Opinie o Abiant w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Abiant. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Abiant o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abiant w Szczecin

Czy w Abiant odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Dawid Nowy wpis

Czy kazdy pracownik w firmie posiada umowę o prace ?

MH Nowy wpis

Hej, czy ktoś mógłby udzielić mi informacji w kwestii wypowiedzenia umowy w Abiant? Jak to wygląda? jaki jest okres wypowiedzenia oraz czy na pewno wypłacą zarobione pieniądze (odnoszę się do fazy A umowy). Bardzo dziękuję za wszelaką pomoc :) Pozdrawiam, Michalina

Mariuszewski212 Nowy wpis

Polecam firmę ABIANT. Praca w której byłem jak najbardziej ok. Warunki mieszkaniowe ok. Dobry kontakt z ludźmi, pracodawcami i koordynatorami. Polecam

Firma Abiant poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Irmina

Czyli jak się komuś chce pracować to nie ma specjalnie powodu do narzekania.

Patatje

Cześć Wam. Będę jechać z abiantu 4 rok już. Firma sama w sobie nie jest zła. Zależy od pracy, są na magazynach, ma hali cebulki(wtedy ma się po 50h np). Firma ogólnie ma prace polowe wtedy pracuje się w każdych warunkach klimatycznych (w lecie). Warunki mieszkaniowe jak wyglądają a no mieszkałam w 5 miejscach z abiantu i w żadnym nie było złe. Dziewczyna poniżej opisała stajnie jak i problem pijanych kierowców ( kit i shit ale czego nie zrobi się żeby się zemścic wymyślając bzdury) Mieszkałam tam 2 razu w ciągu 2 lat, mniej więcej po 6 tygodni. Przemiła właścicielka, fakt 2 prysznice na 12 osób ale to zależy od sposobu dogadania się z ludźmi. A toalet było 4. Poza tym zamrażarka była u tej wlascicielki i przychodziła on codzinnie zapytać o pranie i cZy mamy coś do zamrażarki lub czy coś chcemy. Pranie oddawała nam czyste i pachnące.Mieszkanie i pokoje bardzo ładne jak reszta w sumie miejsc wynajmowanych przez Abiant (zależy na jakich ludzi się trafi). Zarobki, wiadomo ze każda agencja pracy kroi ludzi na pieniędze, ale z wypłat jako ze byłam na wielowce zazwyczaj byłam zadowolona. Wiadomo, że jak się jest na wiekowce to płaci się mniej za domek, kierowcy jak i pasażerowie nie płaca za transport i zazwyczaj jeździ pełny samochód do jednej pracy i wszyscy kończymy o jednej porze. Kontakt z kordynatorami jest zawsze. Co by się nie działo zawsze pomogą, w trybie pilnym również. Po zakończonej pracy po 6 tygodniach dostaje się wakacyjne i urlopowe. Ogólnie polecam ta agencje. Pozdrawiam :)

Iza

@Impossiblexo, to bardzo surowa opinia. Nie napisałaś jednak nic o samej pracy. Czy możesz napisać jakie były Twoje obowiązki? Jak dokładnie wyglądał Twój dzień w pracy? Myślę, że to będą bardzo ważne informacje dla osób, które chcą zacząć współpracę z Abiant.

Czarek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Myślę, że wyolbrzymiacie sprawę z tymi mieszkaniami!!

