DELCARGO Transport Międzynarodowy

Opinie o DELCARGO Transport Międzynarodowy

Biuro

Same negatywy o tej firmie ze strony spedytorow i kierowcow. A ja mam pytanie jak sa tam traktowni inni pracownicy np asystentki bracownicy biurowi?

grzegomir

Zdecydowanie potwierdzam slowa powyzej. Tragedia jest w tej firmie. Psychiatryk, a nie firma transportowa. Dziwne, ze to jeszcze istnieje. Ukraincy nie chca jezdzic wiec mozna sobie wyobrazic, Spedytorzy gnojeni na kazdym kroku za byle co. generalnie czlowiek dorobil sie na krzywdzie innych ludzi, Oszust!!!

Ja

Maja, jeśli to co powyżej napisałem nie jest dla Ciebie merytoryczne, to wybacz, ale do bardziej łopatologicznego poziomu już nie chcę schodzić. Skoro tam pracowałem, a jest tam tylko jedno biuro, to siłą rzeczy widziałem i słyszałem co się dzieje, oraz miałem kontakt z oszukanymi osobami, co powinno być dla Ciebie oczywiste. Wielokrotnie była dyskusja żeby zaniżyć mi pobory pod wieloma pozorami, ale nieugięcie obstawałem przy swoim, a to też wynikało z tego że był uzależniony ode mnie, ponieważ inny spedytor się zwolnił. Nigdy nie usłyszy tam nikt słowa pochwały, natomiast krytyka często bezpodstawna to standard. Jeżeli lubisz merytoryczne argumenty, to tam ich nie uświadczysz nigdy. Masz ochotę trafić do zoo, to idź tam, ciekawe doświadczenie...

Maja

@Ja - piszesz, że nie zostałeś oszukany przez DELCARGO Transport Międzynarodowy - skąd zatem informacje o innych oszustwach? Czy możesz merytorycznie opisać warunki zatrudnienia na stanowisku spedytora? Te informacje będą pomocne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Ja

Pracowałem tam jako spedytor , tylko dla ludzi o mocnych nerwach, ja na szczęście takie mam i chyba byłem jedyną osobą która nie była tam oszukana. Generalnie to ciężko uwierzyć, że można tak funkcjonować, koleś jedzie po bandzie po całości, nabiera ładunków jak mu pasuje, później zrzuca te które mu nie pasują, 80 % jest spóźnionych. Połowa firm nie chce mu dawać ładunków, jako spedytor przyzwyczaiłem się do odpowiedzi jak "wolałbym w rękach zanieść" :-) . W Szwajcarii cały czas robi przemyt, jak kierowca wpadnie to nawet nie chce mu pomóc, "niech walczy". Kierowcy są oszukiwani cały czas, odpowiedzialność za chore decyzje "szefa" są obciążani, jak jest jakiś problem to wychodzi z biura i brak sensownych decyzji. Oszukuje każdego pod byle pretekstem, np. mniejsza wypłata o 100zł, bo wziąłeś 1 dzień urlopu, mechanik dostał mniejszą wypłatę, bo coś ktoś gdzieś ukradł z auta i "w tym miesiącu tyle nie ma". Jak kierowcy się burzą to wzywa policję. Żaden kierowca nie jest nigdzie zgłoszony, ani we Francji, ani w Niemczech, presja żeby jeździli na magnesie, mają powiedziane że będą mieli za to płacone, później i tak nikt tej kasy nie dostaje pod byle pretekstem. Jak jest mniej kierowców to spedytorzy dostają bezpłatny urlop, jazda po całości, drze mordę od rana, nie wiadomo o co. Ustalone jest że ciężarówki mają jeździć za 1€ za km , jak czasem się zdarzy się że z jakiegoś rejonu trzeba wyjechać za 0,80€/km to robi aferę i wypomina w nieskończoność. Gostek ma tak poryty beret że na prawdę nie ma sensu robić sobie nadziej że jakoś to będzie...

spedytor 1

witam pracowalem w firmie jakis czas jako spedytor i z calego serca odradzam. nie dostalem nigdy pelnej pensji. zawsze prezes ucinał mi za byle powod. wiele razy byla sytuacja ze kierowca za 4 tygodnie pracy dostal tylko 10% pensji za to ze spoznil sie na jakis rozladunek w exporcie oczywiscie z winy szefa. Ogolnie katastrofa masakra , chora atmosfera, sprawy sądowe z kierowcami i bylymi pracownikami...

