Klavo Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Klavo Sp. z o.o.

Romi

Nigdy więcej współpracy z tą firmą! Kręcą jak tylko moga, obiecują gruszki na wierzbie i oczywiście się obietnic nie wywiązuja (coś takiego jak "umowa ustna" oznacza dla nich gadki szmatki bez żadnego pokrycia). Umowy tylko śmieciowe, czasami podpisywanie z miesięcznym opóźnieniem, zapomnijcie o umowie o pracę. A szef? Szkoda gadać.. Omijajcje z daleka!!!

Pracowałeś w firmie Klavo Sp. z o.o.? Opowiedz o tym na naszym forum. Twój komentarz decyduje o karierze wielu osób.

Zostaw opinię o Klavo Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klavo Sp. z o.o.