Opinie o Air Express Poland Sp. zo.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Air Express Poland Sp. zo.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Air Express Poland Sp. zo.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Air Express Poland Sp. zo.o. w Wrocław

Będziecie brać ludzi w tym roku na magazyn? pytam, bo nie wiem czy mam oferty oglądać czy co robić. Mieszkam niedaleko Tynieckiej i roboty będę wkrótce szukać, wiem ze oferta kiedyś była wystawiana do internetu ale teraz cos pustka w nim jest. tu też komentarzy z tego roku to już nawet nie ma. jak duży macie ten magazyn?

Witek Nowy wpis

Polecam Air Express, super wspolpraca, dziewczyny z dyspozycji profesjonalne, zawsze pomogą, na magazynie wesoła ekipa. Pozdrawiam

Witam, chwalono tu atmosferę, ale ja do pracy idę raczej po wynagrodzenie ;) Jak więc wyglądają zarobki na stanowisku magazyniera u was? Warunki są uczciwe i adekwatne do doświadczenia / uprawnień? Dostajecie ponadto premie uznaniowe, świąteczne? No i tak się zastanawiam jak często w sumie szukają do firmy? Bo ostatnie ogłoszenie jakie widzę w necie ma już rok.

Sławek Nowy wpis

Wymagają, ale wynagradzajà.Nie ma problemu z zaliczkami itp. Szef jakis zabiegany, ale z reszta super kontakt.polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Air Express Poland Sp. zo.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Firma Air Express Poland Sp. zo.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Magazynier. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

Romek

Tak, bardzo fajne warunki i ciekawa praca, niestety dla mnie okazalo sie troche za daleko.druga strona miasta;(

@Romek

Aj to słabo jeśli z odległością był problem. Ale to znaczy, że transportu pracowniczego to nie zapewniają? :/ A coś z podobnych tego typu rzeczy?

Natalia

Polecam, firma z perspektywami

KK
@Natalia

Potwierdzam, rozwojowa firma.

Julia
@KK

w jaki spósob firma przez te ostatnie parę miesięcy się rozwineła, co się dokładnie zmieniło, skoro dwie osoby o tym wspominaja ?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na Pracownik Biurowy w Air Express Poland Sp. zo.o.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Agata

Bardzo fajne biuro, rzeczowa osoba prowadzaca rozmowe, wydaje sie ze w firmie panuje dobra atmosfera.

Jarosław
@Agata

A sama rozmowa jak przebiegała, czego się wymaga na rozmowie od kandydata?

Natalia

Rozmowa prowdzona przez sympatyczną Panią, przedstawila zakres oraz wymagania. Nowoczesne biuro, robiące wrażenie. Niestety lokalizacja mi nie pasowała;( bardzo żałuje

Dorota
@Natalia

Szkoda :( A mówiła coś ta Pani o zarobkach? Zastanawiam się czy dobrze płacą.

Sławek

Polecam!Pelen profesjonalizm!dyspozycja 24H!przemile spedytorki!

S.P.

Nowoczesna firma, przyjacielska atmosfera. Polecam

Lukasz

Mila atmosfera, fajnie ulozona praca,polecam

Arek

Bardzo dobry pracodawca!

Artur

Polecam tego pracodawce

Zorro

Polecam :)

@jan mówisz tak bo tam pracowałeś ? To daj więcej informacji

Jan
@Michał

Współpracowałem ;)

Patryk

@Tomek a co powiesz o rozwoju, jest on możliwy?

@Patryk

Zalezy od staniwiska

Super atmosfera, duza swoboda. Polecam

Jan

Firma pierwsza klasa !

Kat Mar

Mili spedytorzy, kasa na czas.mozna wspolpracowac.

Krzysztof
@Kat Mar

Płatność na czas nie powinna być czymś, co jest postrzegane jako zaleta, gdyż to prawo pracownika i obowiązek pracodawcy, nie zmienia to jednak faktu, że jest to ważne. A podpowiesz jaka panuje w firmie atmosfera (relacje pracownik - kadra kierownicza) i jaka umowa dla nowego pracownika?

Transport

Płatność za fv przed czasem, polecam :)

Partner

Sprawna i profesjonalna współpraca, zgrany zespół, polecam ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Air Express Poland Sp. zo.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Air Express Poland Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Air Express Poland Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Air Express Poland Sp. zo.o.?

Air Express Poland Sp. zo.o.

Air Express Poland Sp. zo.o.