Construction of House Katarzyna Kitowska

Myślibórz

Opinie o Construction of House Katarzyna Kitowska

Joanna
użytkownik zarejestrowany

Jak obecnie wygląda w firmie Cortez Arkadiusz Księżki? Chętnie usłyszymy o Waszych doświadczeniach.

belka
użytkownik zarejestrowany

moze lepiej rozgladaj sie za konkurencja, żeby czegos ważnego nie rzeoczyć, wiesz jak to jest @kindre

fire

podobno podwykonawcy do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko kasę by brali a robota do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rzeczywiście badziewiasta firma skoro takich lachudrów zatrudnia

Szukasz pracy?

harry
użytkownik zarejestrowany

Co ciekawe jak się wpisze Construction of House Katarzyna Kitowska w google to trzeci link to jakiś serwis z listą długów, figurują tam z zadłużeniem 11610 złotych, czyli w sumie nie mało. Najwyraźniej coś tu jest nie tak i poszukiwania osób oszukanych nie był wcale żadną ściemą. W ogóle ta firma jeszcze działa?

Polikas
użytkownik zarejestrowany

Jeżeli od razu nazywa się to walką to nie wiem czy można liczyć na pozytywne zakończenie tej historii. Osób poszkodowanych jest więcej niż jedna i trzeba w jakiś racjonalny sposób wypisać się z tych problemów. Podpowiedzcie jak tam jest obecnie i czy w ogóle warto się w to wszystko angażować. i na co finansowo można liczyć.

Sylwek

Poszukuje osób którzy zostali oszukani. Jest składany wniosek do prokuratury. Wszelkie informacje i zgłoszenia udzielam e-mailem: globefrozen@op.pl

?

Witam wszystkich poszkodowanych. Dobrze że ostrzegacie ale idźcie z tym na policję. Przecież macie świadków. Swoich pracowników i innych poszkodowanych. Powiecie godzinę swojego czasu i zgłaszajcie oszusta. To chyba jedyne roZwiązanie. A tak zaraz następną firmę otworzy i następnych oszuka.

SZCZECINIANIN

UWAGA [usunięte przez moderatora] ZAŁOŻYŁ NOWĄ FIRMĘ (PEWNIE NA "STARĄ" NIKT JUŻ NIE DAJE SIĘ NABRAĆ), NAZYWA SIĘ: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE COMPLEX SP. Z O.O., 71-324 SZCZECIN WOJSKA POLSKIEGO 150/1

gość

Na tym osiedlu to działa już dobre 3 lata. Niedługo się firmy podwykonawcze w okolicy skończą. Policja się nim nie zajmie dopóki nie zgłosi się większa ilość poszkodowanych. Więc może zacznijmy składać doniesienia. Gościu wydmuchał już ludzi na ładny kawał grosza i jest bezkarny.

jaro57

dalej to samo zatrudnia i szuka niedociągnięć żeby nie płacić od kilku lat ma taką opinię nasze państwo powinno się zabrać za takich oszustów teraz oszukuje na leśnej polanie szczecin bezrzecze to oczywiście [usunięte przez moderatora]

an

czyli dalej to samo.... ciekawe ile jeszcze to potrwa? developer wie o wszystkim i kręci razem z nim. dla nich wygodne jest odsyłanie od jednego do drugiego. w czasie przeciągną i nie zapłacą. i tak ludzie kupują domy - tylko nie potrZebnie płacą taką kasę za nie. powinni zapłacić za ziemię i materiał. Robocizna przecież jest za free.

podwykonawca

Nie płaci ludziom za wykonaną pracę a deweloper ( E-Dom developer ) na to pozwala. Uważajcie na niego. Ostatnio ogłasza się na infoludku ( mail [usunięte przez moderatora]

poszkodowany

Usuwają złe opinie na swój temat na wszystkich potralach w internecie. Czyżby grunt pod nóżkami zaczął się walić?

pokrzywdzony

Prawda i tak wyjdzie na jaw. Usuwanie postów nic nie da. Ludzie już sie kontaktują miedzy sobą.

Poszkodowany

Ciekawe dlaczego nagle poznikały wszystkie złe wpisy o [usunięte przez moderatora]? Wiem że kilku wierzycieli oddało sprawę do sądu przeciwko nim :)

XXX

Tomek - 2012-07-06 19:58:17 Pomawianie na forum internetowym jest przestępstwem z art. 212 par. 2 kodeksu karnego. Osoba, „która za pomocą środków masowego komunikowania pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania, popełnia przestępstwo”. Pomawianie jest zagrożone karą grzywny, ograniczenia, albo pozbawienia wolności do 2 lat.TO POCZYTAJ ARTYKUŁ NASTĘPNY, A DOPIERO SIE MĄDRZYJ - TO NIE POMÓWIENIA TYLKO OSTRZEŻENIE INNYCH. Art.213 par. 2 kk Nie popełnia przestępstwa określonego w art. 212 § 1 lub 2, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut służący obronie społecznie uzasadnionego interesu

Tomek

Zostaw opinię o Construction of House Katarzyna Kitowska - Myślibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Construction of House Katarzyna Kitowska