Fostertravel.pl - portal turystyczny. Biuro podróży

Opinie o Fostertravel.pl - portal turystyczny. Biuro podróży

Łukasz

@kajtek, z tego co piszesz to świetna firma, mam nadzieję, że nic się nie zmieniło przez rok i śmiało będę mógł do nich aplikować, niestety nie widzę na stronie aktualnych ofert pracy, może ktoś, coś wie?

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy Fostertravel.Pl Sp. z o.o.? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Zostaw opinię o Fostertravel.pl - portal turystyczny. Biuro podróży - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fostertravel.pl - portal turystyczny. Biuro podróży