H&M

Gądki

Opinie o H&M

kamila

Chciałbym opisać prace w zakładzie haruj i milcz tzn H&M liderzy są nie odpowiedni sposób wyszkoleni nie którzy nie nadają się na liderów właszcza na dziale dawnym dziale re fil dodam właszcza Ag....... nie rozumie pracy jakiej wykonaliśmy jaka jest cieszka praca jest bardzo arogancka i bezczelna inaczej by się pracowało nikomu nie radze pracować takiej firmy jaka jest w gadkach

kulas
@kamila 14.06.2014 14:56

na wielu forach o H&M piszą o tej firmie w podobny sposób. Coś w takim razie musi być w tym złym traktowaniu pracownika

Zostaw opinię o H&M - Gądki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie H&M