"Impuls" Centrum Języków Obcych

Olkusz

Opinie o "Impuls" Centrum Języków Obcych

robercik

To już stało się jakieś spore centrum edukacyjne. My akurat z językowych zajęć nie korzystamy ale zdecydowaliśmy się na warsztaty z robotyki. Wielkie WOW!!!

paweł

jeśli to nadal ten sam Impuls który pamiętam z dawna to szacun za wytrwałość, to już jakieś 20 lat! :) mam trochę daleko, ale nie wiem czy nie zacznę dowozić dzieciaków.

Ania

Szkoła, która nawet dobrze płaci lektorom, zwłaszcza uczących dzieci ale wymagania też spore. No ale....

długi

Ja natomiast właśnie kończę już 4 semestr nauki w tej szkole. Jestem na tyle zadowolony, że mogę szczerze polecić te placówkę!

Zostaw opinię o "Impuls" Centrum Języków Obcych - Olkusz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Impuls" Centrum Języków Obcych