Antidotum

Poznań

Opinie o Antidotum

kaśka

rzeczywiście bardzo miłe panie tam pracują, i odpowiadają na wszystkie pytania i wszystko wyjaśnią. pracę znalazłam szybko dzięki nim. i pierwsze wynagrodzenie też było szybciej niż zapowiadano. no i zawsze jest z nimi kontakt w razie pytań.

jasiu92

Bardzo fajna agencja, miłe panie przedstawiły mi różne oferty pracy, chyba zdecyduje się na oferte pracy na produkcji w Skórzewie - fajne warunki i można się wcześniej spotkać z pracodawca.

Emanuela

Brałam udział w kilku zleceniach przez Agencję Zatrudnienia Antidotum w Poznaniu. Panie pracujące w biurze bardzo sympatyczne, a przede wszystkim ludzkie. Umowa, karta pracy, wszystko czarno na białym. Konkretnie, bez owijania w bawełnę. A dodatkowo wynagrodzenie wpłynęło na moje konto 4 dni przed terminem, co nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się u innego zleceniodawcy. Nie mogę powiedzieć złego słowa, więc polecam każdemu poszukującemu zatrudnienia :)

marek

dno.pozyskiwanie bazy danych za darmo lub szukanie klientów.lipna firemka z niekulturalnym właścicielem..ja na nich robił nie będe. reklamę zresztą piszą sami sobie.

Marta

Jak na razie jestem zadowolona. Przejrzyste warunki zatrudnienia, sympatyczne Panie w siedzibie, elastyczny czas pracy :)

Zostaw opinię o Antidotum - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antidotum