PKP Intercity S.A.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PKP Intercity S.A.

Fd1 Forever Nowy wpis

Sławuś podpowiedz naczelnikowi że jeszcze w Bydgoszczy możemy porobić jakieś manewry albo żeby w ogóle nas powysyłali do obcych zakładów do podcierania

Ktoś Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Kiedy rozmowa na licencje i świadectwo krakow ?

Licencjat

Czy do kogoś dzwonili lub pisali maila odnośnie licencji i świadectwa ? Przyjmowanie wniosków było do 25.09

Ktoś Nowy wpis
@Licencjat

Tak już dzwonili i wybrali kilka osób

Licencjat Nowy wpis
@Ktoś

A jaki zakład ?

Aska

Witam kiedy nabór na konduktora? Przed nowym rokiem czy już po ?? Prosze o odp

Ic
@Aska

Ciężko powiedzieć, sprawdzaj codziennie oferty pracy na stronie intercity

Iccc
@Aska

Rekrutują teraz !!!!!

Ela
Kandydat

Ja mam pytanie czy ktoś coś wie na temat polregio chodzi mi o rekrutację na kasjerkę biletowa..jak długo się czeka na odpowiedź albo może jakieś zarobi godziny pracy ? Złożyłam podanie i czekam i czekam

Kasjerka biletowa Rekrutacja
@Ela

Mi też nic nie odpisali ani nie zadzwonili. Trzeba zadzwonić do Centrali i im powiedzieć wiązankę pięknych słów żeby ich nauczyć poszanowania dla Pracownika. Już mija prawie miesiąc od wysłania przeze mnie aplikacji do nich na Kasjerkę!!! Pewnie swoich misiewiczów zatrudniają, a innych chętnych do pracy olewają i lekceważą. Dyskryminują Nas po prostu.

Ic

Jakie zarobki na rękę kierownika pociągu ? Powyżej 5k netto ?

Naczylnik
@Ic

Coo ....??? 5 k by chcieli za siedzenie w wagonie i gwizdanie na peronie...

kierownik
@Ic

Certyfikat z angielskiego, złapiesz nadgodziny, zrobisz kilka niedziel i bez problemu powyzej 5k jest. Jestem kierownikiem z niewielkim stażem i nie schodzę poniżej 5knetto miesięcznie a też nie jezdze nie wiadomo ile nadgodzin

Doktor Przetoka
@Naczylnik

To nieróbstwo warte jest najwyżej 2500 plus gwizdek

Mmmmm

Max 4K z nadgodzinami i swieta

Daniel
Kandydat

Chciałem się zapytać jak jeżdżą konduktorzy , maszyniści . Czy to nie są oddziały regionalne , oczywiście jeździcie po za teren województwa . Ale np w Szczecinie zaczynasz jazdę i jedziesz do Poznania i dalej bierze drużyna oddział wlkp Intercity ?. Bo przecież po całej Polsce nie jeździcie , tylko bliżej swojego województwa .

@Daniel

Ja jo jerzdze wszedzie ale glownie to tak poznan, rzepin

@Daniel
@Sławcio

Ale jesteś pod jaki oddział .

Kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Po ilu dniach od zakończenie przyjmowania CV dzwonią umawiać na rozmowę ?

Mario321
Kandydat

Witam,jaka jest stawka podstawowa jako kasjer na początku?

Rozczarowana
@Mario321

2800 brutto plus dodatki. Rzekomo Nie polecan

Agnieszka
@Rozczarowana

To za ile godzin pracy miesięcznie taka stawka? Pełen etat?

Kasjer godziny
@Agnieszka

No jak ile godzin? Tyle ile jest godzin pracujących na etacie w danym miesiącu. W listopadzie jest zawsze dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia kolejarza. Bodajże 8 dni wolnych dodatkowo (tetki) mają kasjerzy, którzy pracują całodobowo, ale dopiero po 1,5 roku pracy i jeżeli mają nocki w grafiku, z tego co wiem. A do półtorej roku pracy to nawet jeśli mają mnóstwo nocek to nie mają dodatkowego urlopu. W Poznaniu i we Wrocławiu nowi robotnicy mają nocki z tego co wiem. W wielu lokalizacjach nocek nie ma, bo kasę wieczorem zamykają, a rano otwierają: o ile kasjerka nie zaśpi i łaskawie przyjdzie do pracy.

Qq
Kandydat

Długo czekaliście na badania medyczne ? Jestem po rozmowie w Bydgoszczy, na początku września dostałem telefon z pozytywnym wynikiem rekrutacji, ale o terminie badań zero informacji do dnia dzisiejszego

Manewrowy grzesiek
@Qq

Ponad 2 tygodnie. Zadzwonią że jest termin badan a później każą przyjść po skierowanie

Bydgoszcz
@Qq

W Bydgoszczy w biurach Sekcji IC dużo ludzi z wykształceniem zawodowym pracuje, więc może mają problem z obsługą telefonu komórkowego. Na szybki telefon z Sekcji w Bydgoszczy raczej nie licz. ????????

