VG Workers Z.O.O

Opinie o VG Workers Z.O.O

danagosia@o2.pl

Nierzetelny ,za wykonaną prace nie zapłacił.Czuje się bezkarnie banda oszustów , wykorzystuje biednych emerytów i rencistów.Radzę unikać pracy w tej"firmie"

Robert

(usunięte przez administratora) Po paru miesiącach posyła z torbami i bez pieniedzy. JEdna wielka banda unikac jesli ktos szuka stresow i problemow to prosze podjac prace. Firma sprzątajaca.

Zostaw opinię o VG Workers Z.O.O - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VG Workers Z.O.O