opieki lekarskiej, a jest ubezpieczenie grupowe, czy wczasy pod gruszą, bony jakieś? A pracy pewnie sporo?

Były Nowy wpis
@Antoni

Świadczenia ubogie to prawda i wszystko się nie zmieni

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

MC-Bauchemie Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Kontroler ds. Jakości. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Nowy

Jest (usunięte przez administratora) w pracy,do kogo mam się zwrócić?!

stary
@Nowy

najlepiej porozmawiaj o mobbingu z pania dyrektor,moze sie w koncu obudza bo na kierarchie nie ma co liczyc!

@stary

W imieniu firmy MC-Bauchemie Sp. z o.o. dziękujemy za wpis. Chcielibyśmy poinformować, że nigdy nie otrzymaliśmy takich sygnałów od żadnego z działów. Traktując sprawę poważnie proszę o przesłanie szczegółów na adres: opinie@mc-bauchemie.pl Na pewno odniesiemy się do przesłanej wiadomości i zbadamy temat.

stary
@MC-Bauchemie Sp. z o.o.

NIE MA DO FIRMY I PRZEŁOZONYCH ZAUFANIA ZEBY POROZMAWIAC O PROBLEMIE I TO CO SIE DZIEJE SPRAWA BEDZIE ZAŁATWIONA OSOBISCIE WYZEJ!

DELFIN
@stary

CZY MACIE W FIRMIE ZWIĄZKI ZAWODOWE ?

@DELFIN

W imieniu firmy MC-Bauchemie Sp. z o.o. dziękujemy za pytanie. Odpowiadamy - na tą chwilę nie mamy w firmie związków zawodowych. Pozdrawiamy Zespół MC

Były
@stary

Nie obudzi się, bo dyrekcja udaje że nie ma problemu i wszystko jest wokół idealne. Niestety dyrekcja sama nie szanuje ludzi a tym bardziej na produkcji.

Xxx
Kandydat

Czy firma posiada prywatną opiekę lekarską?

były
@Xxx

niestety nie, ta firma jest z dodatkowymi świadczeniami daleko w lesie

@Xxx

W imieniu firmy MC-Bauchemie Sp. z o.o. dziękujemy za zapytanie. Obecnie nie posiadamy w świadczeniach pracowniczych prywatnej opieki lekarskiej co nie oznacza, że w przyszłości jej nie będzie. Obecnie temat jest rozważany. Pozdrawiamy Zespół MC

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Kontroler ds. Jakości do pracy w Środa Wielkopolska. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa MC-Bauchemie Sp. z o.o. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Michał
Kandydat

Witam wszystkich! Czy ktoś się orientuje ile wynosi pensja młodszych specjalistów ds.obsługi klienta że znajomością języka niemieckiego i/lub angielskiego? Szukam czegoś za 6 tys. brutto. Będzie mi się opłacało przyjść na rozmowę kwalifikacyjną?

raczej watpie
@Michał

Hej, pracowałam kiedyś w obsłudze klienta tam i nigdy nie dawano średniej krajowej na tych stanowiskach, nawet po 10 latach tyle sie tam nie miało :) ale może coś sie zmieniło bo za moich czasów to prędzej minimalna w obsłudze klienta była

Czy pracownicy MC-Bauchemie Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Pyt Pytalkiewicz
Kandydat

Witam, Na jakie pieniądze na start plus minus można liczyć ubiegając się o pracę na Młodszy Specjalista Ds. Obsługi Klienta ze znajomością języka niemieckiego i/lub angielskiego. Szkoda marnować mi czasu jeśli to 4000tys brutto

@Pyt Pytalkiewicz

W imieniu firmy MC-Bauchemie Sp. z o.o. dziękujemy za zapytanie. Informacje na temat wynagrodzenia na danym stanowisku są przekazywane podczas rozmowy kwalifikacyjnej, na którą serdecznie zapraszamy. Pozdrawiamy Zespół MC Pozdrawiamy Zespół MC

Wiecie może, czy w MC-Bauchemie Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

@Pytanie

W imieniu MC-Bauchemie dziękujemy za wpis. Potwierdzamy - w okresie jesiennym będziemy oferować staże w wybranych działach w firmie. Szczegółowe informacje będą umieszczone na naszej stronie internetowej www.mc-bauchemie.pl. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu pod adresem info@mc-bauchemie.pl Pozdrawiamy Zespół MC

Ciekawy
Kandydat

Witam, na ile zmian się pracuje w firmie? I czy sa nadgodziny płatne czy oddawane ?

