Glazura Krolewska

Lublin

Opinie o Glazura Krolewska

bejbuś

Rozmawiałem z ludźmi zatrudnionymi w firmie i mówili , że ogólnie jest w porządku. Jednak takie ogólnikowe oceny zazwyczaj niestety nie są zbyt wiele warte.

tomek

no na pewno trzeba się czegoś uczyć, bo jak nie masz doświadczenia to pewnie i tak ci powiedzą jakie będziesz miał tam obowiązki,a le wydaje mi sie, ze jak praca jest przy glazurze to podstawowe rzeczy już powinno sie umieć tak naprawde. Mam nadzieje, ze dostaniesz sie, bo wydaje mi się, że lepsza jest wiedza niż ładne CV.

wesoly

berg - 2013-08-08 00:37:15 a czy nazwę "Glazura Królewska" zabrali ze sobą? Czy siedzą pod nowymi szyldami "Sławy"? Ciekawe czy warunki pracy się polepszyły?Stara spiewka...

anonim1

i jeszcze 6 innych osób ,które pracowały w Glazura - nieźle im idzie

aniol

Pan Darek razem z Panem Pawłem razem dalej działają w firmie Sława mieszczącej się przy ul. Chemicznej 7 w Lublinie -salon pieknych wnętrz

love

Glazura Krolewska nie istnieje juz jako firma,lecz jako marka handlowa...pozamiatane... [usunięte przez moderatora]

anty pociot

Dobrze to było , jak się brało premię po 150 000 roczną za "pracę"i dla "pociotka" 5 koła na miesiac, za gaszenie swiatla w kiblu... my sobie damy rade ..

lolek

Nie znasz do końca faktów a wprowadzasz w błąd. Do rovese miała iść kasa za zależności, jednak na ich konto a nie glazurowe i nie od początku działalności glazury aż do wejścia syndyka tylko z konkretną datą od-do. Tyle w temacie, wg dokumentów POTWIERDZONYCH, wysłanych do franczyz (i pewnie innych dłużników) a nie domysłów.

lolek

Spory %, bo zobowiązania płatników (jako franczyzobiorcy dostaliśmy pismo o cesji) wobec glazury zostały przepisane na rovese. Dziwne że Cie jakimś cudem ta informacja ominęła bo o tym powszechnie wiadomo.

po 1 córka po 2 rovese kasę odzyskało, nie całą ale jednak

Ciekawski

A może będzie scenariusz podobny do WOKI? Może powstanie Glazura Carska lub Cesarska albo byle jak. Żależy czy "Zainteresowani" są jeszcze zainteresowani? Może są już tak zabezpieczeni że sobie darują kolejne dziwne działania. Moralność takich działa niech sobie oceni w Swoim sumieniu.

RSX

Podobno nieruchmosci sprzedali, wie ktos cos, komu, za ile?

lol

ja - 2012-11-13 06:47:30 Gratulacje Panie Darku ! Odwalił Pan kawał dobrej roboty ! Należy się Panu wysoka premia!!!I w tym miejscu, pragnę pogratulować.-przyszłym pracodawcom oraz współpracownikom Pana Darka ..efektów \\\"dobrej roboty\\\"

linde

ja - 2012-11-13 06:47:30 Gratulacje Panie Darku ! Odwalił Pan kawał dobrej roboty ! Należy się Panu wysoka premia!!!rozumiem że będzie to premia za bezpomyłkowość !?!?!?

jeszcze pracownik

Wszyscy dostawcy zablokowali sprzedaż. nie pomógł nawet komis. Rovese nie chce przejąć trupa, firma pewnie ogłosi upadłość. nikt nic nie wie i jest zakaz przekazywania informacji na ten temat, żeby się nikt nie zorientował. Jakby nie było już po firmie i to w większości wynik decyzji pana[usunięte przez moderatora]

ona

Masz zupełną rację, wszyscy są fałszywi i jeden drugiego by sprzedał za 2 złote, nie tylko jeśli chodzi o pracę magazyniera tak jest ale także na salonie, nie kłamiesz, nie knujesz, nie istniejesz. Zarabiając najniższą krajową robisz wszystko, projektujesz, sprzedajesz i czasami przenosisz różne rzeczy i zdarzało się ze też strzątasz, nie polecam. Ogólnie podsumowując tylu fałszywych i zepsutych ludzi w jednym miejscu nie widziałam łącznie z dyrekcją której głównym celem jest jej własny interes tylko i wyłącznie.

