Mardom Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Mardom Sp. z o.o.

Czarna

Też tam pracowałam. Jakiś czas temu " za czasów Małgosi". Szefowie faktycznie sami nie wiedzą czego chcą. Pracownicy bardzo mili, atmosfera bardzo fajna. Zarobki przeciętne.

bardzo miła atmosfera wśród pracowników, lecz zarządzanie firmą jest bardzo słabe bo tak naprawdę prezesi sami nie wiedzą czego chcą od pracowników i każdy dział jest od wszystkiego i od niczego. Firma mała i teoretycznie powinni dążyć do tego by się rozwijać ale ja po dłuższym okresie pracy tam stwierdzam iż zdecydowanie się cofa. Plus zarobki małe nie ma co oszukiwać...

Zostaw opinię o Mardom Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mardom Sp. z o.o.