Construction of House Katarzyna Kitowska

Myślibórz

Opinie o Construction of House Katarzyna Kitowska

Joanna

Jak obecnie wygląda w firmie Cortez Arkadiusz Księżki? Chętnie usłyszymy o Waszych doświadczeniach.

belka

moze lepiej rozgladaj sie za konkurencja, żeby czegos ważnego nie rzeoczyć, wiesz jak to jest @kindre

fire

podobno podwykonawcy do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko kasę by brali a robota do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rzeczywiście badziewiasta firma skoro takich lachudrów zatrudnia

harry

Co ciekawe jak się wpisze Construction of House Katarzyna Kitowska w google to trzeci link to jakiś serwis z listą długów, figurują tam z zadłużeniem 11610 złotych, czyli w sumie nie mało. Najwyraźniej coś tu jest nie tak i poszukiwania osób oszukanych nie był wcale żadną ściemą. W ogóle ta firma jeszcze działa?

Polikas

Jeżeli od razu nazywa się to walką to nie wiem czy można liczyć na pozytywne zakończenie tej historii. Osób poszkodowanych jest więcej niż jedna i trzeba w jakiś racjonalny sposób wypisać się z tych problemów. Podpowiedzcie jak tam jest obecnie i czy w ogóle warto się w to wszystko angażować. i na co finansowo można liczyć.

Sylwek

Poszukuje osób którzy zostali oszukani. Jest składany wniosek do prokuratury. Wszelkie informacje i zgłoszenia udzielam e-mailem: globefrozen@op.pl

?

Witam wszystkich poszkodowanych. Dobrze że ostrzegacie ale idźcie z tym na policję. Przecież macie świadków. Swoich pracowników i innych poszkodowanych. Powiecie godzinę swojego czasu i zgłaszajcie oszusta. To chyba jedyne roZwiązanie. A tak zaraz następną firmę otworzy i następnych oszuka.

SZCZECINIANIN

UWAGA [usunięte przez moderatora] ZAŁOŻYŁ NOWĄ FIRMĘ (PEWNIE NA "STARĄ" NIKT JUŻ NIE DAJE SIĘ NABRAĆ), NAZYWA SIĘ: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE COMPLEX SP. Z O.O., 71-324 SZCZECIN WOJSKA POLSKIEGO 150/1

gość

Na tym osiedlu to działa już dobre 3 lata. Niedługo się firmy podwykonawcze w okolicy skończą. Policja się nim nie zajmie dopóki nie zgłosi się większa ilość poszkodowanych. Więc może zacznijmy składać doniesienia. Gościu wydmuchał już ludzi na ładny kawał grosza i jest bezkarny.

jaro57

dalej to samo zatrudnia i szuka niedociągnięć żeby nie płacić od kilku lat ma taką opinię nasze państwo powinno się zabrać za takich oszustów teraz oszukuje na leśnej polanie szczecin bezrzecze to oczywiście [usunięte przez moderatora]

an

czyli dalej to samo.... ciekawe ile jeszcze to potrwa? developer wie o wszystkim i kręci razem z nim. dla nich wygodne jest odsyłanie od jednego do drugiego. w czasie przeciągną i nie zapłacą. i tak ludzie kupują domy - tylko nie potrZebnie płacą taką kasę za nie. powinni zapłacić za ziemię i materiał. Robocizna przecież jest za free.

podwykonawca

Nie płaci ludziom za wykonaną pracę a deweloper ( E-Dom developer ) na to pozwala. Uważajcie na niego. Ostatnio ogłasza się na infoludku ( mail [usunięte przez moderatora]

poszkodowany

Usuwają złe opinie na swój temat na wszystkich potralach w internecie. Czyżby grunt pod nóżkami zaczął się walić?

pokrzywdzony

Prawda i tak wyjdzie na jaw. Usuwanie postów nic nie da. Ludzie już sie kontaktują miedzy sobą.

Poszkodowany

Ciekawe dlaczego nagle poznikały wszystkie złe wpisy o [usunięte przez moderatora]? Wiem że kilku wierzycieli oddało sprawę do sądu przeciwko nim :)

XXX

Tomek - 2012-07-06 19:58:17 Pomawianie na forum internetowym jest przestępstwem z art. 212 par. 2 kodeksu karnego. Osoba, „która za pomocą środków masowego komunikowania pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania, popełnia przestępstwo”. Pomawianie jest zagrożone karą grzywny, ograniczenia, albo pozbawienia wolności do 2 lat.TO POCZYTAJ ARTYKUŁ NASTĘPNY, A DOPIERO SIE MĄDRZYJ - TO NIE POMÓWIENIA TYLKO OSTRZEŻENIE INNYCH. Art.213 par. 2 kk Nie popełnia przestępstwa określonego w art. 212 § 1 lub 2, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut służący obronie społecznie uzasadnionego interesu

Tomek

Zostaw opinię o Construction of House Katarzyna Kitowska - Myślibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Construction of House Katarzyna Kitowska