Baza

Chełm

Opinie o Baza

Pracowałem i nie polecam. Zarobki są bardzo złe... Nie wiem, kto Ci takich głupot naopowiadał!? Haruje się tam od godziny 7.00 do 19.00 przez 5 dni w tygodniu i w dodatku w soboty do 14 i dostaje się za to... 2000zł z wielką łaską i wyrzutami od B[usunięte przez moderatora] !!! Koleżeński klimat jest tylko gdy jesteś pupilem u niego, gdy mu się podlizujesz na każdym kroku (łącznie z donoszeniem na współpracowników) i pracuje się tam na czarno!! bez umowy. Także zastanów się, zanim tam złożysz swoje papiery.

Zostaw opinię o Baza - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baza