AG+

Opinie o AG+

Aleksander

Dobra firma i uczciwa. Stawki sa przyzwoite. Polecam ;)

Hubertosss

Witam jestem Hubert. Pracuję sobie dorywczo co jakiś czas w AG+. Firma spoko, oferują staż płatny, fajne zlecenia i elastyczny grafik. Stawki trochę małe ale jak ktoś chce dorobić to polecam.

Adrian

Jak najbardziej na + Czasem jest opóźnienie z wypłatami lecz zawsze jest o tym informacja. Pozdrawiam Adrian.

Anika

Tygodniowki to duży plus tej firmy... pierwszy miesiąc możesz pobierać tygodniowki,,żeby odbić się od dolka,, a potem przejść na wypłaty miesięczne. Poza tym pracujesz kiedy chcesz :)

Ane

Pracuje jako kelnerka w tej firmie od dwóch lat. Nigdy nie było problemu z wypłacalnością a i stawki mają przyzwoite. Polecam każdemu ta firmę.

Piotr - Kucharz

Super Agencja ! Praca na elastycznym grafiku, pracujesz kiedy chcesz, wypłaty zawsze się zgadzają.. Polecam serdecznie i zapraszam bo szukają młodych pracowników ;)

Radziu

Witam, jestem Radek i pracuję w tej firmie od 3 miesięcy. Jak to w każdej firmie są lepsze i gorsze dni... Ale przynajmniej nie oszukują jak inna firma działająca podobnie gdzie oszukano mnie na 500zł.. Firma AG+ jest godna zaufania, warto przyjść i spróbować. Polecam Radek. M

Vladen

Wypłacają tygodniowo wynagrodzenia, miła atmosfera w pracy jak i przy odbieraniu pieniążków. Polecam.

RałKelneros

Mile wspominam wspolprace z ta firma. Na okres swiateczny w celu dorobienia troszkę gotówki odezwałem się i przyjęli mnie z otwartymi rękoma. Firme oceniam na 4* Pozdrawiam Rafał

MajaM

Slavko3545 teraz to napisałem brednie i jedynym cwaniaczkiem to jesteś teraz. Pracuję w tej firmie od ponad roku jako kelner. Stawki nigdy nie były mniejsze niż 10zł/h netto za godzinę pracy. Pracowników dają do różnych miejsc i można wiele się nauczyć i poznać różnego rodzaju obyczaje Hotelowe jak i Restauracyjne. Stawki się poprawiły i zaczynają się dla kelnerów po szkoleniu od 11zł w górę. Co do spóźnień jak się trafiają takie aparaty jak Pan że się spóźniają po godzinę lub dwie to nic dziwnego. Umowy się czyta a nie później pisze głupoty. Ja jestem zadowolona z tej pracy i wszyscy moi znajomi którzy współpracują też sobie chwalą. Pozdrawiam.

fish

Wiecie @slavko oni są agencją pracy więc nie na wszystko mają wpływ. Musisz to zgłosić im albo pracodawcy na pewno jakaś interwencja będzie

Slavko3545

pracownik2211

Moim zdaniem to porażka pracowałm w Achland na dziale chemia ludzie trzymajcie się od tego działu jak najdalej Pracownik Achan Ursynów nie wytłumaczy co masz zrobić dostajesz paletę i sam musisz znaleść produkty do rozłożenoa a jak się pomylisz to krzyczą i upokażają ostżegam trzymajcię się od tegojak najdalej

Pan Zbigniew - Auchan
@pracownik2211 28.08.2016 16:00

Ludzie tragedia.nie dbaja o pracownika- byleby mieso dotarlo do pracy i zapierd.lalo za marne pieniadze (bo proponuja 8zl/h)nie odprowadzaja skladek , staraja sie upierd.lic za co tylko sie da.spoznienie do pracy chocby 2min to 150zl kary,brak chocby jednej czesci w stroju 150 zl.nieobecnosc 250zl.maja stale niezgodnosci w liczbach godzin- oczywiscie na niekorzysc pracownika.koordynatorzy to zwykle tluki i kretacze. A najgorszy jest caly pseudo szef (rzekomo prokurent) bo podobno ma takie dlugi miedzy innymi w skarbowce ze nic nie moze na siebie miec;) zlodzieje Nie polecam Piękne oszczerstwa i pomówienia... Nigdy w tej Agencji nie widziałem stawek poniżej 10zł netto... A kary jak wszędzie są, a za nie odpowiedzialność się ponosi konsekwencję. Co do stroju jeśli nie ma się jednej części to tragedii nie ma ale zapewne Pan nie posiadał wgl nic i przyszedł w klapkach kubotach haha Panie pracowałem tam i sobie chwaliłem lecz na tą chwilę nie mają pracy w Auchan`ie, a szkoda bo miła Pani Iwona tam pracuje i zawsze służy pomocą. Pozdrawiam i polecam !

Teresa-kelnerka z dużym stażem

AG+to oszustów i złodziei.Nie starają się dobierać odpowiednio profesjonalnych pracowników do obsługi imprez.W większości są to ludzie naiwni,biedni z ŁAPANKI ,których można bardzo łatwo zgnoić i oszukać na kasę.

Piotr-kelner

AG+beznadziejna,złodziejska agencja ,bezwzględnych głupich cwaniaków.Nigdy więcej współpracy z takimi kiciarzami .Myślę że kiedyś dosięgnie ich sprawiedliwa kara!

Zostaw opinię o AG+ - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AG+