Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.

GOSC

PRACA OK DOBRE ZAROBKI POLECAM

GOŚĆ

Praca jest do kitu, nie przestrzegane są przepisy prawa pracy , ani BHP. Praca po 12 godzin brak wypłacania nadgodzin, brak dodatków za pracę w nocy. Właściciele są OK dopóki nie chodzi o kasę. Kierownik wulgarny i niekulturalny. Ogólnie jeden wielki kocioł w którym pracują głównie Ukraińcy, Polaków jest niewiele

jan123

słabe zarobki,dużo godzin,kiepska atmosfera,pracowałem nie polecam.

zico

Ja tez tez tam pracowałem i mam inne zdanie niż ty możne nie chciało ci się pracować ,zarządzający ok właściciele w porządku ja już nie pracuje ponieważ się wyprowadziłem polecam tego pracodawcę .

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik Utrzymania Czystości?

Zostaw merytoryczną opinię o Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j. - Koluszki

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.