Antek

biuro 1500 z łaską a robota za fione i trola.

wkurzony

Cześć ,też tam kiedyś pracowałem ,wszystko co napisane to prawda, dyrektor jest najbardziej fałszywym człowiekiem jakiego w życiu spotkałem ,w oczy nic ci nie powie tylko kłamie i mataczy - kawał tchórza ! Zabiera premie i obcina pensje ale sobie to nic nie obcina ,atmosfera w pracy taka że nie chciało się tam już chodzić . Opiera się na donosicielstwie i lizusostwie a nie na tym jak ktoś pracuje - dzięki niemu tam panuje taka parszywa atmosfera. Odradzam tam pracę chyba że ktoś chce być traktowany jak śmieć przez dyrektora i jego popleczników , a zarabiać resztę tego co mu zostanie po obdzieleniu donosicieli i rodziny.

antyUNGERT

anonim - 2011-10-31 18:21:14 Tak zmienił się... ale na gorsze! Liże [usunięte przez moderatora], z ucha strzela non stop kogoś podpierdziela! ungi ty [usunięte przez moderatora] !!! jak można tak się [usunięte przez moderatora] i stać się takim frajerem ? dyrektor - dalej każdemu kasę zabiera za nic ?????? pozdrawiam wszystkich którzy już w tym burdelu nie pracują :) ciekawe przez kogo ta firma tak cienko teraz ciągnie? hmm ... chyba każdy wie przez kogo:) to wina tego z krzywym biodrem bo chyba nikogo innego ... :)

Myślisz że dlaczego wszyscy uciekają?! Najmądrzejszy dyrektor który zmysły pozjadał tylko zabiera premie wszystkim a sobie przyznaje!

linde

a teraz jeszcze jak od jakiegoś czasu został pseudo kierownikiem [usunięte przez moderatora] - (z pochodzenia chyba niemiec który najprawdopodobniej ma swoje korzenie w III rzeszy) to już całkiem chłopaki mają z nim na zmianie nieciekawie. jest prawdziwym mistrzem wazeliniarstwa i [usunięte przez moderatora] drugiego takiego tam niema :) na pierwszej zmianie jak jego ukochany ojciec jest to gania jak szalony a na nockach nic nie robi tylko śpi, do tego cały czas coś zapisuje na swoich malutkich śmiesznych karteczkach a każda karteczka równa się jedna złotóweczka ;) i tak można sobie do premii dorobić:) . ale i tak najgorszy jest sam ojciec dyrektor. nadawał by się na polityka bo KŁAMIE tak jak oni albo i o niebo lepiej! pozdrawiam wszystkich i odradzam pracę w tym [usunięte przez moderatora] dopóki nie zmieni się tam podejście do człowieka . każdemu kto jest tym zainteresowany bo na prawde szkoda nerwów i przede wszystkim zdrowia za takie psie pieniądze !!!!

luko

Zgadzam się z poprzednikiem. Kierownictwo w glazurze to [usunięte przez moderatora] po zawodówce więc nie trudno się domyśleć za co dostały awans ze zwykłego magazyniera na kierownika zmiany. Praca tam jest ciężka a wprowadzony system premiowy jest tak skonstruowany że jak nie zjesz z pod siebie to nie zarobisz, przez co powstaje taka atmosfera że jeden drugiego by za 200 zł zjadł. Doceniane są tylko osoby tzw. pociotki dyrektora a zwykły magazynier jak nie dorobi na nadgodzinach to dostanie same ochłapy.

magazynier

witam, robię w tej firmie ponad 2 lata i powiem ze jak nie jesteś po zawodówce i nie "podpierdzielasz" kolegów to nie licz na awans. Natomiast jak chcesz być cały czas zwykłym magazynierem to praca poza tym ze Cie dyro będzie wykańczał psychicznie to nie jest źle

Zostaw opinię o Glazura Krolewska - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glazura Krolewska