Salon Kosmetyczny Secret

Zamość

Opinie o Salon Kosmetyczny Secret

hjbklj
użytkownik zarejestrowany

@Ania czyli jestes zadowolona z tego salonu i smiało możesz polecić?? Bo też chce sie wybrac na rzesy, ale kiedys koleżance tak baba zbabrała (nie z tego salonu) że boje sie iśc powiem szczerze.....

Ania

Co 2-3 tygodnie chodzę tam do pani Kasi na rzęsy - niezastąpiona kobieta!

jola

Super salon ,dobre ceny,oraz mila p.Magda,,pozdrawiam

oOo

po oczyszczaniu tak się dzieje

Kaśka

korzystałam z henny (było OK) i z zabiegu na twarz (oczyszczanie cery). Wyszłam bardzo czerwona, a po kilku dniach dostałam wysypu krostek na brodzie.

Rafal

Obsługa profesjonalna. Dziękuję właścicielce [usunięte przez administratora]poradziła sobie lepiej (i dla mnie taniej) z moimi dolegliwościami niż lekarz dermatolog podczas roku kuracji sterydami. Dziękuję i polecam wszystkim pryszczatym panom.

klientka

obsluga troche zestresowana a i do porzadnego manicuru brak jeszcze umiejetnosci pracownikom ogolnie bylam nie zadowolona

salon na 6

Salon super obsługa miła, fachowa polecam

Zostaw opinię o Salon Kosmetyczny Secret - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Kosmetyczny Secret