PHO Tom-San

Koszalin

Opinie o PHO Tom-San

leo

serio splajtowali? az nie chce sie wierzyc. fakt slyszlalam ze byly jakies opoznienia co do wyplat ale to chyba sie poprawilo, fakt w wielu firmach czasami spoznia sie chwilowo wypplata.

Witek

Żaden pracownik wypłaty nie dostał , montażyści jeszcze faktury obciążające za sprzęt. Właściciel do końca doił gdzie mógł. Życie ponad stan kiedyś musi się skończyć tak czy inaczej. Teraz uciekanie po kątach.I wszystko niby przez nieuczciwych kontrahentów. Bzdura

tyran

podobno splajtowali salon nieczynny od 26 lutego :)

Aplle

O Tom-San mozna napisać tylko jedno katastrofa. Nikomu nie polecam.

maj-k

Zamawiałam i montowałam Drzwi wejściowe z klatki do miszkanie i jestem bardzo zadowolona. Szybko ,sprawniw i czysto co jest nie bez znaczenia

Koszal

Tak istnieje, są z Koszalina - przynajmniej tak mówi stronka:)

ManyO

I taka firma jeszcze istnieje ?

Oslopat

Dzisiaj wszyscy mają postaw, że za pomyłkę kogoś coś mi się należy co potrafi być bardzo zgubne. Zgadzam się, że usługi i handel to najtrudniejsza obecnie działka, gdyż największy jest procent wszelkiej maści protestów.

Koala

Na pewno tak będzie, ale nie martw się bardzo fajni goście tam pracują. Poznałem kilku na wymianie okien i byli na prawdę znającymi się na rzeczy facetami.

JPPPhack

W odpowiedzi, na pytanie o zarobkach i stanowiskach. Wiem, że na poczatek i tak będziesz miał okres próbny.

majCher

Widzę, sporo frustracji w niektórych wpisach. Osobiście mam dobre doświadczenia z tą firmą i uważam, że zawsze trafi się jakiś ninezadowolony klient. Mamy dzisiaj tak bogatą ofertę różnych firm budowlanych, że nit nam nie karze przystępować na niechciane warunki współpracy:) Sam pracowałem przez wiele lat jako kafelkarz i wiem jak często klienci starają się na sam koniec udać wielkie niezadowolenie żeby jeszcze spuścić im z ceny:P najczęściej bogacze:D

PatricS

Dobra, szybkie pytanko. Czy jest szansa dostać się tam do biura. Wcześniej pracowałem na magazynie budowlanym jako szef zmiany ale teraz szukam miejsca gdzie mi lepiej zapłacą:)

niiigo_itt

Myśle, że najlepiej będziesz jak zadzwonisz do ich biura obsługi. Pwnie sporo zależy od tego jakie masz doświadczenie i na jakie stanowisko celujesz. Słyszałem, że pracownicy mają całkiem dobre warunki pracy a i grupa zawiązuje się przyjemna do współpracy.

Olpoa

Czy może ktoś powiedzieć jak firma radzi sobie pod kątem zatrudniania pracowników i wynagrodzenia? Jakie są etapy rekrutacji?

Szpiegov

Nie wierzę, że tak to może przejść bez odzewu, dzwoniła tam Pani? Albo fatygowała się osobiście? Brzmi to wszystko podejrzanie. Są w końcu również opinie pozytywne o tym sklepie, wiec nie może być tak że się zapadli pod ziemie jak dalej mają sklep:P Trzeba korzystać ze wszelkich możliwych środków kontaktu z firmą, są w końcu zobligowani pomóc klientowi.

Howk

Pieniążki to dzisiaj podstawa, nikt nie chce pracować za 1200 więc dobrze jak dają też możliwość rozwoju dla pracowników.

Czupi

ja jestem zainteresowany zamontowaniem przez nich bramy wjazdowej, mają w realizacjach kilka ciekawych pozycji - ktoś wie jak sobie z tym radza? Widziałem, że mają bramy HORMANA.

Jaqopo
@Czupi 20.11.2014 09:46

Jak mają w realizacjach to zawsze można potwierdzić, ale to dobra podstawa żeby zaufać. Zawsze masz gwarancje itd. Ja jestem ciekaw jak u nich z naborem na nowych pracowników, czytałem, że pieniążki dobre:D

Czupi

JR

Zawsze możesz zadzwonić do fabryki jak się ma twoje zamówienie . Ja bym tak zrobił.

