Mccom

Opinie o Mccom

Hej. Wiem, że kobieta na stanowisku programisty to rzadki widok, ale właśnie kończę studia inżynierskie i szukam sobie jakiejś pracy. Chcę kontynuować studia zaocznie, więc jestem dyspozycyjna w tygodniu i poszukuję pracy. J. napisałeś, że brakuje kobiet, czyli mam rozumieć, że nie będę miała z kim poplotkować na przerwie w pracy ?

J. ;)

Polecam osobom które chcą się mocno rozwijać i szukają ambitnych tasków. Na plus: - kasa - ruchomy czas pracy, nie robią też problemów jak trzeba gdzieś wyskoczyć i coś załatwić - fajna atmosfera - rozwój Na minus: - mało kobiet ;)

Zostaw opinię o Mccom - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mccom