Maja

@Spedytor mógłbyś powiedzieć coś więcej? Co wpłynęło na Twoją opinię o firmie? Masz na myśli jakieś konkretne sytuacje?

Spedytor

Witam Omijajcie z daleka tę firme, Katastrofa. Nigdy , przenigdy nie pracowalem w takim syfie.

Maja

Pracujesz w DELCARGO Transport Międzynarodowy? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Darek

Dawno tu nic nie slychac, chyba ze firma juz nie dziala?

by

Hej, ale jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? W końcu oprócz dobrej podstawy dorzucają jeszcze premie co znacznie ułątwia wykonywanie zadań.

stresik
@by 26.09.2016 22:16

Wszystkie opinnie ta fakt... Pracowalem tam jakis czas i na koniec mojej kadencji przeliczylismy z jedym kierowca ze przewalilo soe okolo 60 osob!!!! A to noe byl dlugi czas!!!! Chcesz zsiwiec ze stresu i nie otrzymac calej wyplaty i jescze przy zwolnieniu sie, miec sprawe w sadzie to cos dla ciebie...

pytka

witam opinie kierowców już znam a czy wiecie może jak to wygląda na stanowisku spedytora bo widziałem ogłoszenie że szukają do pracy,

Spedytor
@pytka 26.09.2016 12:45

Witam Pracowalem tam jako spedytor jakiś czas , szef czepia się do wszystkiego , nigdy nie dostałem umówionego wynagrodzenia. Bierzesz ladunki pod presja szefa choć z góry wiesz ze nie dojedziesz w terminie. później oczywiście tłumaczy się spedytor . ogolnie Chaos , non stop krzyk i wileka patologia. szczególnie odradzam tego pracodawcę.

pytka

ADAM

CiekaWe czemu jeszcze ITD nie dobralo sie do tej firmy przeciez ta firm wieczorami bardzo duzo na rzepie jezdzi ,kierowcy sa zastraszani ,ze wiedza jakie piery podpisali I jak niebeda sie sluhac to bed a mieli powazne problemy finansowe , wiem bo sam tu jezdzilem

ADAM

Kierowcy kturzy przychodzà do tej firm dostaja do podpisania duzo dokumentow o odpowiedzialnosci za wszystko nawet za przeladowane ciezarowki Co jest w ten firme codziennoscia po podpisaniu tych documentow kierowca odchodzi z dlugamI ,biezcie do pzeczytania wszystkie papiery do domu nie podpisujcie nic tego dnia Co wyjazd , szef mowi ze jest ladune spuzniony szybko podpisac I tza szybko jehac wielu tak podpisuje a puzniej placze

Jelcyn

do ytre... Ja nie mysle kolego, ze tak jest tylko wiem :) Pracowalem tam jakis czas. Przyczyna jest podejscie ,,cudownego Grzegorza,, czytaj szefa. Czlowiek nie ma szacunku nawet do wlasnej rodziny i do siebie a co dopiero mowic o obcych ludziach. Znerwicowany gamon, ktory tylko czeka jak Ci nie wyplacic kasy

sma
@Jelcyn 09.05.2016 12:01

czy mogę prosić jakis kontakt do Pana? Mam kilka pytań.. Firma Pana Grzegorza okazala sie bardzo niesolidna i mamy z nim trochę kłopotów teraz. Przydałaby się jakas opinia osoby "ze srodka".

