PTM Producent Twoich Mebli Tomasz Podczaszyński

Nysa

Opinie o PTM Producent Twoich Mebli Tomasz Podczaszyński

sonia8
użytkownik zarejestrowany

mam do was zasadnicze - czy u was na produklcję również szanse że zatrudnia młode kobiety po studiach?

darek 13

OSZUŚCI!!!!! nie płacą za prace,nie odbierają telefonów ,nie warto u nich zamawiać,totalne dno,jestem nie zadowolony z ich usług

kasia w dechę
użytkownik zarejestrowany

ja również jestem podekscytowana na myśl że mogłabym dostać się do pracy w PTM Producent Twoich Mebli Tomasz Podczaszyński ale ogólnie to czy jest szansa że na produkcję u nich kobietę przyjmą? mam doświadczenie w obróbce drewna spore, a także samodzielnie robię meble dla siebie i rodziny jak poprzednik., mam szansę na zatrudnienie tutaj?

Marian Paździoch

Co wy gadacie Znam Podczaszego i jego firmę i klientów dla których robił usługę WSZYSCY byli zadowoleni. Chłopak bardzo się stara i robi fachowo.

załamany

takie firmy nie powinny istniec na rynku.stolarz dla kasy a nie z zamilowania odradzam 1000 razy

podczaszyński & spółka

marna jakość materiałów, niesłowność, nieterminowość, niefachowość, nieuczciwość, cwaniactwo, gburowatość, kłamstwa, wymówki, zmiany cen w trakcie realizacji projektu, brak szacunku do klienta, całkowita ignorancja, brak kultury - wszystko o firmie PTM - meble.

PTM

Zwykli oszuści.

ptm

Lipaaa, strata czasu i pieniędzy! Niekompetentni. Odradzam.

PTM opinia

Nie szanują klienta. Terminy realizacji takie jak im pasują. Kontakt z panem Podczaszyńskim bardzo trudny.

adam

Tez jestem niezadowolony jesli chodzi o termin realizacjii ,ja niestety musialem az poprosic o pomoc UOKiK bo półroczne opoznienie dawało mi we znaki aby normalnie funkcjonowac , a skamlanie o ostatnia rate zaplaty - mimo nie ukończonego zlecenia doprowadzalo mnie do rechotu

klient

Niestety się muszę zgodzić z Panami powyżej. Na początku było ok, wpłaciłem zaliczkę ok, przyszło do skręcania mebli i nie jest ok. Skręcanie mebli 3x dłuższe niż było w umowie, zero kontaktu, dodzwonić się gorzej niż do prezydenta i głupie wymówki. Wszystko robione z fochem, robią bo muszą

gustaw

Dla mnie lipa

gustaw

racja , niestety z perspektywy czasu moge powiedziec ze wiecej nie zamowie u nich nic, niestety fachowcy to to nie są , jakosciowo jako tako ale podejscie do klijenta i regularne nieodbieranie telefonow przez kilkanascie dni to lekka przesada a potem wciskanie bajek, ja ich nie polecam , szkoda nerwów

nie do konca masz racje ale zarobki to pojecie wzgledne , ale jesli chodzi o szacunek dla klijenta to niestety traca go w momencie zaplaty za usługe, pracowalem przez jakis czas i niestety tak to wyglada , nie dziwie sie ze maja coraz to mniej zlecen

Zostaw opinię o PTM Producent Twoich Mebli Tomasz Podczaszyński - Nysa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PTM Producent Twoich Mebli Tomasz Podczaszyński