CommLED Solutions Sp. z o.o.

Opinie o CommLED Solutions Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

Rozwijamy się dynamicznie a ubiegły rok to okres intensywnej pracy, niesamowitych przedsięwzięć, osiągnięć i działań naszego zespołu.

1. Rozpoczęliśmy produkcję opraw antywirusowych, biobójczych w technologii LED UVC (jako pierwsza firma w Polsce), które uzyskały certyfikat PZH oraz przeszły badania skuteczności biobójczej.
2. Uruchomiliśmy spółkę CommVOLT, która zajmuje się instalacjami fotowoltaicznymi z najlepszych naświecie komponentów
3. Nawiązaliśmy współpracę z  Polskim Towarzystwem Stomatologicznym, sieciami i ogranizacjami Szpitali
4. Powstał nasz autorski system sterowania oświetleniem, unikatowy na skalę europejską. Lada chwila powołujemy podmiot CommSOFT
5. Naspisali o nas w Forbes’ie

Dlatego zwiększamy nasz zespół rekrutując na stanowiska:
- Przedstawicieli Medycznych, których celem będzie sprzedaż naszych opraw wirusobójczych CareComm http://www.carecomm.tech, oświetlenia do placówek medycznych, szpitali itd.
- Menedżera ds. Klientów Kluczowych na rynku administracyjnym, biurowym itd. którego celem będzie sprzedaż oświetlenia, fotowoltaiki, urządzeń medycznych, oświetlenia ulicznego i sportowego
- Telemarketera, który będzie pozyskiwał(-a) „gorące lead-y” dla naszych zespołów
- Dyrektora ds. Budowy Sieci Zewnętrznej, który będzie dbał i poszerzał sieć naszych Partnerów zewnętrznych
- Menedżera ds. Klientów Kluczowych

Zapraszamy „właściwe” osoby do podążania naszą misją: Save the World and People, use LED (CommLED).

Zobacz nasze filmy:

Zobacz nasze strony:
poprostu ja

Do wszystkich zainteresowanych ;) atmosfera w firmie super, ludzie życzliwi, pomocni, są szkolenia, spotkania informacyjne (oczywiście nie w czasie wirusa;) z jakimikolwiek problemami, pytaniami możesz się bez stresu zgłosić do przełożonego, który na 100% pomoże w jego rozwiązaniu. Jeżeli "pracujesz" a nie tylko "symulujesz", że pracujesz - nie ma się czego obawiać Szefostwo przepełnione empatią i rozumieniem, starają się pomagać jak tylko mogą. polecam Firmę od strony klienta jak i pracownika.

@poprostu ja

Dziękujemy za tak pozytywną opinię. Wszyscy jesteśmy drużyną grającą do jednej bramki :) Udało nam się stworzyć świetny zespół i będziemy pracować na to, żeby każdy czuł się u nas komfortowo.

Dawno nikt tu z was się nie udzielał, ale prosiłabym o przybliżenie mi aktualnej kondycji firmy. Zastanawiam się czy to dobry czas na aplikowanie, bo szukają wlaśnie specjalisty ds. administracyjno-księgowych. Podpowiedzcie mi proszę, co to dla firmy znaczy atrakcyjne wynagrodzenie i dlaczego okreslili stanowisko jako mobilne:)

Natalia Nowy wpis

Polecam serdecznie wszystkim zainteresowanym! :)

Adrian Nowy wpis

Buu szkoda ja dopiero zobaczyłem. A na przyszłość wiesz może, czy rekrutacja składa się z jednego etapu, czy z kilku? Bo nigdy nie wiadomo kiedy znów coś się pojawi, a ogłoszenie spoko wygląda z tego, co widzę. Feedback zawsze dają nawet, jak komuś podziękują?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w CommLED Solutions Sp. z o.o.?

A można sprecyzować pytanie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie CommLED Solutions Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Jak wygląda kwestia awansu w CommLED Solutions Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska przedstawiciel handlowy?

Z tego co się orientuję szanse awansu są :-)

Pytam

Jaka stawkę oferuje firma na st.pr.produkcji?

Piko

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Chyba, że ktoś chce pracować w "korporacji" zatrudniającej kilka osób. Za całym arsenałem bezsensownego tracenia czasu na pseudo szkolenia wewnętrzne i zebrania, czyli przepisywanie informacji z internetu, a kto lepiej to zrobi, to dostanie nagrodę. Brak zrozumienia rynku, przez olbrzymie przecenianie wartości swojej oferty, ego wybujałe do granic możliwości. (usunięte przez administratora)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w CommLED Solutions Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Wszystko zależy od stanowiska. Czasem jest tylko 1 etap. Z tego powodu ciężko też podać informację o czasie oczekiwania na decyzję.

