Kopalnia „Paskov”(CARBOKOV)

Havířov

Opinie o Kopalnia „Paskov”(CARBOKOV)

Hornik

zarobki okoloo 3500zl bez sobot ale przy montazu przenoscnikow maja tez sciane na Lazach i tam zarabiaja wiecej ale nie wiem dokladnie ile robota ok bo przy montazu przenosnikow sie nie zmeczysz, nie wiem jak na scianie tam mają zawsze płacą w terminie i nie zwalniaja, calyt czas mają robote

chornik SBL

w Carbokowie zarobisz 3700 zł od poniedziałku do piątku chaczyk jest taki że to ściana z obudowy indywidualnej na stójki , bardzo ciężka praca osobiście odradzam zbiór ludzi to straceńcy,emeryci,alkoholicy i mała garstka normalnych.Nie warta tych pieniędzy.do tego teraz jeszcze wypłaty zostały nie wypłacone w terminie , OKD ogłosiło upadłość niema pieniędzy :/.

Hornik
@chornik SBL 16.05.2016 18:47

bzdury piszesz, OKD caly czas fedruje

Ryszard

Czy warto interesować się pracą w firmie? Zastanawiająca jest ta wielomiesięczna cisza na forum. Jest tego jakiś powód?

Karolina

Na forum pojawiały się rozbieżne informacje na ten temat @pracownik, @rowergórki pisał o 750 zł a @chornikSBL wspominał o 3700. Na pewno warto byłoby poznać proponowany przedział pieniędzy od aktualnych pracowników. To na pewno pomogłoby innym w podjęciu decyzji o przyjęciu pracy.

Hey możecie dać znać jakie płacę są w carbokov na dzień dzisiejszy

kiss

Hej, a wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? podobno oprócz podstawy są jeszcze premie.

Chornik SBL

chornik SBL

Tak kasa jak na razie się zgadza , pieniądze są wypłacane w terminie , jedno razowy był jeden przypadek że się spóźniły o tydzień.

rower górski

750 zl na polskie konto (puł etatu umowa polska).w czeskich 16 tyś .koron -2300 zl czeska umowa od 10000 tys.koron

oli

Witam co to jest to hrem?????

jjj

Witajcie!!! Chciałem zapytać obeznanych cos na temat firmy Permon?? jakie zarobki , atmosfera i czy jest szansa na przyjęcie do tej firmy z rocznym doświadczeniem pracy na dole kopalni i kursem M11 górnik eksploatacji podziemnej?????

ccc

Witam! macie jakieś opinie na temat firmy Permon z Sosnowca która przyjmuje na czeskie kopalnie?? warunki finansowe itp!!!

jjk

Panowie którzy pracują w Karvinie?? jak oceniacie prace????

asdg

Witam!!! Mam pytanie odnośnie badań lekarskich w Czechach? Chciałem zapytac o badanie wzroku? czy duży nacisk jest na to badanie czy można miec małą wade?? za odp z góry dziękuję!!!

Niewazne

Stojaki shc warunki ciezkie i bardzo niebezpieczne w miesiacu średnio kilka poważnych wypadków, a co do zarobków to wymyślają pokuty pod byle pretekstem i karaja finansowo, ludzie to w większości stracency którzy nie mają czego szukać w kraju, z wyjątkami oczywiście, nie polecam nikomu o zdrowych zmyslach

wew

Witam!!! Jak z przyjęciami do firmy carbacov??? jakie warunki??

oop

Do Now!!! Niskich ścian to znaczy jak bardzo niskich??? a ten link do tej oderty???

Ro
@oop 14.01.2015 16:21

@Ro 22.01.2015 21:20
pracowalem tam 9 lat i zaluje bardzo sciany sa od 0.5m do metra czasami nieco wyszsze jak sie posypie kamien...

To jak oni tam fedrują tak niską ścianę w jaki sposób, jaka obudowa itp!!! za odp z góry dziękuję!!!

Now

Przyjecia sa caly czas na bierzaco bo non stop ludzie z tego syfu odchodza. Tu masz link do oferty non stop aktualne jesli nie boisz sie niskiej scia y sypiaxego sie stropu i wrednych ludzi.... (usunięte przez administratora)

oop

Witam są jakieś przyjęcia przez polskie firmy do czeskich kopalń na dzień dzisiejszy???

hotelowy

800 zl brutto wplywa do polski na skadki wychodzi 600 zl reszta korona w czechach i pelne skladki u nich. Ubezpieczenie pl i cze. Zarobki pow 3000 zl. Warunki bardzo ciezkie...

hih

proponuja 3 tys zl na start

elokwent

ponoc najnizsza krajowa tj.1680zl na polskie a reszta korony

witam chciałabym się dowiedzieć czy wynagrodzenia w tej firmie są w koronach czy złotówkach?

Dajcie spokój sobie z pracą w carbokovie najgorsza praca i najnizsze płace..

Zostaw opinię o Kopalnia „Paskov”(CARBOKOV) - Havířov

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kopalnia „Paskov”(CARBOKOV)