Hurtownia POLLA PLUS

Radom

Opinie o Hurtownia POLLA PLUS

Chudy

W firmie PollaPlus pracowałem 6lat. Ostatnie 3lata jako Przedstawiciel Handlowy. Zarabiałem na rękę minimum 2-2.5tys.zł, postanowiłem mięć więcej i przeszedłem do innej hurtowni, obiecane miałem 3tys.zł a w rzeczywistości dostałem 1.3tys.zł(a 3tys.jak zrobię obrót wirtualny, nie do osiągnięcia) a nadto teraźniejsza firma ogłosiła upadłość. Do Polli z miłą chęcią bym wrócił ale po hucznym rozstaniu niemam powrotu. No cóż człowiek uczy się na błędach.

anonymous
@Chudy 22.02.2011 12:57

CO ty (usunięte przez administratora) ? czlowieku ?

Zostaw opinię o Hurtownia POLLA PLUS - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia POLLA PLUS