Impossiblexo

Witam, firma Abiant w Holandii, do której zostałam skierowana przez biuro, to jedna wielka katastrofa. -warunki mieszkaniowe; obiecywali 8osobowy domek, wylądowaliśmy w kwaterach pracowniczych, a naszym widokiem przez okno w kuchni była stajnia. Jedna toaleta i 2 prysznice na 12 osób, z czego jeden ciągle się zatykał. Nie wspomnę o smrodzie który ciągle nam towarzyszył. -koordynatorka, bardzo miła kobieta, która obiecała wpadać raz w tygodniu, a w ciągu miesiąca widzieliśmy ja może z dwa razy. Firma żeby oszczędzić sobie problemu wysyłała obcojęzycznych przedstawicieli Abiantu. :) Nikt nigdy nic nie wiedział, wszystko zostało wysyłane mailem na ostatni moment, problemy z pijanymi kierowcami, koordynatorka kazała nam rozwiązywać sobie samemu- auta zostały przypisane do danej osoby, ale bez problemu ktoś inny mógł w nie wsiąść i jechać. Zero organizacji. Można by dużo pisać, ale ostrzegam przed tą firmą! Zapomnialam o najważniejszym fakcie; zabierali połowę wypłat, a w domku nie było zamrażarki!! Natomiast swoje brudne pranie musieliśmy zanosić Pani która tutaj mieszkała, ponieważ nie było również pralki. A ta zabawa kosztowała nas 2,50€ które biuro miało nam zwrócić i UWAGA: zwrócili, odciagając nam od tego podatek. Nie polecam.

Filip

Czy był ktoś jeszcze z tą agencja? Może dowiem się coś więcej?

Oszukani

Witamy.jestesmy zalamani.zostalismy z dlugami bo nie mielismy za co stamtad uciec.warunki mieszkaniowe nieludzkie a zabieraja po 100 euro.praca katastrofa.firma oszukuje,daje ci ciagle 6 klase .zarabiasz 600 euro.zarabiasz tylko na jedzenie I na dojazdy do pracy.najgorsza firma w jakiej pracowalismy.szczerze ostrzegamy wszystkich

Iza

@tomek40 Ze strony internetowej firmy jesteśmy w stanie dowiedzieć się, że firm oferuje swoim pracownikom umowy o pracę,wynagrodzenie na podstawie umowy zbiorowej IGZ i ewentualnie poprzez OTS i taryfa + od wyników, miesięczny czas rozliczenia, elastyczne godziny pracy https://abiant.de/bewerber.html#tabs3 Ale na opinie o pracy musisz poczekać, bo ja na to pytanie nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć. @des tu znajdziesz wszystkie oferty pracy w Abiant GmbH & Co. KG https://abiant.de/jobportal.html

des

Jak u nich z ofertami?

tomek40

ktos byl ostatni o abiant praca jake warunki opinie !?

Iza

Czy ktoś w ostatnim czasie wyjeżdżał z Abiant GmbH & Co. KG? Skorzystał ktoś z tych ofert pracy, które podesłałam? Podzielicie się z nami swoimi wrażeniami?

Iza

@Fogiel ale jakie złe rzeczy słyszałeś? Ważne, by argumentować swoje wypowiedzi. @kasia a Ty jesteś zadowolona ze współpracy z Abiant? Na jakim stanowisku był Twój partner? Powiesz więcej o warunkach pracy w tej firmie. Poleciłabyś innym użytkownikom wyjazd? Aktualnie jest sporo ofert i rady na pewno się przydadzą https://abiant.de/poland.html.

kasia

moj partner pracowal przez ta firme w niemczech bo jestesmy na stale i bylo ok

Fogiel

przestrzegam przed firmą fogiel personaldisponent z Monachium. Straszne dziadostwo według moich doświadczeń z tym człowiekiem, bo to firma jednoosobowa. O firmie abiant już kiedyś słyszałem złe rzecy

mały

A jakie warunki miałeś na kontrakcie @jasiu1234? Raczej powinno się jechać z jakąś pewnością a nie zastanawiać się codziennie co będzie następnego dnia

jasiu1234

Zlodzieje!!! Obcinaja godziny nigdy nie wiesz co bedzie nastepnego dnia. Nie placa w terminie. Jak masz daleko do pracy dostaniesz auto ale paliwa juz nie tankuja(50 km w jedna strone). Spisz w barakach za ktore placisz 90 euro za tydzien!!! Odradzam prace z ta firma w holandi

Zostaw merytoryczną opinię o Abiant - Szczecin

Abiant