Junique Centrum Szkoleniowo-Językowe

Opinie o Junique Centrum Szkoleniowo-Językowe

Junique

Powyższa opinia, jest zapewne opinią naszej konkurencji. Nie posiadamy klienta, który skorzystał u nas jednocześnie z usług tłumaczeń jak i rzekomych kursów. Ponadto nie posiadamy w ofercie żanych kursów językowych. Zajmujemy się wyłączenie prowadzeniem szkoleń językowych z dojazdem do firm. Są to istytucje, z którymi współpracujemy od lat i ich opinie są na naszej stronie www.junique.pl. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z referencjami, które są wizytówką dobrej jakości naszych usług.

Truth

Firma nieprawdomówna, której nazwa Junique (unikalny) zapewne odnosi się do wyjątkowo złej jakości usług. Słaba jakość tłumaczeń i kursów językowych. Daleko im do doskonałości. Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą.

Zostaw opinię o Junique Centrum Szkoleniowo-Językowe - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Junique Centrum Szkoleniowo-Językowe