Opinie o Dor Group w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dor Group. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dor Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dor Group w Warszawa

Daniel Nowy wpis

@Moli a obecnie nie poszukują?

dobrodziej

Szanowni czytelnicy zastanówcie się dobrze czy chcecie pracować w tej firmie i jej innych Spółek celowych? Proszę się zastanowić dlaczego właściciel ABD tak często zmienia kierowników/dyrektorów sprzedaży i marketingu oraz handlowców? Obserwuję tą firmę od wielu lat, sam byłem też na rekrutacji..., znam kilka osób które tam pracowały. Ileż tam się osób przewinęło. Moje zdanie jest takie, że odn kadry managerskiej właścicielowi chodzi tylko o to by wycisnąć z kandydatów, a później ew pracownika najwiecej jak sie tylko da jego know-how w jak najkrótszym czasie, a później wziać następnego, i tak co kilka miesięcy az pojawi się nowy leszcz...zarobki nieadekwatne, współpraca z właścicielem wątpliwa, opinia o firmie na rynku wśród konkurencji i osób, które już kupiły słabiutka-polecam google. Tym którzy dbają o swoje dobre imie odradzam, szkoda waszych nerwów. Podsumowując - praca sezonowa!

Uwe Nowy wpis
@dobrodziej

Piszesz, że jest tam duża rotacja. To jaki jest średni czas zatrudnienia inżynierów-Project Managerów? Kilka miesięcy? Dłużej? Proszę o odpowiedź.

Tanita Nowy wpis

Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!http://tz-interior.com/

gość Nowy wpis

Uwielbiam jak ktoś się wypowiada nie pracując w danej spółce tylko z zasłyszanych opowieści. Takie informacje są zawsze najbardziej wiarygodne... Pozdrawiam Pana albo Panią :-)

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji