SploIt

Opinie o SploIt

Jurek

Potwierdzam to co pisze Zośka. To jest jakaś wydmuszka - pośrednicy. Bazują na trenerach którzy nie maja z nimi nic wspólnego poza płaceniem im haraczu.

Zośka

Byłam u nich na szkoleniu w zeszłym roku, ale nie polecam. Bardzo słaba organizacja, slaby kontakt z firmą. Samo szkolenie sztampowe niestety. Chciałam pójść nawet do siedziby firmy i porozmawiać, ale niestety...nikogo tam nie było(usunięte przez administratora).

Zostaw opinię o SploIt - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SploIt