P.P.H.U. Berotex Jarosław Majtczak

Łódź

Opinie o P.P.H.U. Berotex Jarosław Majtczak

Uwolnionadziekibogu

Firma dno. Aż dziwię się, że do tej pory nikt ich nie pozwał za naruszenie praw pracowniczych i mobbing .Umowa o pracę to już największe wyróżnienie, najlepiej śmieciówka albo umowa o współpracy czyli na własnym zatrudnieniu. Płacą nieregularnie, z łaski, podczas wypłacanie pensji punktują czego się niby nie zrobiło żeby obciąć wynagrodzenie, które wynika jasno z umowy. Szef chodzi z zadartym nosem (zresztą nawiasem mówiąc bardzo dużym i perkatym) - młody chłopak, któremu się dostało trochę kasy od tatusia i nie bardzo wie, co z tym zrobić. Nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu biznesu ,nadęty bez szacunku dla pracowników. Sam proces rekrutacyjny wygląda bardzo profesjonalnie zaskoczenie przychodzi dopiero w momencie rozpoczęcia pracy jeżeli chodzi o samochód służbowy to również potwierdzam, Trzeba się dzielić tymi które są do dyspozycji. W samochodach jest zainstalowany GPS o czym pracownicy nie są poinformowani to również jest niezgodne z prawem

szukam pracy

hehe @Zadowolony pracownik biurowy i @Ama napisali komentarz w tej samej minucie. Szef firmy chyba chciał tak bardzo zadbać o dobre imię, że nie zwrócił na to uwagi:)

anonymous

Mowiac krotko dla nowych osob strata czasu w CV. Pracownicy w razie choroby musza brac urlop wypoczynkowy...

robert

Ale jaja synek zaczynał dystrubucję i produkcje kawy wielkie wizje a skończyły się fiaskiem, zawsze tak jest jak się wyżej sra ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma hahahahahahahah

zainteresowany

Ale kawa czy ta hurtownia kaletnicza? To jedna firma?

zainteresowany

Ale kawa czy ta hurtownia kaletnicza? To jedna firma?

Stabilna firma dla właścicieli na pewno bo dla pracowników nie. Włażenie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szefowi, podpierdzielanie,wyśmiewanie , podkradanie klientów. Słaba jakość towaru a wymogi sprzedaży jak w luksusowym salonie. Słaba atmosfera w firmie. Nie polecam tej firmy.

Zadowolony pracownik biurowy

Normalna , stabilna firma. Jak się pracuje i nie oszukuje to jest się docenianym. Jak chce się wykorzystać fakt posiadania umowy o prace jako podstawę do przewlekłego chorowania na L4 itp - przykro ale nie ten adres. A wymagają .. no cóż, a gdzie nie wymagają ;-)

Ama
@Zadowolony pracownik biurowy 20.02.2017 14:58

Zgadzam się w komentarzem wyżej.

Gramik

Jako PH nikomu nie polecam dostajesz auto karte paliwowa itp. I to tyle wyskoczyc gdzies autem po pracy nie mozliwe nawet jak zatankujesz za swoje. Gratisy rozdajesz jak klient podpisze ze cos wzial od ciebie. Produkt wogule nie znany a jakosc hmm produkt klasy premium w miare ok ale i tak ziarno za dlugo i mocno wypalane. Szef to gosc ktory nie ma pojecia o handlu detalicznym spozywczym wiedza zerowa zarobki teoretycznie do ustalenia ale dostajemy tyle ile szef chce dac. Duzo by pisac jak ktos ma pytania niech pisze z checia odpowiem. Firma DNO.

cinek

nie polecam, syn szefa wymagania nie z tej ziemi. Odradzam.

waks

samochod dostaje od nich, prawda? a jak jest z rozliczaniem za paliwo i tankowanie? daja jakis depozyt na to?

Byłapracownica

Żadnego socjalu nie ma.Benefitów też brak. W Łodzi dzielenie autem jest a po za Łodzią pewnie nie. Tylko pamiętaj na ten samochód ty pracujesz jako PH. Wszystko będzie policzone i wypomniane kiedy trzeba przez szefostwo.

Żubr

Szukają teraz PH na Mazowsze, widać że szukają kogoś nie z pierwszej łapanki bo i doświadczenia trzeba. Coś więcej na temat pracy na tym stanowisku? Nie bardzo chce mi się wierzyć w dzielenie auta, tym bardziej, że to praca kilka godzin drogi od pracodawcy. Jaka flota? Jakie podstawy? Konkrety, opinie na drugim planie (bo te zależą od tego jak się widzi i jak się trafi)

Byłapracownixa

Widać po wpisach że Roko i Przedstawiciel to ktoś z tej firmy(Pewnie syn albo właściciel), jak bym tam nie pracowała to bym się dała na to nabrać. Ogólnoe jak tak: bardzo duża kontola, atmosfera w pracy bardzo sztuczna, dużo fałszywych ludzi. Zarobki słabe, niskie premie. Przedstawiciel handlowy nie ma swojego auta do użytku tylko są dwa, którymi trzeba się dzielić(większość pracy w biurze przy telefonie niż mobilnie). Brak jakiego kolwiek wyjścia z pracy na prośbę wczesniej, trzeba brać wolny dzień(to samo z przyjściem później do pracy). Szefostwo ma troszkę wygórowane wymagania.Czasem lubią się wyśmiewać z pracowników, których nie faworyzują a to jest nie miłe (długie języki mają). Każą klientom kit czasem wciskać a potem świecić oczami. Walka o klienta wśród pracowników i kopanie pod sobą dołków(podbieranie klientów) to częsty przypadek.Trochę wyścig szczurów jest. Ogólnie nie polecam tej firmy.Zwolniłam się sama ze względu na małe zarobki i tą chorą atmosferę w pracy(na szczęście są dużo lepsze firmy w Łodzi).

chicco12

Pracował ktoś w tej firmie jako przedstawiciel handlowy? Może coś więcej powiedzieć jaka atmosfera, wymogi jakie finanse?