Były

Nie zgadzam się z tymi negatywnymi opiniami. Byłem przez kilka lat w tej firmie i odszedłem zakładając własny biznes. I wiecie co, chętnie bym tam wrócił. Jak ktoś jest samodzielny, to dają tam dużo swobody, a wierzcie mi, zwykle pracodawcy bardzo pilnują, żeby ludzie pracowali. W MC jak masz wyniki, zostawiają Cię w spokoju. Ja to sobie chwaliłem.

Ten tamten
@Były

Macie w raporcie kiedy idę (usunięte przez administratora) ???? Może i te dane potrzebujecie! Do analizy

Michał
@Były

Widocznie, dawno temu odszedłeś :) Zgadzam się, tak było jak piszesz. W każdej firmie najważniejszy jest wynik. Ja pracowałem 13 lat i w zasadzie nie mogę znaleźć wielu negatywów. Powodem tej sytuacji jest to, że mój kontakt z centralą był znikomy oraz to, że byłem pracownikiem CC/CI. Natomiast w ostatnich latach, sporo się zmieniło... niestety, poszło to w dziwną stronę. (usunięte przez administratora) Uwierz kolego, nie chciałbyś tam wrócić, chyba że lubisz pseudokorpo (usunięte przez administratora) Oczywiście, to tylko moja subiektywna opinia oparta na firmowych legendach, zakładam, że mogę się mylić. Na szczęście, moja ewakuacja, choć nie bez problemów, odbyła się w odpowiednim dla mnie momencie.

stefan

ktos mowil o mobingu,pewnie chodzi o nowym magazynie ale niewiem czy o ukraine czy o polaka ale cos bylo.pracuje 20lat i takie rzeszy u nas sie dzieja wstyd mi.

Klient

Jest mobbing w Mc Bauchemie! Wszyscy w firmie już wiedzą co tam się dzieje!Brak szacunku dla pracowników i zmieńcie kierowników bo firma upadnie.

pilot
@Arek łowca szparek

Arek lowca szparek...jesteś mobbingowany? nic mi na temat mobbingu nie wiadomo w nasze firmie. Gdybyś był kierownikiem co byś zmienił? daj przykład:)

@pilot

Nie pisz co byś zmienił bo nic z tego nie masz Arek...a tym bardziej niech oni sami rozwiążą problem z kierownictwem!,jeżeli jesteś jedną osobą mobbingowana to wystarczy świadek i dowód.bo wiem coś na ten temat i co się dzieje w Bauchemi.Środa Wielkopolska.

lodzik
@pilot

Kasujecie wszystkie dobre opinie i odpowiedzi czyżby firma ma coś na sumieniu?Pracuje w firmie 14 lat a może trochę dłużej i wiem co się dzieje i słychać jak koledzy opowiadają o swoich fizycznych problemach nawet psychicznych,zwalniają się sami bo mają już dosyć.W biurze wszyscy chodzą nerwowi czy to tak ma wyglądać praca w Mc Bauchemi?idą Święta i życzę wszystkim Wesołych Świąt

@Arek łowca szparek

W imieniu firmy MC-Bauchemie Sp. z o.o. dziękujemy za wpis i z uwagi na przerwę świąteczną jesteśmy dopiero teraz w stanie odnieść się do Pana wpisu. Chcielibyśmy poinformować, że nigdy nie otrzymaliśmy takich sygnałów z żadnego z działów. Traktując sprawę poważnie proszę o przesłanie szczegółów na adres: opinie@mc-bauchemie.pl Na pewno odniesiemy się do przesłanej korespondencji i zbadamy temat. Pozdrawiamy Zespół MC

@lodzik

W imieniu firmy MC-Bauchemie Sp. z o.o. dziękujemy za wpis i z uwagi na przerwę świąteczną jesteśmy dopiero teraz w stanie odnieść się do Pana wpisu. Chcielibyśmy poinformować, że portal gowork usuwa wulgaryzmy, dane osobowe pracowników oraz wpisy ich obrażające. Jeśli rzeczywiście jest Pan pracownikiem naszej firmy prosimy o kontakt na adres: opinie@mc-bauchemie.pl Na pewno odniesiemy się do przesłanej korespondencji i zbadamy temat. Pozdrawiamy Zespół MC

stanley
Kandydat

dzìęki Arek. myślałem że doświadczasz osobiście i możesz więcej powiedzieć jak to wygląda. a kolega długo już pracuje? trudno uwierzyć ze tak duża firma może sobie na to pozwolić. ciekawe w czym tkwi problem. ogólnie w tej firmie gdzie teraz pracuje ( 10lat) to też jest problem z magazynierami. zatrudniają się po czym po 2 dniach bez uprzedzenia nie przychodzą albo mówią że nie myśleli ze będą przez 6 godz. wózkiem jeździć. brak słów. ogólnie trudno o dobrego czlowieka na magazyn. dobrzy pracują a reszta miota się po firmach. oczywiście duża rola kierownika magazynu jak to wszystko też układa bo jak jest żenujący, bez wizji i celów i który nie daje przykładu to choćby supermena zatrudnili to wymìęknie. pozdrawiam

