Interhandler

Łomianki

Opinie o Interhandler

Agata

@ola, dofinansowania do wczasów też są ważne, jednak najważniejsza jest stała umowa i dobra pensja, @fagy, narzekałeś an słabe zarobki, mniej więcej na jakie warunki finansowe może liczyć nowy pracownik? Może zbyt krótko pracowałeś by osiągnąć wieksze zarobki?

ola

to prawda, dla mnie najcenniejsze są dofinansowania do wczasów :)

incognito

ta praca od nich w czechach to porazka nic nie jest tak jak mowia przez telefon szkoda czasu i pieniedzy pewnie skasuja komentarz pozdrawiam

Fastrac

Jak chcesz dowiedzieć się więcej to poczytaj na tym portalu o IH Toruń. Na pytanie jak traktują pracowników ? Odpowiem - zależy do jakiego działu aplikujesz .

juszczak

Firma Interhandler totalna lipa, kupiłem nową maszynę o wartości 80 tyś euro przy stanie 320 mtg pękło płótno opony - nie z mojej winy i zostało to zgłoszone do serwisu na reakcję czekałem 20 dni, w ten sam dzień co opona pękła przyjechał rzeczoznawca z firmy michelin i stwierdził, że najlepszym rozwiązaniem będzie zakup nowej lub używanej opony na mój koszt chodź maszyna jest jeszcze na gwarancji Ludzie!!! Uważajcie na firmę Interhandler: P.Ferenc, P.Krystian Kamiński(przedstawiciel woj.opolskie) Przedstawiciele Ci potrafią przy kupnie maszyny zamęczyć człowieka a w razie potrzeby nie służą żadną pomocą!!!

Vick

Jcb - 2012-04-25 12:31:21 nie przejmuj sie.Servis Interhandler Kostrzyn ( Poznan ) to jest dopiero masakra. Ale totalna...... poprostu maszyny naprawiaja chyba ludzie co stoją pod zabka. NIE POLECAM.czyli twoi kumple :-)

Co tam się dzieje?Ciągle jakieś zmiany, a serwis to totalna porażka- chyba ich z pola pozbierali.Żenua.

Zostaw opinię o Interhandler - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interhandler