Opinie o PHO Tom-San w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PHO Tom-San. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PHO Tom-San o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHO Tom-San w Koszalin

Filip Nowy wpis

Niestety firma została wykreślona z rejestru przedsiębiorców we wrześniu 2015 roku

leo Nowy wpis

serio splajtowali? az nie chce sie wierzyc. fakt slyszlalam ze byly jakies opoznienia co do wyplat ale to chyba sie poprawilo, fakt w wielu firmach czasami spoznia sie chwilowo wypplata.

Witek Nowy wpis

Żaden pracownik wypłaty nie dostał , montażyści jeszcze faktury obciążające za sprzęt. Właściciel do końca doił gdzie mógł. Życie ponad stan kiedyś musi się skończyć tak czy inaczej. Teraz uciekanie po kątach.I wszystko niby przez nieuczciwych kontrahentów. Bzdura

tyran Nowy wpis

podobno splajtowali salon nieczynny od 26 lutego :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PHO Tom-San. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Aplle

O Tom-San mozna napisać tylko jedno katastrofa. Nikomu nie polecam.

maj-k

Zamawiałam i montowałam Drzwi wejściowe z klatki do miszkanie i jestem bardzo zadowolona. Szybko ,sprawniw i czysto co jest nie bez znaczenia

Koszal

Tak istnieje, są z Koszalina - przynajmniej tak mówi stronka:)

ManyO

I taka firma jeszcze istnieje ?

Oslopat

Dzisiaj wszyscy mają postaw, że za pomyłkę kogoś coś mi się należy co potrafi być bardzo zgubne. Zgadzam się, że usługi i handel to najtrudniejsza obecnie działka, gdyż największy jest procent wszelkiej maści protestów.

Koala

Na pewno tak będzie, ale nie martw się bardzo fajni goście tam pracują. Poznałem kilku na wymianie okien i byli na prawdę znającymi się na rzeczy facetami.

JPPPhack

W odpowiedzi, na pytanie o zarobkach i stanowiskach. Wiem, że na poczatek i tak będziesz miał okres próbny.

majCher

Widzę, sporo frustracji w niektórych wpisach. Osobiście mam dobre doświadczenia z tą firmą i uważam, że zawsze trafi się jakiś ninezadowolony klient. Mamy dzisiaj tak bogatą ofertę różnych firm budowlanych, że nit nam nie karze przystępować na niechciane warunki współpracy:) Sam pracowałem przez wiele lat jako kafelkarz i wiem jak często klienci starają się na sam koniec udać wielkie niezadowolenie żeby jeszcze spuścić im z ceny:P najczęściej bogacze:D

PatricS

Dobra, szybkie pytanko. Czy jest szansa dostać się tam do biura. Wcześniej pracowałem na magazynie budowlanym jako szef zmiany ale teraz szukam miejsca gdzie mi lepiej zapłacą:)

niiigo_itt

Myśle, że najlepiej będziesz jak zadzwonisz do ich biura obsługi. Pwnie sporo zależy od tego jakie masz doświadczenie i na jakie stanowisko celujesz. Słyszałem, że pracownicy mają całkiem dobre warunki pracy a i grupa zawiązuje się przyjemna do współpracy.

Olpoa

Czy może ktoś powiedzieć jak firma radzi sobie pod kątem zatrudniania pracowników i wynagrodzenia? Jakie są etapy rekrutacji?

Szpiegov

Nie wierzę, że tak to może przejść bez odzewu, dzwoniła tam Pani? Albo fatygowała się osobiście? Brzmi to wszystko podejrzanie. Są w końcu również opinie pozytywne o tym sklepie, wiec nie może być tak że się zapadli pod ziemie jak dalej mają sklep:P Trzeba korzystać ze wszelkich możliwych środków kontaktu z firmą, są w końcu zobligowani pomóc klientowi.

Howk

Pieniążki to dzisiaj podstawa, nikt nie chce pracować za 1200 więc dobrze jak dają też możliwość rozwoju dla pracowników.

Czupi

ja jestem zainteresowany zamontowaniem przez nich bramy wjazdowej, mają w realizacjach kilka ciekawych pozycji - ktoś wie jak sobie z tym radza? Widziałem, że mają bramy HORMANA.

Jaqopo
@Czupi

Jak mają w realizacjach to zawsze można potwierdzić, ale to dobra podstawa żeby zaufać. Zawsze masz gwarancje itd. Ja jestem ciekaw jak u nich z naborem na nowych pracowników, czytałem, że pieniążki dobre:D

Czupi

JR

Zawsze możesz zadzwonić do fabryki jak się ma twoje zamówienie . Ja bym tak zrobił.

Zostaw merytoryczną opinię o PHO Tom-San - Koszalin

PHO Tom-San