Jelcyn

Potwierdzam post kolegi co ,,zsiwiał w Delcargo,, Jesli ktos nie wierzy to niech sprobuje... Podziwiam ludzi, ktorzy wytrzymuja dluzej niz mieciac. Warto dodac, ze trzeba sie dobrze zakolegowac z magneto bo inaczej nie podolasz wymaganiom wodza :PPPPPP

zsiwiał w DELCARGO

Do tych co nie wieżą w powyższe posty to niech dzwonia i ida tam pracowac(Bedziemy mieli ubaw po pachy jak wróci z kółka i napisze tu)... Pracowałem tam pewien czas i powiem ze mimo tego ,że uwielbiam być za kierownicą to nie wytrzymałem. Jak tylko wyjedziesz z bazy to jedziesz na stresie praktycznie do samego powrotu(chłopaki jeszcze sporo nie napisali, myślę ze nikt by w to nie uwierzył... Sam bym nie uwieżył jak bym tam nie pracował) PS Za mojej krótkiej kadencji przewaliło sie ok 50-60 osób, po zjezdzie wszyscy rezygnowali..

gucio

Witam cię walny. Pracuję w DELCARGO i nie słyszałem o benefitach świątecznych. Mało tego nikt ich nigdy w tej firmie nie widział więc nie wiem z kąt posiadasz takie informacje. A co do ofert pracy to są, jak najbardziej, bo mało kto wytrzymuje długo tą dobrą atmosferę jaka tu panuje.

Jan

fff@ a gdzie takie bzdury slyszales? :) Powiedz to sie posmiejemy wspolnie///

jacek

wlasnie do mnie dzwonili szukaja juz daleko od bazy dobrze ze mam kolege z okolic warszawy to wystarczy nazwa firmy i wiem co grane tu nawet ukraincy uciekaja

jacek

@Fejm...Dobra atmosfera w pracy...Padlem i leze, szybko sie nie podniose. Jak tam jest dobra atmosfera to ja sie nadaje do baletu:)W zyciu nie pracowalem w firmie, w ktorej byla taka zla atmosfera. Chyba sam grzegorz pisal ten post

jacek

Odpowiedz jest prosta Gaban... Czasami nie masz wyjscia, szukalem w miedzy czasie innej pracy ale o normalna firme bardzo ciezko. Czasami lepszy wrog znany niz ten nowy.Dlatego odradzam tym, ktorzy zamierzaja podjac prace w Delcargo

były pracownik

Widze, ze nic sie nie zmienilo w firmie Delcargo, tez tam pracowalem i moge tylko potwierdzic to co widzimy wyzej, straszny stres, wlasciciel (usunięte przez administratora)

poszkodowany

miesiadz to i ja pracowałem w tej firmie jak dowiedziałem się co wyprawia ta firma i ze o kase tzeba się sadzic to odszedłem , po odejściu z pracy ta firma założyła mi sprawewe sadową o uszkodzenie samochodu ,którego nie uszkodziłem ,skończyło się to tak że nie dostałem kasy za prace i zmarnowałem dużo czasu na chodzenie po sądach

petr
@poszkodowany 03.03.2015 11:20

Je oceniać? Dla mnie pryyschla sprawę w sądzie

Również pracowałem w tej firmie przez krótki okres, nie polecam tej firmy nikomu.Kierowcy rezygnuja z pracy jak tylko uda im sie wrócić z trasy, spedytor musi posidać mocna psychike aby utrzymać sie do pierwszej "wypłaty"

Na moje nieszczęście też trafilem do tej firmy ,wytrzymalem tylko do pierwszej wypłaty i odszedlem ,delkargo założyło mi sprawę w sądzie o spuznienie do klienta ,dość ze wypłaty nie dostałem, to jeszcze muszę się po sadach wluczyc

zeus

Pracowałem jakiś czas w tej firmie ale jak sprawdziłem ZUS to się bardzo zdziwiłem i zrezygnowałem z pracy nie poleca firmy strasznie ( usunięte przez administratora )

grzes

Ta firma żeruje na kierowcach po miesiącu kierowcy odchodzą a szef zakłada większości kierowcom sprawy w sądzie o coś czego nie zrobili ,dość ze kierowca nie dostaje wypłaty to jeszcze musi się po sądach wluczyc prze z firmę( usunięte przez administratora )

poszkodowany

szukam poszkodowanych przez tą firme arusi1@wp.pl

znajomy

opinia skasowana standart mozna tego sie spodziewac ponawiam prosbe do pokrzywdzonych przez tą firme muj adres argo70@wp.pl zostawcie tez nr tel trzeba zakonczyc nierówną walke z ta firma skoro nie ma ona skrupułów by tak postępowac z kierowcami musimy razem to rozwiązac urzędowo tym bardziej ze mamay dowody w reku

kierowca byly

Sprawdzaicie zus

Burtus

Myślę, że tutaj najistotniejsza byłaby opinia jakiegoś pracownika bądź byłego pracownika, który jasno stwierdziłby, że jest tak i tak. Poza tym jest nowy rok - nowe możliwości. Może coś w tym temacie się zmieni, wiadomo czy firma planuje jakieś zmiany na nowy rok i czego można się spodziewać w kwestii finansowej?

