URBI-PROJEKT Ryszard Mendrok

Ul

Opinie o URBI-PROJEKT Ryszard Mendrok

hgf

no ale ja uwazam ze jednak warto taki staz odbyc chociazby po to zeby zdobyc jakies tam dposwiadczenie potrzebe do dalszej rpacy a kto wie moze i tam ja dostac

ola

Architektura wyczesana, praca wyczerpujaca lecz najwiecej sie nauczyla wlasnie na praktykach w Urbi Projekt Ryszard Mendrok Tychy. To byl ciekawy czas. Dzis te doswiadczenia przydaj mi sie w pracy w Krakowie bo tu sie przeprowadzilam. pzdr

marta

Biuro ma ciekawe projekty, terminy względne, byłam na praktykach studenckich, wówczas pracowałam w zespole z 5 architektami nad nowym osiedlem w Warszawie. Jak dla mnie wszystko na tym samym poziomie co w innych biurach. Generalnie polecam.

Zostaw opinię o URBI-PROJEKT Ryszard Mendrok - Ul

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie URBI-PROJEKT Ryszard Mendrok