Aberit Piotr Bereziewicz

Leżajsk

Opinie o Aberit Piotr Bereziewicz

Iwona

Pomożesz firmie Aberit Piotr Bereziewicz pomagać przedsiębiorstwom w dynamicznym rozwijaniu i budowaniu marki ich firm pracując na stanowiskach Menedżer sprzedaży lub Team Leader? Jeżeli tak to zachęcam do zajrzenia na stronę w zdobyciu większej dawki informacji: https://aberit.eu/pl/dolacz/

Iwona

@Rodakchętnie dowiemy się co sprawia, że praca w firmie jest godna polecenia. Co uważasz za największe plusy w swojej pracy?

Rodak

Polecam :) Atmosfera bardzo fajna do pracy, mili ludzie - ogólnie warto.

John

Byłem, pracowałem. Nigdy nie miałem powodu, by narzekać. Firma zawsze traktowała mnie bardzo fair, bardzo pozytywnie. Fajne są elastyczne godziny pracy. Kasa, jak kasa, nigdy za dużo, ale też dostałem tyle, ile powiedziałem na rozmowie. Ogólnie polecam. ;)

do babi

Po co od razu taki ton? Byłaś, widziałaś? Ktoś wyraził swoją opinię, która pokrywa się z tym, co pisali tu inni (bo pracodawca pousuwał wszystko, próbując się wybielić). Czy się nauczysz? Idź zapytaj u źródła, wszyscy uciekli - od kogo niby miałabyś się CZEGOKOLWIEK nauczyć? Widzisz jakieś projekty, które w ostatnim czasie zrobiła ta agencja? Widzisz jakiegokolwiek zadowolonego klienta? Ludzie, nie wierzcie bezgranicznie w to co się pisze w internecie - mogę tu napisać najgorsze pomyje na Aberit, ale po co? Zamiast tego poczytajcie, popytajcie i wyróbcie sobie opinię. Niezleżnie czy chcesz tam pracować, czy zostać ich klientem - chroń cię Panie Boże.

babi

to w takim razie to ile jest konkretnie tej kasy, że tak az narzekasz i lamentujesz na to wynagrodzenie? ja na praktyki również bardzo chętnie bym podjęła u was w firmie, chciałabym wiedzieć czy realnie się czegoś na nich nauczę i zdobędę doświadczenie czy raczej baristką zostanę

były

potwierdzam... byle jak najmniej kasy i najbardziej nie korzystnie dla pracownika. najlepiej na staż lub praktyki, byle pracować dla nich, a płacił kto inny. nie polecam

ktoś

marnie i z kombinacjami - nie warto, nieustanna propaganda sukcesu trwa w najlepsze ;)

ktoś

Oczywiście, chodzą słuchy, że niebawem w Euro :D

Aberit

Oficjalne oświadczenie firmy Aberit w nawiązaniu do zamieszczonych opinii: Dziękujemy wszystkim byłym pracownikom za włożony wkład w rozwój firmy. Zapraszamy w przyszłości do realizacji projektów partnerskich. Życzymy wszelkiej pomyślności na dalszej drodze zawodowej.

Nick

te mówią więcej http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,906562

Programista

Bardzo podoba mi się ta firma.

gość
@Programista 05.09.2014 19:41
Bardzo podoba mi się ta firma.

super, lubię pozytywnie nastawionych do świata ludzi :D

Zostaw opinię o Aberit Piotr Bereziewicz - Leżajsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aberit Piotr Bereziewicz