'Winkler Lifts Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o 'Winkler Lifts Sp. z o.o.

edi

siemka nie ma żadnej premii to ściema po za tym oszukują na wypłatach nigdy się nie zgada godziny przepracowane a to co jest potem na pasku po za tym nacisk na tempo awans -zero szans jest stała ekipa która wchodzi w cztery litery kierownikowi i szefowi reszta się nie liczy robisz i robisz i tak ciągle mało wiecznie nie zadowoleni nie polecam

KOLO

Jeśli nie jesteś z rodziny, to szanse na awans są zerowe. Pracowałem tam do czasu aż szef żądał by pracować w soboty za darmo (ponieważ nie wyrabiamy się w normach, które co jakiś czas są śrubowane do góry) to dałem sobie spokój. Jak się nie wyrabiasz w normie (zwykle niemożliwej do zrealizowania), to sugerują byś zostawał po godzinach (za darmo). Jeśli w sobotę nie pracujesz (za darmo), to możesz nie otrzymać za ten dzień diety (która stanowi połowę wypłaty za ten dzień) Wypłata składa się z 3 części podstawy (zwykle ustawowe minimum)+ "premia" czyli motywator do szybkiej pracy + dieta zagraniczna. Dieta i podstawa są stałe, premia to wabik. "Premia" płacona wg. widzimisię szefa określana na podstawie tego ile firma zarobiła na robocie - jeśli nie zarobiła, to bardzo mała niezależnie ile byś pracował. Płacą w terminie (przynajmniej tak było jak pracowałem), pensje poniżej średniej dla tej branży. Ogólnie nie polecam, choć znam też gorsze firmy. Ta przynajmniej płaci w terminie.

Jak duże szanse w firmie 'Winkler Lifts Sp. z o.o. ma pracownik na awans? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o 'Winkler Lifts Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 'Winkler Lifts Sp. z o.o.