"LETOX" TOMASZ LEWEK

Rzeszów

Opinie o "LETOX" TOMASZ LEWEK

vovo

Warunki na tym stanowisku wyglądają tak, że zarobki składają się z podstawy i prowizji, a do tego dostajesz służbowy samochód @erre.

Gfr

Szkoda gadac szczególnie ta gruba torba z bok co wszystko wszystkim utrudnia. Bylem w ich biurze ale ta baba to wymiata nic się nie da u nich załatwić

Opel

Odradzam firme, mieli zajac sie sprzedarza samochodu a co jakis czas musialem dzwonic poniewaz mojego ogloszenia nie bylo na zadnym serwisie.. dno

MaM

Szczególnie odradzam, byłam na rozmowie, dwie panie w sekretariacie to zawodowe kombinatorki, firma podejrzana, niejasne warunki finansowe

Zostaw opinię o "LETOX" TOMASZ LEWEK - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "LETOX" TOMASZ LEWEK