Przedstawiciel

uczciwe warunki pracy, czytelne zasady premii i wynagradzania. Wiadomo jak ktoś chce lezeć i zarabiać to nie da rady. Szefostwo wymagajace, kontroluje ale uczciwych godnie wynagradza. Umowe o prace, godziwe premie i urlop. Jak sie plany sprzedazowe realizuje i swoje obowiazki dobrze wypelnia - atmosfera super. Obiboki szybko wylatują! Polecam rzetelnym pracownikom.

Roko

Firma spoko . Zarobki ok, umowa o pracę , wolne weekendy . Urlop przysługuje każdemu . W pracy przerwy , można spokojnie zjeść . Wiadomo robić trzeba . Ci co głupoty wypisują pewno nieroby , lenie i tyle . Byli tam tacy , chowali się za magazynami lub ...... i udawali że pracują. Dobrze , że ich już nie ma . To jest firma dla normalnych ludzi . Ha ha a nie cwaniaczkow .

szczęśliwie uwolniony

Ja z tą firmą też mam tylko przykre wspomnienia. Atmosfera w pracy tragiczna, syn szefa - brak słów, żeby trafnie opisać jego sposób zachowania bez używania wulgaryzmów. Brak szacunku do pracowników, wymagania z kosmosu przy jednoczesnym braku kompetencji w temacie. Wprowadzanie zamordyzmu, groźby, brak jakiegokolwiek socjalu, samochody z kratą i na gaz. Zostawiają klientów na lodzie, a później twierdzą, że to ty masz tak załatwić, żeby klienci dalej chcieli współpracować. Jak maja zły dzień, to pracownicy dostają opieprz za byle co - wtedy każdy schodzi im z drogi z podkulonym ogonem i cieszy się, że to na niego nie trafiło. Pracując w tej firmie widziałem wiele przykładów zachowań typowych dla mobberów. Mają w umowach o pracę klauzulę, na podstawie której później pozywają najbardziej znienawidzonych pracowników i żądają absurdalnych kwot zadośćuczynienia. Omijać z daleka!!!!!!!

Lockiklocki

Ludzie w tej firmie chodzą z nosami wysoko zadartymi. Sztuczna na maksa i sztywna atmosfera. Jest kilku starych wyjadaczy, co wchodzą szefowi w cztery litery bez mydła i zrobią wszystko dla kasy, włącznie z wygryzieniem innych z roboty. Jest też kilku, którzy posłusznie do roboty lataja i słowem się nie odezwą. A szfostwo nosi się i wozi, jak królowie i miny mają nadęte jak pawie. Nie ma normalnych umów dla każdego. Poza tym wykorzystają Cię do cna, zużyją i podetrą sobie Tobą tyłek, jeśli tylko nie spełnisz ich oczekiwań w 200%. Tak, dokładnie nie interesuje ich staranie się, nie interesuje ich efektywność w 100%, TO MA BYĆ 200%. Nie wszystkie obowiązki są zawarte w umowie, po podpisaniu i przyjściu do pracy, możesz bardzo niemile zostać zaskoczonym całkiem nowym obowiązkiem, który może niekoniecznie być zgodny z Twoją posadą, lub wymagać od Ciebie więcej, czasem duuuużo więcej niż było założone. NAPRAWDĘ, NIE POLECAM TEGO MIEJSCA. Jeśli nie jesteś bezczelem, wyjadaczem głów, donosicielem, szczurem łasym na wyścig i kasę za wszelką cenę i po trupach, lub zwyczajnym d***włazem, nawet nie przekraczaj progu tej firmy.

noname

Omijać z daleka moim zdaniem. Szefostwo nigdy nie idzie na rękę. Szukają osób do służenia a nie pracowników. Idziesz na magazyn lub produkcję do pracy a w wolnej chwili myjesz auta szefostwa lub pracujesz w ogrodzie u nich w domu. Do tego syn szefa... Brak słów. Młoda osoba a uważa, że pozjadała wszystkie rozumy i zawsze ma racje, chociaż jej nie ma. Szczerze mówiąc najlepsze co mnie spotkało to zmiana pracy :) Atmosfera też sztuczna. Najlepiej mają ci pracownicy co chodzą strzelać z ucha szefostwu.

niezadowolona

Dziwna atmosfera w pracy, szefowie nie elastyczne na prośby pracowników, brak możliwości rozwoju i awansu, słabe zarobki, brak benefitów i premi.

Zostaw opinię o P.P.H.U. Berotex Jarosław Majtczak - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Berotex Jarosław Majtczak