Tv Media Tomasz Motal Sp. j.

Katowice

Tv Media Tomasz Motal Sp. j.

Opinie o Tv Media Tomasz Motal Sp. j.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Tv Media Tomasz Motal Sp. j.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

smiker

anonim, z tego co wiem to firma nie daje od razu umowy o pracę

Maria

Pracowałam u nich 3 miesiące, zapłacili wszystkie podstawy i prowizje. Mogliby oferować umowy na dłuższy okres czasu.

Michał

Rzetelnie wycenili każdą moją pracę, polecam współpracę zdalną.

Bielsko-Biała

"Firma" na poziomie wiejskiej akwizycji. Nie wypłaca roszczeń wobec pracowników i klientów. Z daleka.

TPK

Ta firma nie placi za faktury (uslugi wykonywane na ich rzecz) a potem nie odbieraja telefonow.

Zostaw opinię o Tv Media Tomasz Motal Sp. j. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tv Media Tomasz Motal Sp. j.