Beata Bańska WC Serwis

Zabrze

Opinie o Beata Bańska WC Serwis

Krzysztof Serwatka

Kiedys pracowalem w tej firmie i mam bardzo dobre zdanie o fimie i szefostwie. Pozdrawiam serdecznie pania Beate Banska i p.Jacka .

mok

maniecki a ty u nich pracowałeś czy powtarzasz usłyszane rzeczy ? Najgorsze jest to, że nie można raczej u nich awansować

tajniak

Kto tam pracuje w ściąganiu długów?

.,.

9 godzin zamiast 8 w biurze to norma, nowy kodeks pracy !!!

były kierowca

Fajna ściema!!! może i płacą na czas ale marne grosze i jest jedna zasada od kwietnia do listopada pracujemy po 14 godz. niema dni wolnych od pracy ,soboty ,niedziele obowiązkowe. jeśli ktoś niema rodziny ,psa , kanarka kogokolwiek z kim mógłby spędzać wolny czas to jest to praca dla niego!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Beata Bańska WC Serwis - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beata Bańska WC Serwis