Thermobud
counter
3 40 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Thermobud?

majko Nowy wpis

alo, a byłeś u nich na rekrutacji i się dowiadywałeś jak to wygląda bo ja nie jestem w 100% pewien..

Jan K. Nowy wpis

Współpracowałem z tą firmą i nie mam nic do zarzucenia. Jak to przy robotach, zawsze są jakieś problemy do rozwiązania, ale robota zrobiona, zapłacili, więc nie rozumiem tych komentarzy. Pozdrawiam.

albert Nowy wpis

To wszystko ciekawe bo pracuję w tej firmie 18 miesięcy i zarabiam dobre pieniądze, coś mi się wydaje że te opinie są pisane przez mało inteligentnych nierobów, co widać po jakości wypowiedzi. Pozdrawiam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

xyz

Bajzel w tej firmie i żenadę to robią na własne życzenie. Dyrektor gada prezesowi to co chce usłyszeć że wszystko jest ok a w rzeczywistości to wygląda beznadziejnie. Sklepem się reklamują a nic w nim nie ma oprócz ekspozycji i sprzedawców. Niech sobie sami tam staną sprzedawać coś czego nie ma to nawet na tygodniówkę nie zarobią. Najlepiej ludzi pozwalniać zamiast popłacić materiały.

anonim dalej czekający na kasę

Popieram wcześniejszy wpis. Niektórzy podwykonawcy czekają ponad rok na pieniądze bo zawsze jest byle jaki powód żeby im wstrzymać kasę. Ważne że zrobili brudną robotę za Thermo-bud a czy się przez to rozłożą finansowo to już nikogo nie interesuje. Ważne że się złapało "jelenia" i dostało się kasę za jego robotę nie robiąc samemu nic. To się nazywa chyba "uczciwość" ?!!

wujaszak Wania

chciałbym mieć 10% tego co ta firmecka jest winna podwykonawcą i dostawcą !! szkoda mi pracowników

ta firma to jest w porzadku jaki i pracownicy tej firmy a zarobki nie narzekac jak narzekal kolega ktory zle pisze o firmie

nick

Bart, ty chciałeś coś o firmie napisać czy obrazić ludzi którzy w niej pracują? Masz żal do firmy ok, ale dlaczego pracowników obrażasz (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Thermobud - Oświęcim

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Thermobud