@stanley

witam,dosc dlugo pracuje kolega,mial juz tyle razy odejsc ale jak narazie pracuje bo jest pandemia i boi sie ze nie znajdzie innej pracy.duzo wiem bo cały czas opowiadaja ze sa niezadowoleni i ze kiedys to sie skonczy.

nie znajdę pracy w pandemii
@Arek łowca szparek

zastanawia mnie, po co piszesz o firmie, w której nie pracujesz ? Twój kolega nie ma śmiałości ? czy nadinterpretujesz to co mówi ? tyle lat pracuje,,tyle razu już miał odejść i jakoś nadal pracuje ..ciekawe, że to Ty występujesz teraz jako obrońca nie daj boże innym w przyszłości uciemiężonym, którzy w bauchemie mieli by się zatrudnić , Twoje hasło :" tam jest mobing, nie idzie tam, marcin powiedział, że jego tata powiedział, że u jego kolegi w pracy...." żenada.

kruger

pewnie, że nie ma mobbingu! chyba ze mobingiem, ktoś nazywa to, że mu się karze posprzątać za swoją (usunięte przez administratora) i rzetelnie wykonywać swoje obowiązki do godziny 14 a nue 13.30, zwłaszcza na magazynie! pozdrawiam wszystkich magazynierów i kierownika magazyny który nie panuje nad tym całym bajzlem..

Maciej M.

Nie ma Mc Bauchemi mobbingu!ktoś pisze głupoty...

stanley
Kandydat

Arek..na czym polega mobing i brak szacunku? zastanawiam się nad aplikacja do tej firmy?

@stanley

Słyszałem od kolegi że odchodzą ludzie z magazynu że ciężko jest wytrzymać w MC i że kierownictwo ma to wszystko gdzieś i nic nie robią podobno z tym.Wesołych Świąt

Obecnie MC-Bauchemie Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Magazynier. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 4 sierpnia.

Pracownicy
@Pytanie

Pracodawca ma obowiązek dostarczyć dla wszystkich pracowników chłodny napój gdy temperatura wynosi 25stopni.Czy my mamy firmie BHP?(usunięte przez administratora)Brak szacunku dla wszystkich pracowników!

@Pracownicy

W imieniu firmy MC-Bauchemie Sp. z o.o. dziękujemy za wpis. Jednakże nie zgadzamy się z jego treścią pragnąc poinformować, że przy każdej linii produkcyjnej, w magazynie oraz biurowcu znajdują się dystrybutory z zimną wodą, z których pracownicy mogą korzystać. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji pod opinie@mc-bauchemie.pl

Gosc
@Pytanie

Witam.Slyszalem że są bardzo małe zarobki i plus premie, jeden szarpie cały miesiąc a druga ekipa olewa że i tak wszystkim się należy i czy to prawda że 1dzien wolnego premia cała przepada?Wydaje mi się że coś firma jest nie tak i o czymś takim nie słyszałem.Wiem też że pracownicy którzy tam pracowali długo nie wytrzymali przez starszych magazynierów i brygadzistów bo byli nie mili dla nowych pracowników.szukam pracy ale nie napewno w Mc.pozdrawiam.

@Gosc

W imieniu firmy MC-Bauchemie Sp. z o.o. dziękujemy za opinię. Pragniemy wyjaśnić, że wynagrodzenia i premie zależą od stażu pracy oraz uzyskanych efektów, jakie mierzymy przy pracy w magazynie. Zapewniamy także, że pensje nie są na niskim poziomie i że cała premia nie przepada w przypadku wolnych dni. Zachęcamy do udziału w rekrutacji, aby przekonać się osobiście jakie warunki oferuje pracodawca zamiast opierać się na nieprawdziwych informacjach. Pozdrawiamy. Zespół MC-Bauchemie

Były Robaczek Mc Bauchemie
@MC-Bauchemie Sp. z o.o.

Ukrainiec ma lepiej płacone niż zwykły magazynier.Prosze o szczera informacje a nie wymyslac o jakims stazu pracy,nikt nie przyjdzie pracowac ciezko za grosze!Pracuje w innej firmie gdzie lepiej placa i stac mnie na wszystko niz w Mc za grosze w Ktorym pol miesiaca mialem brak wyplaty i trzeba bylo sie prosic o pozyczenie od kogos na zycie!nie te czasy.Pozdrawiam byly Robaczek.

Johnny
@MC-Bauchemie Sp. z o.o.

Płacicie bardzo marnie. Byłem na.rozmowie kwalifikacyjnej ręce mi opadły po tym co proponujecie....ochłapy.