pan rysiek
@Burtus 09.01.2015 21:26

prosze uwazac na tego pana ma sprwe wsadzie zgosilo si eduzo osub co nie yplacil pensjiteraz podajez ema firme w rembertowi to ejst ten sam pan z wesolej

łobuz bambo

a więc wnioskuję z ostatniego wpisu że rotacja jest duża, to wedłuig mnie minus dla firmy ale jeszcze jakimś cudem nie zniechęca mnie do szukania u nich dobrej pracy. tylko czy w takim razie teraz będą jakiekolwiek miejsca pracy do wzięcia? może jednak się ktoś wykruszy bo święta i nowy rok... a ile za godzinę?

bistro

nie polecam tej firmy, rotacja ciągle bo po jednej trasie ludzie odchodzą. Obiecane dobre zarobki, kończy się podstawą i obcinaniem nawet za dzień nieobecności a to powinien być urlop. ( usunięte przez administratora )

janek

Waldek jak nie wierzysz to sie tam zatrudnij, wrocisz z trasy i uslyszysz ze spalanie za duze, ze zarysowales auto( chociaz rysa jest juz od miesiecy) i ze dostajesz 500 zł za kurs bo reszta poszla na pokrycie stratt i jeszcze pozew do sadu za wyssane z palca zarzuty, a co do stanowisk to na pewno szukaja kierowow( od kliku lat):)

byly pracownik

ogloszenia to juz kilka lat sa w internecie i w wyborczej, to chyba cos znnaczy jak taka mala firma prowadzi nabor caly czas :)ogolnie nie polecam pracy w tej firmie, duzo stresu,( usunięte przez administratora )

Jacek

Nie warto tam iść do pracy.Gość wstawia ogłoszenie na gumtree.pl chyba od roku i nikt mu nie chce pracować.Jego oferta jest też w urzędzie pracy na ul.Ciołka w Warszawie.Już sam się zareklamował.

janek

pisalismy nie raz ale zle komentarze zaraz zostaja usuniete, moze maja jakies ,,wtyki,, na tym portalu hehe

grzegorz

janek jestes kozak... zdrowia i pomyslnosci zycze

byly driver

ja rowniez chetnie opowiem przed sadem o pracy w firmie Delcargo. ( usunięte przez administratora )

bylykierowca
@byly driver 22.09.2014 11:17

czesc kolega ja pracowalem v tej firmy i mam rozpravu na sondzie 9.09.2015. we WARSZSAWIE. Wienciej informaciji na emaile hurnyi.gabor@o2.pl albo tel.(usunięte przez administratora)

KIEROWCA

Chętnie przyjdę na sprawę w sądzie w charakterze świadka.Jeżeli będzie taka potrzeba to piszcie na tej stronie termin i adres.Może znajdzie się ktoś jeszcze. Były kierowca

KIEROWCA

ZGŁASZAJCIE DO INSPEKCJI TRANSPORTU DROGOWEGO!!!!!!

jan

Może jakiś pozew zbiorowy przeciwko tej firmie?

kiero

nie polecam pracy w tej firmie,(usunięte przez administratora)

gosc

Pawel nie ma co komentowac, jesli chcesz tam pracowac to lepiej idz do Biedrony na kase, pozdro

anonimo

Proszę o kontakt w sprawie tej firmy

grzegorz

I komentarz znow usuniety, a tak sie postaalem zeby napisac cos madrego, wiec napisze tak: nie polecam pracy w tej firmie, ( usunięte przez administratora ) a nic zlego nie zrobilem, uwazajcie na ta firme

Zostaw opinię o DELCARGO Transport Międzynarodowy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DELCARGO Transport Międzynarodowy