Arczi
Kandydat

Mam pytanie czy ktos wie gdzie mozna odbyc praktyki na warsztacie. zdałem juz egzamin na licencje. Do jakiej spółki mozna składac

Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Dzwonili do was na licencje i świadectwo krakow lub Rzeszów ?

stuffxn
Kandydat

Hej, mógłby się wypowiedzieć ktoś kto miał badania w kolejowej medycynie pracy? To znaczy mam na myśli jak wyglądają i co najważniejsze jaka wada wzroku jest akceptowalna i czy -1.1 przejdzie?

@stuffxn

lepiej dzwoń od razu do mnie, wystawię Ci papiery na badania, a i wyniki dobre zrobimy. W to miejsce nawet nie idź. Każdy kolejorz wie jak tam jest. Zaćmę i jaskrę to masz w pakiecie na wejście.

@Sławcio

Jak mozesz wystawic papiery ?? I jak zrobisz dobre badania.

Bronx
@Kamil

Kołdra może wszystko wystawić zapamiętaj!

@Bronx

Kołdra to sa zwiazki kontra ?? Dobrze mowie bo nir jestem troche w temacie tak samo jak plan 100 co to za wynalazek ???

@Kamil

Drogi Kamilu. Plan to to mój plan, gdzie ja jestem początkiem i końcem. Alfą i omegą. Zbyszkiem z Bogdańca i Danusią Jurandówną. Plan dla prawdziwych i jedynych ludzi żyjących dla chwały EU-44. Chcesz dołączyć?

@Sławcio

Super ciesze sie , ale mozesz opisac co to plan 100 i z checia dołacze odrazu ZZ koldra chce byc w elitarnej grupie. Chodz jestem ze slaska wiec nie wiem jak tu jest

Szalony woziarz
@Kamil

Plan 100 to plan dla opornych na nowoczesny tabor, tylko pięć krain geograficznych do objechania

@Szalony woziarz

Ja mam szlaki wszędzie a i na SM42 mogę pojeźdźić. Ty pewnie nawet nie wiesz jak tam kołem się kreci woziarzu za 3 grosze. Teraz do planu 100 napewno Ciebie niewezme.

Szalony woziarz
@Sławcio

Ja robię krótkie peroniki na raz, smki też znam. Moim planem jest każdy plan, ale kolegów nie mam.

Manewrowy grzesiek
@stuffxn

Badania są skrupulatne. Sam .ialem we Wrocławiu. Najpierw mocz i krew później specjaliści. Psychotesty łatwe ale jak ktoś jest nerwowy to out. Do tego okulista bada dogłębnie neurolog też. Jak ktoś zdrowy i opanowany to przejdzie a jak nie to niestety.. całość zajęła mi od 7 do 13 ja zdałem ale dużo ludzi odpadło.

Stazysta
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Dzwonili do was odnośnie licencji i świadectwa maszynisty ? Krakow lub Rzeszów ?

Ania
Kandydat

Gdynia konduktor wiecie coś ja cały czas czekam :/

Icc

Czy w marcu będą rekrutować na świadectwo maszynisty ? A jesli nie to w jakich miesiącach sa przyjęcia ? Kojarzycie mniej więcej ? Dzięki za opinie

Aaton

Tak

L.L.

Nie

Agnieszka
@L.L.

Widzę tutaj jakieś sprzeczne informacje, a szkoda. Ktoś może powiedzieć jak jest naprawdę? W jakich miesiącach można liczyć na jakieś rekrutacje?

Nieważne

Nie polecam pracy kasjera. Stare łupy maszyny, słabo dzialające mikrofony:trzeba się drzeć,lojalka jakby conajmniej szkolenie było z noclegiem sheratonie, a wolę nie pisać jak gościli kandydatów na kasjerów :/ mam wrażenie,że Pkp przyjmuje ludzi doprowadza ich na skraj wytrzymałości i jak się zowlnią trzeba płacić kasę i tak Pkp dwój bajzel utrzymuje. Dodam,że musiałam walczyć o ubezpieczenie zdrowotne. Bo amalj,że zglosili a nie zrobili tego, co potwierdził Zus. Marne grosze: 2800 brutto obiecują na rozmowie nawet 4100 zł.Jestem w Zakladzie w ktorym naczelniczka to wyjatkowo złosliwy i wredny czlowiek. Kumoterstwo dla palących papieroski z Panią naczelnik. Cofnęłabym czas i nie przyszła na rekturację. Jeśli się szanujecie omijajcie ogłoszenie szerokim łukiem. Ja już mam depresję od pracy tam

