centrum edukacji da vinci

Opinie o centrum edukacji da vinci

pamel
użytkownik zarejestrowany

Czy aby centrum edukacji da vinci nie upadło jakoś na przełomie 2012/2013 roku? Ich storna internetowa nie działa, w krajowym rejestrze sądowym nie posiadają rejestru, także najwyraźniej nie funkcjonują. Także macie swoją odpowiedź dlaczego firma nie działa. Dziwne, że tak ostatnio odświeżany jest ten temat.

wiłek
@pamel 24.03.2015, 18:43

szczerze przyznam że nie doszły mnie takie informacje ale dobrze że o tym piszesz @pamel. Pozdrawiam

ula
użytkownik zarejestrowany

jak widac nikt nie pisze, bo nie ma takiej potreby pisania, byc moż efirma już nie działa tak dobrze jak kiedyś, byś moze nie ma już w niej pracowników - spekulowac to tak mozna bardzo długo naprawde, ale wydaje mi się, że jeśli mieliby ogłosić upadłość to by dokładnie to zorbili i nie byłoby wątpliwosci.

kisss
użytkownik zarejestrowany

no właśnie dlaczego nikt nie pisze????? mozecie opisac swoje doswiadczenia w pracy i na rozmowach kwalifikacyjnych w centrum edukacji da vinci? moze jakies rady dla osoob ktore poszukuja tam pracy, wiem że pracują tam osoby mające wysokie kwalifikacje, duże doświadczenie zawodowe,są kreatywne, stosują skuteczne i sprawdzone metody i formy pracy i ja spełniam te kryteria. Chce tylko wiedziec nieco więcej od samych pracowników jak tam jest...

ewe
użytkownik zarejestrowany

hello...a dlaczego nikt z pracowników nic już nie pisze od dłuzszego czasu? Czy mozna rozumieć to tak, że wszystko jest zgodne ze zgodnym i bez wachania można składać aplikacje. Szukam pracy i chciałabym się zoriętować jak jest w da vinci...opłaca się czy nie? mam doświadczenie i nie chciałabym zaczynać od staży itd.

zaskoczona

Przyznam szczerze, że jestem zaskoczona takimi opiniami o CE Da Vinci, miałam z nimi do czynienia jakieś 2-3 lata temu i muszę przyznać, że nie miałam nigdy problemów z otrzymaniem wypłaty czy czymś podobnym. Zrezygnowałam bo latanie po szkołach i organizowanie grup, robienie warsztatów, negocjowanie cen za sale z dyrektorami średnio mi się łączyło ze studiami, poza tym uważam, że to nie najlepszy sposób pozyskiwania klientów.

kaja

mnie też oszukali... byłam dyrektorem.. same koszty zero zarobków...

levee

opisuje historie wspolpracy na forum gowork: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,95365,w_tresci,CE_da_vinci rowniez na forum gazeta.pl oraz na kafeterii: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4272133 zachecam do postow na serwisach dla rodzicow, serwisach o szkole. nie chce dbac o dobra reputacje firmy da vinci, poniewaz byloby to niezgodne z prawda. Chce cos zrobic. Przylaczcie sie.

levee

nie bylo mi dane zobaczyc umowy o dzielo...tylko o wspolprace (i ona nie zostala podpisana). do sadu? od razu? wydawalo mi sie ze pierwszym etapem raczej pip powinien byc?

Magda

to ile jest tych niezadowolonych osób? wprowadzenie sprawy do sądu mało kosztuje, a z tego, co czytam to oni ewidentnie przycinają ludzi, pokazując im krainę miodem i mlekiem płynącą, ale poza np. zapłaceniu, etc. Warto jest dochodzić swoich praw! Możliwe, że w ten sposób uda się uchronić innych.

levee

ja proponuje wpisywać posty o CE da vinci na innych forach !!

ktoś

300 zł przeznaczone na szkolenie - które miało być zwracane - jak sie okazuje wg "góry" zwócą ale nie całość sumy - tylko brutto tej kwoty. Omijam koszty związane z wyjazdem na szkolenie. A wypłaty jeszcze nie dostałam żadnej!

ika

a mógłby ktoś tak coś konkretniej i mniej anonimowo? jakby co, to podam swojego maila.

krzysiek

jak odzyskać? wkładałaś/łeś tam kasę?

zmanipulowana

[usunięte przez admina]Ja juz kiedyś opisałam jak zostałam zmanipulowana i naciągnięta. Nie polecam! Mają swoją filozofię zrzucania odpowiedzialności na dyrektorów regionalnych, w gruncie rzeczy dyrektorzy sa chyba jeszcze większymi ofiarami ich pseudobiznesu.

były pracownik

nie pakujcie sie w to!

ktoś

Czy ktos tam pracował i odzyskał swoje wynagrodzienie? Jak to zobił?

naciągnięty

Ależ oni potrafią się doskonale zorganizować. Mają swoją filozofię naciągania ludzi i ją skutecznie realizują...

levee

Witam, [usunięte przez admina] chcę żebyście wiedzieli, że: - źle traktują pracowników - nie płacą - nie podpisują z Tobą umowy - nie potrafią się zorganizować - są manipulacyjni - są niekompetentni Nie polecam !!!!!!!! Kiepski pracodawca i kiepski organizator kursów. Nie płać za szkolenie ! Każdy zasługuje na lepszą pracę.

Zostaw opinię o centrum edukacji da vinci - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie centrum edukacji da vinci