Opinie o panorama polskich firm i przedsiębiorstw - właściciekl Piotr Lewicki w Poznań

counter
2 3 7 5 1
Ryszard Nowy wpis

@Xvc Łatwo jest oskarżyć tylko czy są dowody na takie zarzuty?

Administrator Nowy wpis

Posiadasz najnowsze informacje związane z poziomem wynagrodzeń w panorama polskich firm i przedsiębiorstw - właściciekl Piotr Lewicki? Twoja opinia może okazać się ważna.

bloodhound Nowy wpis

Firma NIEPOWAZNA .Pani w telefonistka szokująco niemiła,arogancka!!! ,nie wiesz za co płacisz,odmawiają wysyłania dokumentacji na email.Faktury przychodza za pobraniem + wykupujesz faktury .Ciekawe co na to Urzad Skarbowy

tekla Nowy wpis

Wiele osób przewinęło się już przez te firmę co świadczy przede wszystkim o tym , że praca tutaj nie jest dla każdego. Wręcz przeciwnie trzeba być zdeterminowanym , aby wytrzymać tu na dłużej. nie mniej nalezy przyznać że ktoś ubił złoty interes na tym , że założył firmę , na której konta mają inne firmy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

oko

UWAGA na tą firmę to jedna wielka ściema byłem na rekrutacji chorzy ludzie ją prowadzą a właściciel kładzie laskę.Odradzam potrzebują 10 ludzi na ORANGE a są inne lepsze telefonie z lepszymi propozycjami nagadasz się i mało zarobisz chyba że ktoś ma nóż na gardle to niech idzie na rekrutacje.

yyy

Niby poważna firma z wieloletnim doświadczeniem a s...Poważnych kandydatów do pracy traktują jak smarkaczy.Właściciel firmy p Lewicki oczywiście przyzwala na takie traktowanie ludzi.Zapraszają na spotkania rekrutacyjne pod adres firmy a nie można trafić bez uprzedniego telefonu na którym piętrze znajduje się firma bez szyldu idziesz w ciemno.Praca na starym sprzęcie-laptop telefon na ręczną słuchawkę po której można dostać choroby nadgarstka oraz na stanowisku pracy dziesiątki kartek i karteluszek.Ostatnio przerabiają uwaga-ORANGE na co mają mało chętnych do pracy bo szukają od marca br.Kto poważnie poszukuje pracy odradzam i nie polecam,mam wrażenie że właściciel tej firmy jest tylko właścicielem na papierze.(usunięte przez administratora)

xxx

Myślałby kto ze to super firma a to taki sam gnój jak i w każdej innej. Ostatni rekrutują na projekt orange tel.kom.nabór jest na Wierzbięcicach- Wilda w mieszkaniu na drugim piętrze nie pojmuję dla czego nie w siedzibie na Jeżycach jedynie domyślam się nie chcą pokazać na jakim sprzęcie pracują .Napiszę numery wybierają przez tel.-bazę wyszukujesz sam w internecie przy sobie 77 kartek od zarządzającej chudej blondyny z gęby widać że to zajadła s..a.Jak wygląda rekrutacja to żenada-kreatywność polega między innymi -wisi wisielec a pod nim 10 litrów wody pyt.jak się powiesił.....zgadnij .Chora firma a właściciel na to przyzwala.

Zostaw merytoryczną opinię o panorama polskich firm i przedsiębiorstw - właściciekl Piotr Lewicki - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 3 ocen.