North.pl - Wojciech Pobrotyń

Koszalin

North.pl - Wojciech Pobrotyń
4 9

Opinie o North.pl - Wojciech Pobrotyń

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Mirosław

Witam, czy ktoś już aplikował na stanowiska, które we wcześniejszej wiadomości wymienił @Paweł , jakie odnosicie wrażenia z pracy ? Jak przebiegła Wasza rozmowa rekrutacyjna? rzeczywiście jest tak jak mówi Paweł?

Irek

Mam zamiar aplikować i sadziłem, że na forum dowiem się coś więcej a tu cisza. Jest tego powód?

Paweł
@Irek 06.04.2018 18:20

Cześć Irek :) Sorry , że nie odpisałem co u Nas, ale dużo się dzieje, bo brakuje nam rąk do pracy :) Jeżeli pytasz jaka jest atmosfera w pracy, to powiem Ci, że zaje... , ups :) A tak poważnie, z tak przyjacielską atmosferą się jeszcze nie spotkałem w innych firmach, w których pracowałem wcześniej. Do tego możliwości rozwoju. I to nie slogan z ogłoszenia o pracę. Plus kawa, dużo kawy:) Oczywiście jest więcej plusów, aplikuj, dowiesz się więcej. Na chwilę obecną jest zapotrzebowanie do magazynu . Szukamy też Konsultanta do Działu Handlowego. Jeżeli coś Ci pasuje to zapraszamy. Pozdrawiam

Powiedzcie co się dzieje teraz w North.pl - Wojciech Pobrotyń? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

Szukasz pracy?

Kamila

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firma omijając fakt, że nie ma parkingu dla pracowników to dodatkowo traktują ludzi jak śmieci. A w szczególności dział technicznym polecam team liderke co jak się jej pracownik nie spodoba to będzie go dręczyć a później doprowadzi do zwolnienia udając pokrzywdzoną.

Nostal

Młoda ekipa, możliwy rozwój osobisty, nie ma elementów korpo, zdecydowanie dobra firma ;)

GG

Jeżeli poszukujesz klimatu kropo, wkurzających współpracowników, czepiania się o byle pierdołę.... To źle trafiłeś bo tutaj tego nie doświadczysz, liczy się to co naprawdę potrafisz i chęć do pracy a nie rozczarujesz się na pewno odnośnie płacy :-)

#0445ClubPoland

Zawsze marzyłem o pracy w firmie o dużym potencjale, ale nie korporacyjnej gdzie można wytyczać własne ścieżki rozwojowe. North.pl jest pod tym względem idealny. Do tego świetna atmosfera, młodzi pozytywnie nastawieni ludzie. Doceniam możliwość pracy zdalnej w razie potrzeby. Na pewno zawsze znajdą tu szansę rozwoju osoby, którym chce się chcieć:).

Andrzej

Najlepsza ekipa!!! Młoda z dużym zapałem i wieloma pomysłami. Sami pozytywni wariaci :)

Robson

Luźna atmosfera w pracy - młody team z masą dobrych pomysłów. Praca marzeń :D

Monia

Plus: Extra ekipa, chętna do działania z dużą ilością pomysłów. Jest sprzęt do pracy i dostęp do szkoleń. Minus: W deszczowe dni problem z zabłoconą ulicą.

Marek

Bardzo fajna atmosfera w pracy. Zespół młodych ludzi , którzy są pełni pomysłów i co ważne mają możliwość ich realizacji. Duży plus za ekspres do kawy, szkolenia, spotkania integracyjne:)

Coodac

Jeśli chodzi o pracę w sklepie internetowym jest dość spoko. Jest naprawdę bardzo fajna atmosfera z młodymi ludźmi. Co prawda szefa nie ma jest tylko na telefonie.

Zostaw opinię o North.pl - Wojciech Pobrotyń - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie North.pl - Wojciech Pobrotyń