Warsztaty Samochodowe Wacław Piasecki

Kraków

Opinie o Warsztaty Samochodowe Wacław Piasecki

Maczko

Wiecie co, mechanik zarobi swoje tutaj, polecam ten zawód

misiek - 2009-12-16 14:02:32 uwazajcie na ta firme, wszystko zalatwia na gebe, nie wyplaca pensji pracownikom nawet prawomocny wyrok sadu nie skloni ich do tego, poza tym wiecej w samochodzie zepsuja niz naprawia a skomplikowane sprawy ciagna sie miesiacami i tez na firme nie ma bata zgadzam sie z kolegą,pracowalem tam kiedys,o kase w terminie bylo ciezko,a jak juz nie chcieli placic to ja sie odplacalem,sciagajac za soba swoich klijentow.Na robocie sie nie znaja to fakt.Ale co moge,podobno jablko niedaleko pada od jabloni.Jaki ojcic taki syn.

misiek

Zostaw opinię o Warsztaty Samochodowe Wacław Piasecki - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warsztaty Samochodowe Wacław Piasecki