TwojaOpieka24 Centrum Medyczno-Opiekuńcze

Wrocław

Opinie o TwojaOpieka24 Centrum Medyczno-Opiekuńcze

bey

Załapać się tutaj to rzeczywiście byłoby coś @ktoś wypłaty też na czas, umowa niemiecka więc i warunki dobre i dotrzymywane. A ktoś wie czy duże są wymagania na rozmowie o pracę? Trochę się obawiam, że moje doświadczenie (3lata) nie wystarczy

Krzysztof

Witam, Pracuję w Niemczech od 10 lat. Pracowałem prywatnie, przez niemiecką firmę i przez polskie firmy. Z TwojąOpieką24 jestem na drugim miejscu pracy. Przede wszystkim, co dla nas najważniejsze to terminowość wypłat (nawet wcześniej niż deklarowany termin) Dopłaty to kosztów dojazdu uzgodnione "na gębę" - zapłacone. Współpracują z solidną firmą niemiecką - zawsze otrzymujesz pomoc w razie potrzeby. Odwiedzają Cię w miejscu pracy, pomagają rozwiązać sporne problemy. Czujesz, że ktoś jest zainteresowany Tobą i Twoimi ewentualnymi problemami. Jak się sprawdzisz, masz zapewnioną pracę na lata. Całość, to moja prywatna opinia!

bbbb

na ich stronie na facebooku jest jeden niepochlebny wpis.merzczyzna informuje ich ze niedlugo ukaze sie artykol o "ich oszukanczej dzialalnosci"

er

tez czekam na opinie o tej firmie chce z nimi wyjechać zobaczymy

ewa w
@er 08.01.2015 18:32
tez czekam na opinie o tej firmie chce z nimi wyjechać zobaczymy

czy ktoś wypowie się o tej firmie?

Zostaw opinię o TwojaOpieka24 Centrum Medyczno-Opiekuńcze - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TwojaOpieka24 Centrum Medyczno-Opiekuńcze