Teresa
@ja

Okej, w porządku, bardzo Ci dziękuję za informację o CommLED Solutions. Czyli najczęściej w firmie jest jeden etap procesu rekrutacyjnego. A czy są na nim jakieś testy itp? Powiedz proszę, jak on mniej więcej wygląda i co dokładnie oferują, pozdrawiam.

Szanowni Państwo,

5. Naspisali o nas w Forbes’ie

Dlatego zwiększamy nasz zespół rekrutując na stanowiska:
- Menedżera ds. Klientów Kluczowych

Zobacz nasze filmy:

Zobacz nasze strony:

Dzień dobry. Nie mogę polecić tej firmy jako dobrego pracodawcę z wielu powodów. Firma ma rozdmuchany PR z w rzeczywistości większość informacji jest nie prawdą. Wystarczy wnikliwie posprawdzać:1. badania czy są wykonane w laboratorium akredytowanym 2. Czy produkcja odbywa się w Polsce? 3. Badania UGR są wykonywane na zasadzie świecenia handlowcom po oczach, jakiś żart.4. (usunięte przez administratora)5. Brak uwzględniania reklamacji w okresie gwarancyjnym to standard. Pracownicy , którzy tam pracują zdecydowanie na plus za to firmy nie polecam.

Bogdan

Gdzie Państwa firma produkuje oprawy?

Bogdan
@Bogdan

Dzień dobry Uprzejmie proszę o informacje gdzie Państwa firma ma produkcje?

Aktualność
Jesteśmy polskim producentem opraw antywirusowych w oparciu o technologię LED UVC (265-280nm).
W naszej ofercie znajdziecie Państwo  oprawy ANTYWIRUSOWE tak potrzebne w dzisiejszych czasach.
Promujemy dezynfekcję w sklepach, biurach, gabinetach i miejscach bezpośredniego kontaktu.

Czy w CommLED Solutions Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

pomoc

Tak

Chciałem złożyć cv do tej firm

Cześć W zeszłym koniec roku chciałem złożyć papiery do tej firmy. Jak wygląda sprawa z autami firmowymi Czy są do dyspozycji po pracy? Jak wygląda ich użytkowanie? Nieukrywam, że nie mam samochodu prywatnego, Chciałbym rzetelnie pracować ale przy okazji mieć auto na dojazdy do siedzimy i ewentualny limit km prywatnie do wykorzystania Jak to wygląda w tej firmie

pomoc
@Chciałem złożyć cv do tej firm

Cześć, W takim razie złóż CV. Na rozmowie na pewno wszystkiego się dowiesz :-)

@Chciałem złożyć cv do tej firm

Dzień dobry, Zachęcam do wysłania cv: marketing@commled.eu Na wszystkie pytania odpowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Potencjalny klient

Jestem zainteresowany współpracą,ale intryguje mnie informacja z działu technicznego firmy: Szanowni Państwo, w odpowiedzi informujemy, że: 1. Firma CommLED wykazuje marginalny poziom zgłoszeń gwarancyjno-serwisowych wyróżniający firmę na tle konkurencji. Na jakiej podstawie ,badaniach, statystykach oparta jest ta wypowiedz? Proszę o przedstawienie konkretów,odesłanie do strony , która potwierdzi Państwa marginalny poziom zgłoszeń.

@Potencjalny klient

Dzień dobry, Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu: handlowy@commled.eu

Marion

Może mi ktoś podpowie czy firma potrzebuje teraz pracowników?

@Marion

Dzień dobry, Cv można przesyłać na marketing@commled.eu

poprostu ja

@poprostu ja

Krystyna

@Zielony, ogłoszenia dla kandydatów w zakładce 'kariera' na stronie CommLED, są nieaktualne? Z opisu wynika, że aplikacje można stale przesyłać na podany tam adres. Daj znać jak faktycznie jest.

Niepodamimienia

Ja pracuje i uważam, że nie ma na co narzekać. Fakt, trzeba się napracować ale się opłaca zarówno pod względem finansowym jak i satysfakcji i z tego co się robi. Wsparcie mamy produktowe i handlowe. Osoby, które tu narzekają chyba nie pracowały nigdzie wcześniej... Plany sprzedażowe jak wszędzie- wysokie ale do zrobienia po czasie. Dodatkowo konkursy kwartalne. Kasa zawsze na czas. Ja polecam!!!

Zainteresowany pracą

A jak tam z wynagrodzeniem ok? Czy najniższa krajowa

@Zainteresowany pracą

Wynagrodzenie zapewne zależy od stanowiska, na które chcesz aplikować. Na stronie pracodawcy jest kilka ofert, a pracodawca prócz podstawy pensji oferuje pakiet dodatkowych korzyści to znaczy benefitów. Daj znać jeśli będziesz składać CV.

Zostaw merytoryczną opinię o CommLED Solutions Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w CommLED Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CommLED Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CommLED Solutions Sp. z o.o.?

CommLED Solutions Sp. z o.o.