Maciej M.
@Gosc

Witam.Robię 3miesiac i jestem zadowolony,ekipa spoko,zarobki jak na okresie próbnym spoko i Firma super.Niewiem kto takie (usunięte przez administratora) pisze ale wszystkie opinie o Mc są jak dla mnie fałszywe i polecam że Mc i ekipa są naprawdę The Beat.pozdrawiam.

Akuku
@Pracownicy

To u nich norma.

@Maciej M.

@Maciej M. Serdecznie dziękujemy za opinię i cieszymy się, że podoba się Panu praca w naszej firmie :)

junek
@Pytanie

Jak byłem pierwszy dzień w pracy to na drugi dzień uciekałem! Nie polecam nikomu i szkoda nerwów.pozdrawiam

konik

w każdej firmie są dobre jak i te gorsze strony. pracuję w MC już wiele lat i widzę jak się wszystko zmienia. jak komuś się nie chce pracować to będzie narzekać czy tu czy tam. widzę wielu zaangażowanych pracowników tych z długoletnim stażem jak i tym krótkim. najgorsi zaś są Ci co tylko chodzą i marudzą jak to jest źle ale juz 10 rok pracują. wszystko im przeszkadza, wszystko jest złe i niedobre. ale jak dostają szanse albo pytanie co byś zmieniał i jak ..to nagle cisza. oczywiście najlepiej bylo zainwestować ale nie swoje 10 mln na coś ....poza tym najpierw chce zarabiać a potem dopiero pokazać że jest coś wart albo dopiero wtedy pokaże jakie to ma świetne pomysły na zmianę....niektórym to nigdy się nie dogodzi i tyle.

Adam
@konik

Tylko że nie ma pracownik wsparcia od kierownika i kierowniczki gdy prosi o pomoc,po rozmowie o problemach kierownictwo po 5min.ma już głęboko w(usunięte przez administratora)pracownika.a ty pewnie to wazeliniarz jesteś panie Koniku.Mc Bauchemie są sami konfidenci.

@Adam

Adam..zgadza się. Są i tacy jak pisałem i to nie jest zależne od stanowiska. Są kierownicy i pracownicy, którzy mają wszystko gdzieś. Ale na to są.metody. Każdy kierownik ma swojego przelożonego. więc jak chcesz coś zmienić i zależy Ci na czymś więcej niż praca od 6-14 to powinieneś wiedzieć co zrobić. I to nie jest nie fair. Przykład idzie z góry ale nie trzeba go kopiować. i nie trzeba być wazeliniarzem bo i po co? Jak.masz olej w głowie to osiągniesz więcej niż zwykła wazelina:) pozdrawiam

Marek

Nie polecam. Dużo roboty, a kasy mało.

@Marek

chodzą plotki ze Mc szuka magazyniera,urzad pracy proponuje 3700 brutto+premie a ja pracuje 5 lat i mam mniej od nowo przyjętego pracownika.O co tu w tym wszystkim chodzi?!Czy my jesteśmy gorsi?i żle pracujemy?,może odejdziemy od firmy i zaczniemy lepsze życie w innej firmie.To ze mało płaca to jest cieżka praca a ten gość(usunięte przez administratora).niech przestanie bajki pisać ze jest zadowolony!

@pracownik

@PRACOWNIK. Dziękujemy za komentarz i pragniemy wyjaśnić, że na stronie internetowej Miejskiego Urzędu Pracy w Środzie Wlkp. pojawił się błąd dotyczący wynagrodzenia, który został już skorygowany przez administratora strony. Pragniemy uspokoić, że nowo zatrudnione osoby w MC zaczynają z niższym wynagrodzeniem niż osoby posiadające już pewien staż pracy. Nie oznacza to jednak, że pensja pozostaje na tym samym poziomie, ponieważ co roku w zależności od wyników firmy i realizacji celów osobistych wypłacana jest premia i przyznawana podwyżka. Z poważaniem Zespół MC-Bauchemie

Hnm

Za 3700 brutto to ja mogę przyjść i wypić kawe

Hah
@pracownik

Za 3700 brutto to mogę przyjść napić się kawy robiłem za granicą a teraz mam pracę w Polsce i 5000 netto! (Za taką kwotę to żadnego dobrego pracownika mieć nie będziecie)

General
@Hnm

Ja mam 3200brutto czy możesz mi zdradzić na jakim stanowisku tyle mają?

Zostaw merytoryczną opinię o MC-Bauchemie Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w MC-Bauchemie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MC-Bauchemie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MC-Bauchemie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie MC-Bauchemie Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy MC-Bauchemie Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MC-Bauchemie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MC-Bauchemie Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MC-Bauchemie Sp. z o.o.