Lendon.pl Sp. z o.o.

Opinie o Lendon.pl Sp. z o.o.

Maciek

Moja opinia jest poprawna. Brałem pożyczkę u nich, do pracy prawie poszedłem. Więcej o nich np. tutaj http://www.twojapierwszapozyczka.pl/pozyczkodawcy/lendon

Katka3

Według mnie wszystko było ok, żadnych nieprzyjemności nie miałam w związku ze współpracą, ponadto warto pracować dla firmy pożyczkowej ,która nie naciąga swoich klientów. Oczywiście były i takie sytuacje że ktoś brał spore pieniądze i nie mógł ich spłacić, to się zdarza- trzeba pożyczać z głową a nie na ślepo. Kadra bardzo miła i pomocna .

Bartłomiejek1

Ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do lendon. Pracowałem z nimi przez pół roku i nigdy nie zalegali z pieniędzmi , a pensja była godziwa. Kierownictwo było bardzo wyrozumiałe, zwłaszcza gdy zaczynałem i nie wiedziałem co i jak. Owszem trzeba być chętnym i pracowitym bo na tym polega praca...

krystian

lendon.pl oraz extraportfel.pl to marki należące do spółki litewskiej Creamfinance. Warunki zatrudnienia są poprawne: umowa ok, pensje przeważnie w terminie, benefity. System premiowy jest przejrzysty i każdy wie jak go osiągnąć i ile może zarobić, ale jest główny mankament, że w miarę upływu czasu jest coraz częściej modyfikowany (na niekorzyść pracownika, więcej robisz i mniej zarabiasz). W innym dziale gdzie pracowałem dosyć długo są wspaniali ludzie, którzy są mistrzami w budowaniu relacji z klientami ze swojego stałego portfela. Niestety nie można tego samego powiedzieć o kierownictwie, które narzuca swoje poglądy i nie zawsze chce słuchać swoich podwładnych przez co psują atmosferę w pracy. Poza tym wszystkim spółka z kapitałem zagranicznym, która ciągle kombinuje w kwestii HR i sprawach finansowo-podatkowych. Podsumowując: praca jak każda, dla chętnych i pracowitych osób. Ja jednak ze względu na przykre wspomnienia szczerze odradzam z nimi współpracę.

jarek

Ja z perspektywy klienta napisze - dobra pozyczka, uczciwa firma. Jak ktos potrzebuje sprawdzonego pozyczkodawcy to polecam ich wlasnie

janek

zgadzam się z wcześniejszą opinią, nie polecam pracy tam

sawa

beznadziejna atmosfera, nieuczciwe wymagania, unikajcie tej firmy

horek

Jestem klientem tej firmy. Brałem 2 razy pozyczkę. Z mojej strony bardzo wiarygodna firma i uczciwa.

Zostaw opinię o Lendon.pl Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lendon.pl Sp. z o.o.