North.pl - Wojciech Pobrotyń

Koszalin

Opinie o North.pl - Wojciech Pobrotyń

Kamila

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firma omijając fakt, że nie ma parkingu dla pracowników to dodatkowo traktują ludzi jak śmieci. A w szczególności dział technicznym polecam team liderke co jak się jej pracownik nie spodoba to będzie go dręczyć a później doprowadzi do zwolnienia udając pokrzywdzoną.

Nostal

Młoda ekipa, możliwy rozwój osobisty, nie ma elementów korpo, zdecydowanie dobra firma ;)

GG

Jeżeli poszukujesz klimatu kropo, wkurzających współpracowników, czepiania się o byle pierdołę.... To źle trafiłeś bo tutaj tego nie doświadczysz, liczy się to co naprawdę potrafisz i chęć do pracy a nie rozczarujesz się na pewno odnośnie płacy :-)

#0445ClubPoland

Zawsze marzyłem o pracy w firmie o dużym potencjale, ale nie korporacyjnej gdzie można wytyczać własne ścieżki rozwojowe. North.pl jest pod tym względem idealny. Do tego świetna atmosfera, młodzi pozytywnie nastawieni ludzie. Doceniam możliwość pracy zdalnej w razie potrzeby. Na pewno zawsze znajdą tu szansę rozwoju osoby, którym chce się chcieć:).

Andrzej

Najlepsza ekipa!!! Młoda z dużym zapałem i wieloma pomysłami. Sami pozytywni wariaci :)

Robson

Luźna atmosfera w pracy - młody team z masą dobrych pomysłów. Praca marzeń :D

Monia

Plus: Extra ekipa, chętna do działania z dużą ilością pomysłów. Jest sprzęt do pracy i dostęp do szkoleń. Minus: W deszczowe dni problem z zabłoconą ulicą.

Marek

Bardzo fajna atmosfera w pracy. Zespół młodych ludzi , którzy są pełni pomysłów i co ważne mają możliwość ich realizacji. Duży plus za ekspres do kawy, szkolenia, spotkania integracyjne:)

Coodac

Jeśli chodzi o pracę w sklepie internetowym jest dość spoko. Jest naprawdę bardzo fajna atmosfera z młodymi ludźmi. Co prawda szefa nie ma jest tylko na telefonie.

Zostaw opinię o North.pl - Wojciech Pobrotyń - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie North.pl - Wojciech Pobrotyń