Białogard Nina

Zdecydowaliśmy się na okna firmy Oknoplast konkretnie Winergetic .Mam pytanie czy jest szansa abym dostała okna w tej firmie terminowo ponieważ w styczniu mam umówionych elektryków ? (usunięte przez administratora) .Ktoś zamawiał u nich okna Oknoplastu? Bardzo proszę o opinie co do samej firmy i ich montażu .

karol

Zwracam honor dzisiaj zamontowali drzwi z ekipy jestem bardzo zadowolony

Montażysta

Byłem montażystą w firmie TOM-SAN, do dnia dzisiejszego nie dostałem należnych mi pieniędzy! O wypłatę zawsze wszyscy musieli się prosić, wypacana była z 2-3 tygodniowym opóźnieniem! Zatrudniają na umowę śmieciową, a pozostałą kasę wypłacają pod stołem! Nie polecam! Większość z którymi montowałem odeszli!

sergiej

PHO "TOM-SAN" istnieje na rynku od 1997 roku, także mają juz troche doświadczenia w branży. Specjalizują się w sprzedaży i montażu głównie drzwi ( wejściowych do domów i mieszkań, specjalistycznych (tj. drzwi antywłamaniowe , drzwi przeciwpożarowe, drzwi o izolacyjności akustycznej itp.), wewnętrznych, szklanych,drzwi przesuwnych itp.).

Leszek

Może zamiast o usługach PHO Tom-San to napiszecie jak traktuja pracowników, bo to miejsce, gdzie ludzie szukaja pracy. Pozdrawiam.

mika24

Montażystów od okien mają OK, drzwi też dobrze wstawiają tylko zależy na kogo trafisz:)))

Kamila

Mika24
@Kamila 05.05.2014 16:08
Mam inne pytanie .Czy Ktoś w tej firmie montował okna firmy Oknoplast ? Chodzi mi jakich mają montażystów ?...

Ok ja montowałam okna, montażystów od okien mają Ok. Drzwi też matują dobrze zależy tylko na jaką ekipę trafisz. Ja byłam z całości zadowolona

romy

nie dziwne, że ocena zła. Skoro montaż to się człowiek nanosi nadźwiga to miej jeszcze potem dobre zdanie o pracy

toby

jak dla mnie to wystarczy, że napiszecie jaką można zarobić w tej firmie kasę, bo co do atmosfery to pewnie jak wszędzie indziej..

marian

Faktycznie, PHO Tom-San działa od wielu lat, ale ocenę na profilu gowork mają raczej kiepską, opinie negatywne, to może ktoś napisze, czy aby warto?

ak
@marian 13.03.2014 13:32

Tom-San Koszalin istnieje od 1997r.

Zygmunt

PHO Tom-San jest na rynku od 1993 roku, więc to ponad 20 lat, specjalizują się w montażu bram oraz drzwi. Może warto się nimi zainteresować.

leszek

po ostatnich postach uspokoiliście mnie. mam z nimi współpracować. ludzie, którzy tam pracują są w porządku? możecie coś powiedzieć o ich zachowaniu w pracy?

Irek

Bardzo treściwa i pomocna opinia

Fazi

Ja mam pytanie jakie są opinie na forum o firmie Tom San Koszalin jako płatniku ? Czy płacą dostawcą w terminie i czy warto z nimi handlować ?

Wojtek

Pracowałem w tej firmie .Dzisiaj prowadzę własną firmę budowlaną i zrobiłem z nimi już 5 mieszkań i dwa domki w drzwiach i panelach i nigdzie u mnie nie nawalili dziwią mnie takie wypowiedzi bo wystarczy sprawdzić jak w konkurencyjnych firmach robią to jest dopiero jazda bez trzymanki .

Razmus

Czytajac te wpisy mam wrażenie ze robi to chyba konkurencja u mnie wykonali prace bardzo fachowo i solidnie i zamieścili się w terminie wszystko było ok a montowali podłogę i drzwi wewnętrzne dlatego polecam będę ich innym znajomym

białogard

a osoby ktore montowały drzwi -znają sie na swojej pracy owszem polecam doradzą i uspokoją

klijent

kupiłem panele podłogowe w promocji ...no i okazało się że,, promocja ,, to drugi lub trzeci gatunek polecam naprawdę super

Przedsiębiorca

Co niektórzy chyba zapominają o polskich znakach na klawiaturze. Na tej naturalnej selekcji pracowników , żadna ze stron raczej chyba nie traci.Ja dobrego pracownika zostawiłbym w firmie za wszelką cenę. Mając jednak świadomość, że pracownik wymaga ponad swoje umiejętności a skutki jego pracy są marne pozwoliłbym mu odejść.

ktos

co niektorzy pracownicy sami odchodza bo Tomsan nie spelnia wymogow jako pracodawca

ktos

co niektorzy pracownicy sami odchodza bo [usunięte przez moderatora] nie spelnia wymogow jako pracodawca

wolny

jeśli ktoś nie pracuje już w tej firmie to nie spełnial pewnie okreslonych prostych kryteriów i kiepsko pracował i właściciel go wyrzucił .

p.jas

to prawda

Sympatyczny zespół ludzi

Zostaw opinię o PHO Tom-San - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHO Tom-San