Decathlon Easy Katowice

Opinie o Decathlon Easy Katowice

Bogna

Często korzystam, bo jestem osobą aktywną, cóż jedynie moge podać plusy i jeszcze raz plusy osób, zatrudnionych w sklepie. Biegam i często trafiam na ludzi, którzy znają sie na temacie, szczególnie dziewczyny, które pytałam o buty, następnie placak, bo wedrowałam, równiez doskonale ekipa pomogła mi dobrać, teraz dziękuję P. Markowi z Katowic, który pomógł mi dobrać wszystko do jazdy konnej. Pan Marek zawsze uśmiechniety, fachowo, doradza, serdecznie, dziękuję, miło wracać.

Zostaw opinię o Decathlon Easy Katowice - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Decathlon Easy Katowice