SensiModels Agencja Modelek i Hostess Magdalena Duczmal

Poznań

Opinie o SensiModels Agencja Modelek i Hostess Magdalena Duczmal

Zuzanna

Pracujesz w Sensi? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Czy w firmie zaszły w ostanim czasie jakieś zmiany? Na co obecnie mogą liczyć pracownicy? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które właśnie zastanawiają się nad przesłaniem swojej aplikacji.

kacha

ania' a czy podpsiujesz z nimi jakąś umowe i na jak długo? chcialabym wiedziec czy przede wszystkim zapewniaja ciaglosc pracy a wrazie jakby jej nie bylo czy możesz podjac prace u konkurencji podczas trwania umowy z nimi?

ania

pracowałam zazwyczaj przez inną agencję Caneli, koleżanki opowiadały o Sensi, że nie były za bardzo zadowolone, bo obcinali im kase, Caneli ma dobre opinie, sporo znajomych bierze u nich jakieś weekendowe zlecenia.

Carniga

Spodziewałabym się zwykłego castingu, nie mniej jednak niektórzy pracodawcy wymagają również jakiegoś wyższego stopnia inteligencji, elokwencji, umiejętności wypowiadania się.. Odnoszę wrażenie, że jest to potrzebne agencjom, które nie chcą specjalnie wstydzić się za swoje modelki, bo mogą one mieć tylko i urodę, a zdolności czy umiejętności - żadnych.

romek

Co to znaczy, że nie wiaodmo jak rekrutacja wygląda? A to nie ma przypadkiem zwykłego castingu? bo nie sądzę, żeby była jakaś inna rekrutacja, no chyba, że ktoś coś o tym wie i sam uczestniczył? Jakieś opinie? Zaciekawiła mnie ta agencja jeszcze bardziej i chętnie dowiem się nowych infromacji o nich.

Podwalina

Najłatwiej chyba byłoby napisać bezpośrednio do nich. Jeżeli któraś z was jest aż do tego stopnia zdeterminowana by podjąć pracę w SensiModels to chyba warto do nich się samemu odezwać. Zastanawiające jest tylko to czy będą mieli naraz tyle ofert pracy, bo chyba rotacji zbyt dużej nie mają. Poza tym nie wiadomo jak proces rekrutacji wygląda...

Roksana

Praca z Magdą jest super, otworzyla niedawno dział eventowy, zlecenia dla hostess także się pojawiają, z tego co wiem szukają także supervisora.

Ola

Nie wiem skad ta opinia, pracowalam w tej firmie tydzien temu na targach razem z 4 kolezankami, pieniadze do reki od razu po pracy.

Hostessa

[usunięte przez moderatora] Nie polecam nikomu pracy w sensi models ! Jest niewypłacalna !

Kinga

Pracowałam dla tej firmy ostatnio podczas bankietu w Warszawie i Krakowie. Super, Magda strasznie sympatyczna mega rozrywkowa! Polecam

hostessa

Dziękuję, udało mi się dodzwonić. Umówiłam się na zdjęcia do portfolio. Mam nadzieję, że wyjdą ładnie :-)

Agnieszka PO

Firma utworzyła niedawno dział eventowy, szukuje się chyba dużo pracy dla dziewczyn :-)

hostessa Agnieszka

Pracowalam od nich na Budmie i targach Mody, dobra stawka i wyplata po tygodniu :-)

Może podejdz do biura, na www jest adres Nowowiejskiego 11

hostessa

Czy ktoś sie orientuje jaki numer telefonu ejst bezposredni do pani Magdy??? Podobno najlepiej z nią rozmawiać o pracy w agencji, bo reszte zgłoszeń rozpatruje ktoś inny. Gdy dzwonię na stacjonarny to nigdy jej w biurze nie ma.

Gosia

Polecam, odkąd nie ma jej asystentki [usunięte przez moderatora] wszystko super :-) Ciężko się dodzwonić, ale właścielka zawsze oddzwania na nieodebrane :-)

Agnieszka Przybylska

Pani Magda jest przesympatyczna. Dostaje od niej duzo zleceń w Poznaniu. Polecam.

Gosia Wawrzyn

Pracowałam pdczas otwarcia centrum w Malborku. Polecam parce dla Pani Magdy z Sensi

pycia

wszystko w jak najlepszym porzadku pieniadze w terminie dobra stawka

Hostessa

Polecam tą o to firmę SensiModels, wszystko w jak najlepszym porządku, praca fajna, zarobki również, wszystko zgodne z umową. Kamila

Hostessa

Pracuję dla tej agencji od roku. Polecam, płacą szybko i mają dobre stawki dla hostess. Agnieszka

Zostaw opinię o SensiModels Agencja Modelek i Hostess Magdalena Duczmal - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SensiModels Agencja Modelek i Hostess Magdalena Duczmal