KASJERKA DWORCOWA ZAWÓD ????????????
@Nieważne

WSZYSTKO PRAWDA: DZIADOTWO, KOLESIOSTWO, UKŁADY, NIEKOMPETENTNE NACZELNIKI, MASZYNY STARE ŁUPY (NAWET W POLREGIO MAJĄ NOWSZE MASZYNY), SYSTEM SPRZEDAŻY BILETÓW TO TEŻ CHYBA (usunięte przez administratora) LOJALKI, NIEOPŁACANIE PRZEZ FIRMĘ NALEŻNYCH SKŁADEK NA UBEZPIECZENIA SPOŁECZNE: TEŻ O TYM SŁYSZAŁAM OD KOLEŻANEK. PRAWIE WSZYSTKIE DOBRE STOŁKI SĄ OBSTAWIONE PARTYJNYMI TOWARZYSZAMI Z JEDYNEJ SŁUSZNEJ PARTII. MIKROFONY TEŻ CZĘSTO NIE DZIAŁAJĄ. KILKA KASJEREK ZMARŁO: BYŁY SAMOBÓJSTWA NP. W WIELKOPOLSCE ORAZ ŚMIERĆ NASTĘPNEGO DNIA PO WYRZUCENIU Z PRACY KASJERKI Z BYDGOSZCZY W 2020 ROKU!!! POMIMO DUŻYCH BRAKÓW KADROWYCH WYWALAJĄ LUDZI Z TEJ PRACY!!! ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI JEST GORSZE NIŻ W KABARECIE!!! ????????????

Robota kasjera
@Nieważne

Niektórzy kasjerzy zarabiają ogromne pieniądze, jak mają układy z władzami i związkowcami, maksymalne stażowe 33 procent podstawy, niedzielne nadgodziny są SUPER PŁATNE, nocki, dodatkowy urlop: tetki, kasa za pracę w dni świąteczne, premia regulaminowa, dodatek za pracę w warunkach uciążliwych, kasa za pranie odzieży służbowej, ogromne zniżki na pociągi, ciuchy firmowe, kubek porcelanowy z logo PKP Intercity. Czasami nawet jakieś szkolenie okresowe jest. ZFŚS jest też, więc kasa płynie szerokim strumieniem do robotnika.

Icc
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Gdzie znajdują się noclegownie dla pracowników ic w Krakowie ?

Lokmistrz przytorowy

Koniec naboru do IC na świadectwo już jest komplet ludzi

@Lokmistrz przytorowy

Skad masz takie info ? Ludzie sa potrzebni i będą nadal rekrutować w następnym roku

Ktoś
@Icc

Już nie będą a tych co będą czekają bardzo trudne egzaminy

Molin
@Icc

Likwidują funkcje pomocnika i już tyłu ludzi nie będzie potrzebnych

Łowca nadgodzin
@Lokmistrz przytorowy

W IC nigdy nie było i nigdy nie będzie kompletu ludzi, już my ze Sławciem o to zadbamy.

Chudzielec
@Molin

Funkcja pomocnika maszynisty została zlikwidowana 4 lata temu

@Łowca nadgodzin

Zacznę odstawiać ludzi na badaniach, może symulator trudniejszy zrobie, a zreszta zaraz bede wzywac na konsulatacje.

Konduktor
Kandydat

Witam , chciałbym dowiedzieć się jak wygląda grafik konduktora w PKP IC , czy jest układany pod pracownika , co w przypadku gdy pracownik mieszka trochę dalej i nie ma możliwości dojazdu w godzinach nocnych lub wczesnym porankiem? Jak w takiej sytuacji zachowuje się pracodawca?

Mis
@Konduktor

Pracodawcy to nie interesuje masz w grafiku napisane by być na 6 to masz być. W IC są noclegownie więc możesz sobie przyjechać wieczorem na spanie więc problem rozwiązany.

Naczelnik
@Konduktor

Albo możesz w ogóle nie wracać do domu i problem rozwiązany.

@Naczelnik

Naczelniku ale wiesz, że prawdziwa władza spoczywa w mych rękach? To ja decyduje o tym o czym Ty decydujesz.

Naczelnik
@Sławcio

Wiem Sławuś, ale nie musisz o tym cały czas mówić, bo w końcu się doigrasz i będziesz przez całą zimę dolewać denaturatu do kranu...

Turbo Dario 1.9Tdi
@Naczelnik

Naczelniku pamiętaj też wysłać Beduina na kurs odbierania połączeń przychodzących.

@Naczelnik

Naczelniku, nie martw się denaturom. Już zleciłem zalanie każdego kranu w promieniu stu jardów od grunwaldu

Zostaw merytoryczną opinię o PKP Intercity S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PKP Intercity S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PKP Intercity S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 457.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKP Intercity S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 21 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 74 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie PKP Intercity S.A.?

Liczba opinii klientów firmy PKP Intercity S.A., to 56, z czego 7 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a, 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKP Intercity S.A.?

Kandydaci do pracy w PKP Intercity S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKP Intercity S.A.